pagalba

NEW ARTICLE

Kokios yra svarbiausios verslo kalbos?

Jei dirbate tarptautiniu mastu, turėsite išversti savo komercinį ir rinkodaros turinį.

Šiame straipsnyje mes pasakysime, kokios yra 10 svarbiausių kalbų, įtrauktų į jūsų internacionalizavimo strategiją .

Nėra jokių abejonių, kad pasaulis tampa vis labiau susietas ir kad prekyba daugiau nei bet kada yra tarptautinė.

Dauguma pasaulinių kompanijų bent jau galvojo apie daugybę galimybių, kurios atsiranda tiesiog siūlant turinį įvairiomis kalbomis .
Kad galėtumėte efektyviai pasiekti savo auditoriją , turite kalbėti su jais pageidaujama kalba .

Pavyzdžiui, galite rasti internetinį mokymą, kad pagerintumėte darbuotojų bendravimą, naudotojų žinynus perkelkite, kad padėtų klientams arba suraskite savo svetainę, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų visame pasaulyje.

Vis labiau būtina apibrėžti vertimo ir lokalizavimo strategiją , kuri skatintų tokias sąveikas tarptautiniu mastu.

Tarp maždaug 6000 žinomų gyvenimo kalbomis , tai ne visada lengva pasirinkti tuos, kurie yra gera investicija.
Pirmiausia reikia įvertinti jūsų makroekonominius tikslus ir pagrindines tikslines auditorijas. Prieš nardydami į kalbų vandenyną, išnagrinėkite tuos, kuriuos naudoja jūsų konkurentai, kad praneštumėte apie jų turinį ir paklauskite savęs, ar turite juos kopijuoti ar išsiskirti iš jų. Surinkę pakankamai informacijos, prireiks laiko, kad ją išaiškintumėte.

Mes sukūrėme 10 esminių kalbų, į kurias reikia atsižvelgti vertinant komercinį ir rinkodaros turinį, jei dirbate tarptautiniu mastu. Šiame sąraše taip pat pateikiami faktai ir skaičiai, rodantys, kaip šios kalbos yra geros galimybės.

1. Anglų kalba


Anglų kalba yra verslo ir akademinės bendruomenės kalba . Kalbant 94 šalyse 339 milijonų gimtoji, tai yra oficiali 20 svarbiausių tarptautinių organizacijų kalba.

Todėl jos naudojimas yra labai paplitęs. Daugumoje šalių tai yra ir pirmoji užsienio kalbų mokymas mokyklose. Ją supranta trečdalis pasaulio gyventojų .
Anglų kalba taip pat turi aukščiausią poziciją kalbomis, kuriomis dažniausiai naudojasi interneto vartotojai, turintys 949 milijonus vartotojų, ir yra daugiausiai kalbų vartojama daugiakalbių svetainių kalba.

Todėl anglų kalba yra labai svarbi kiekvienai įmonei, norinčiai vystytis tarptautinėje arenoje.

Jei jums reikia anglų kalbos vertėjo, galite jį rasti „Polyglot Services“ platformoje .

2. Kinų


Kinų kalba yra Kinijos ir Tibeto kalbų rinkinys, kuriame yra daugiau kaip 955 milijonų gimtoji kalba, arba 14,4 % pasaulio gyventojų. Tai didžiausia kalba pasaulyje , iš viso kalbama apie 1 milijardus kalbų.

Jos dominuojanti padėtis pasaulio ekonomikoje yra puikus verslo galimybių šaltinis . Tuo metu, kai Kinijos įmonės plečiasi tarptautiniu mastu, o šalis, turėdama labai mažų sąnaudų ir didelio našumo, didina užsakomųjų paslaugų galimybes, ši kalba negali būti ignoruojama. Be to, anglų kalbos praktika Kinijoje nėra labai paplitusi.
Mandarinas taip pat yra antroji populiariausia interneto vartotojų kalba . Jei interneto naudojimas toliau didės pagrindinėse Azijos šalyse, galima tikėtis, kad kinų kalba netrukus pakeis anglų kalbą kaip plačiausiai naudojamą kalbą internete.

Norėdami išversti savo skirtingą rašytinį turinį, turėsite rinktis iš dviejų rašytinių šios kalbos formų, būtent supaprastintų kinų ir tradicinių kinų . Nors dauguma gyventojų naudoja supaprastintą kinų kalbą, tradicinis kinų vartojimas didėja.
Jei jums reikalingas kinų kalbos vertėjas verslo susitikimui ar kitai progai, turėsite rinktis iš mandarinų ir kantonų. Kita vertus, jei kalbama apie dokumentus, kuriuos reikia versti , jūsų pasirinkimas bus tarp supaprastintų kinų ir tradicinių kinų.

3. Ispanų kalba


Nors tai nebūtinai suvokiama kaip verslo kalba, ispanų kalba, turinti 405 milijonų gimtoji, yra antra pagal kalbą vartojama kalba po mandarinų. Nenuostabu, kad tai rasite mūsų sąraše.

Siūlydami turinį ispanų kalba, jūs atidarote duris ne tik Ispanijoje, bet ir Lotynų Amerikos šalyse, tokiose kaip Meksika, Peru, Paragvajus ir Ekvadoras, ir net Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur ispanų kalba yra maždaug 37,6 mln. žmonių.
Žinant, kad Jungtinės Valstijos yra didžiausia pasaulio ekonomika ir kad tikimasi, kad ispanų gyventojai iki 2050 m. Padvigubės, Ispanijos kalbos svarba atrodo akivaizdi.

Dėl daugybės dvišalių prekybos susitarimų Meksikos prekyba yra viena atviriausių pasaulyje. Jungtinė Karalystė taip pat nustatė, kad ji yra prioritetinė tarptautinio švietimo šalis.
Jei norite užsiimti verslu Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet kur Vakarų pasaulyje, ispanų kalba turi būti jūsų vertimo kalbų dalis.

Čia galite rasti Ispanijos vertėjų pasirinkimą .

4. Arabų kalba


Arabų kalba apie 295 mln. Žmonių visame pasaulyje. Tai oficiali 28 šalių kalba, įskaitant daug dinamiškų ir augančių ekonomikų Vidurio Rytuose ir Afrikoje .

6 arabų kalbančių šalių yra tarp JK 50 pirmaujančių eksporto rinkose prekių. Jų bendra vertė ekonomikoje viršija Ispanijos, Kinijos ar Italijos vertę.
Be to, pagal British Council paskelbtą ataskaitą, arabų kalba yra antroji tarp „ateities kalbų“.
Artimieji Rytai yra sparčiai auganti rinka, turinti entuziastingus vartotojus. Regionas yra klestintis ir daugelis valstybių bando pritraukti turistus į savo šalis, ypač per apsipirkimą.

Akivaizdu, kad regiono nesaugumas yra tikra problema, tačiau tik padidina arabiško turinio poreikį, kad atitiktų žvalgybos ir diplomatijos poreikius.
Internetas taip pat daro pažangą Artimuosiuose Rytuose ir, atsižvelgiant į tai, kad daugelis arabų kalbėtojų kalba tik arabų kalba, turinio vertimas į arabų kalbą yra būtinas norint gauti pranašumą tarptautinėje rinkoje.
Jei arabų kalba jau seniai buvo problemiška interneto svetainėse, naujausios programinės įrangos ir naršyklės įveikė šį sunkumą. Todėl tikėtina, kad vis daugiau įmonių verčia savo turinį greičiau arabų kalba.
Įmonės turėtų sutelkti dėmesį į tai, kad jų gaminiai būtų lengvai prieinami arabų pasaulyje, nepaisant sudėtingų santykių su Vakarų pasauliu. Tai užtikrins teigiamus rezultatus ne tik įmonėms, kurios kalba ta pačia kalba, bet dar labiau diplomatijos ar energetikos ir gynybos sektoriuose.

5. Vokiečių


Vokiečių kalba yra 95 milijonai gimtoji ir visame pasaulyje yra 210 milijonų kalbėtojų . Ji taip pat yra ketvirta dažniausiai vartojama kalba internete. Tai gali atrodyti nedidelė, palyginti su daugeliu kitų šiame sąraše vartojamų kalbų, tačiau ši kalba kalbama kai kuriose didžiosiose Europos šalyse , būtent Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Liuksemburge ir Šveicarijoje. Lichtenšteinas.
Visų pirma Vokietija yra pirmaujanti Europos Sąjungos ekonomika ir ekonominis variklis tarptautiniu lygiu.
Vokietija yra trečia pagal dydį pasaulyje mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros dalis. Todėl vokiečių kalba yra ypač svarbi moksliniams tyrimams ir yra svarbiausių mokslinių mokslų, pvz., Medicinos, socialinių mokslų, psichologijos, meno ir kitų humanitarinių mokslų, kalbų viršuje.
Dėl savo reputacijos kokybės ir žinios, daugelis Vokietijos bendrovių dominuoja savo filialuose ir, jei norite sėkmingai dirbti savo srityje, turėsite naudoti ir jų kalbą.

Patikrinkite Vokietijos vertėjų pasirinkimą .

6. Portugalų kalba


Portugalų vartoja 210 milijonų žmonių Portugalijoje (žinoma), ir Brazilijoje, taip pat kai kuriose Afrikos vietose. Tai taip pat yra antroji kalba, kuria kalbama Lotynų Amerikoje (po ispanų).
Verslui Brazilija tikriausiai yra įdomiausia šalis. Nepaisant gilaus nuosmukio, Brazilija tebėra didelė šalis ir didelė rinka . Ji atstovauja pirmaujančiai ekonominei galiai Lotynų Amerikoje ir, remiantis kai kuriais rodikliais, atrodo, kad šalies atsigavimas bus paskelbtas kitiems metams ar kitiems metams. Naujos verslo galimybės nebus praleistos.
Kadangi Brazilija yra labiausiai minimas mokslo regionas už G8 šalių ribų, jis siūlo bendradarbiavimo ir mokslinio bendradarbiavimo galimybes, ypač farmacijos ir energetikos srityse.
British Council pristato Portugaliją į 10 svarbiausių kalbų Jungtinės Karalystės ateičiai ir nurodo galimas prekybos, mokslo, švietimo ir diplomatijos galimybes.
JAV paklausa taip pat didėja. Nors ji visuomet buvo laikoma svarbia kalba pasauliniu mastu, ji neseniai buvo pripažinta svarbia verslo ir tarptautinių santykių kalba .
Portugalija taip pat populiarėja Azijoje dėl regiono diplomatinių ir ekonominių santykių su Portugalija ir portugališkai kalbančiomis šalimis svarbos.
Remiantis UNESCO vertinimais, portugalų kalba yra Europos kalba, kurios augimas stipriausias po anglų kalbos. Remiantis UNESCO paskelbtais The Portugal News , ši kalba turi didžiausią augimo potencialą kaip tarptautinę kalbą Pietų Afrikoje ir Pietų Amerikoje.
Todėl įdomu, kad portugalai būtų naudinga kalba, siekiant plėtoti verslo galimybes keturiuose žemynuose.

Čia rasite laisvai samdomų portugalų vertėjų pasirinkimą .

7. Rusų


Su 155 milijonais gimtoji Vidurio Europoje, Rytų Europoje ir Rusijoje rusų kalba yra aštuntoji dažniausiai vartojama kalba pasaulyje ir antroji dažniausiai vartojama kalba tinklalapio turiniui po anglų kalbos.
Rusija yra viena iš keturių pagrindinių besivystančių pasaulio šalių . Ji jau yra šeštoji pagal dydį ekonomika pasaulyje ir tikimasi, kad iki 2030 m.
Šalies, sparčiai besivystančios ekonomikos ir gamtos išteklių (didžiausias naftos gamintojas pasaulyje) dydis aiškiai rodo, kad ši kalba domisi verslui. Be to, Maskva turi didžiausią milijardierių koncentraciją bet kuriame didžiausiame pasaulyje mieste.
Rusija garsėja talentingais inžinieriais ir aukšto lygio kompiuterių mokslininkais, o rusų kalba yra viena iš populiariausių kalbų mokslo ir technikos literatūroje , pavyzdžiui, fizikoje ir inžinerijoje.
Rusija turi mažą anglų kalbos mokėjimą. Todėl turinio vertimas į rusų kalbą gali būti svarbus žingsnis siekiant jūsų tikslų tarptautiniu mastu.

8. Prancūzų kalba


Nors prancūzų kalba paprastai laikoma meilės kalba, tai ne mažiau įdomi verslui. Iš viso 75 milijonų kalbėtojų 39 šalyse prancūzų kalba yra labai populiari. Apskaičiuota, kad 220 milijonai žmonių taip pat kalba prancūzų kalba kaip antrąja kalba.
Prancūzų kalba taip pat yra viena iš kelių organizacijų, įskaitant Jungtines Tautas ir Pasaulio prekybos organizaciją.
Prancūzų kalba taip pat yra Afrika, sparčiai augantis žemynas, turintis daug gamtos išteklių. Penkios sparčiausiai augančios Afrikos šalys yra Ruanda, Tanzanija, Mozambikas, Dramblio Kaulo Krantas ir Kongo Demokratinė Respublika. Prancūzų kalba yra oficiali kalba 3 iš jų. Tokiose šalyse kaip Alžyras, Marokas, Vietnamas ir Kambodža, kur anglų kalbos mokėjimas yra labai mažas, prancūzų kalba yra ypač naudinga.
Jei nukreipiate vartotojus į šias šalis, turinio vertimas į prancūzų kalbą gali būti įdomi investicija.

9. Japonų kalba


Japonų kalba turi 130 mln. Kalbėtojų , daugiausia Japonijoje, kuri yra trečia pagal dydį ekonomika pasaulyje . British Council mano, kad Japonija labai prisideda prie Jungtinės Karalystės klestėjimo, nesvarbu, ar tai yra eksporto rinka, ar kaip pagrindinis investuotojas, ir pažymi, kad Japonija siūlo daug galimybių, ypač mokslo ir technologijų srityse.
Nors Japonijos ekonomika parodė kai kuriuos stagnacijos požymius, mes neturime pamiršti savo kompanijų išradingumo, kurios, kaip ir Vokietijos bendrovės, turi gerą reputaciją. Japonijos kompanijos yra labai novatoriškos, o Japonija yra antra pagal dydį pasaulyje investuotoja mokslinių tyrimų ir plėtros sektoriuje bei viena iš pažangiausių ir technologiškai integruotų šalių.
Japonija ir toliau vaidina svarbų vaidmenį tarptautiniuose aukšto lygio forumuose ir tebėra viena iš pirmaujančių pagalbos vystymuisi teikėjų. Užsienio ir Sandraugos reikalų biuras Japoniją laiko svarbiu partneriu, įskaitant klimato politikos, energetikos ir išteklių saugumo bei finansų įstaigų reformos srityse.

Norėdami išversti turinį japonų kalba, galite rasti laisvai samdomų vertėjų .

10. Hindi


Kodėl Hindi turėtų būti viena iš svarbiausių jūsų internacionalizacijos strategijos kalbų? Hindi yra penktoji labiausiai sakoma kalba pasaulyje ir turi 260 milijonų gimtoji. Indija yra septinta pagal dydį šalis pasaulyje, antra pagal dydį gyventojų, ir, be abejo, sparčiausiai auganti šalis visose pagrindinėse ekonomikose.
Indija, kaip ir Kinija, siūlo didelį vartotojų ratą ir kultūrinę įvairovę, kuri tampa viena didžiausių potencialių rinkų pagal vietą, kuri gali suteikti didelių verslo galimybių. Atsižvelgiant į tai, internacionalizacija, be abejo, turės apimti visą rinkodaros kanalų (teksto, garso, vaizdo, komercinės gamybos) asortimentą.
Nors Indija yra 125 milijonų angliškų kalbų gimtoji šalis, 85 % gyventojų nekalba angliškai, užvaldė vietinių kalbų vartojimas.
Tarptautiniu lygiu buvo pateikti pasiūlymai įtraukti Hindi į Jungtinių Tautų oficialiųjų kalbų sąrašą. Jei šie pasiūlymai bus sėkmingi, visi Jungtinių Tautų dokumentai turi būti prieinami ta kalba.
Apibendrinant galima pasakyti, kad vien Indijos demografija sukelia vartotojus ir verslą, taigi ir ateities paklausos šaltinį vietinio turinio požiūriu.

Ši platforma leidžia jums rasti hindi vertėjų.

Pagalvokite apie sparčiai augančias kalbas


Nepriklausomai nuo pasirinktų kalbų, jums reikės pridėti naujų, kad atitiktų turinio formatų dauginimąsi ir potencialių vartotojų baseino augimą visame pasaulyje.
Atminkite, kad mūsų sąrašas yra tik orientacinis ir atitinka tai, ką mes manome esant visuotinai svarbiu 20 19
Jei jūsų įmonės tikslinė rinka yra mažesnė, jūsų asmeninis „top 10“ gali turėti skirtingas kalbas, kurios nerodomos šiame sąraše.

Išvada


Norint optimizuoti verslo rezultatus ir įgyti rinkos dalį tarptautiniu mastu, labai svarbu pasirinkti kalbą. Tai sprendimas, kuris nėra nei paprastas, nei akivaizdus.
Atminkite, kad jūsų rinkos tyrimas yra prioritetas . Kita vertus, jūsų tikslinė auditorija išlieka esminiu kriterijumi norint pasirinkti kalbas, kurios turės vykti jūsų internacionalizacijos strategijoje.

Related topics:

Comments