Learn Languages and Make friends!
100% NEMOKAMA!


REGISTER NOW!
Nemokamo kalbų mokymosi bendruomenė
1025721
Nariai
A Polyglot World
Jie kalba apie mus!
Media coverage - Polyglot Club

Įvykiai Participate in offline and online events

Susirask draugų susirask draugų, kuriuos galėtum mokyti savo gimtosios kalbos

Klausimai paklausk klausimo apie kalbą

Pataisymai būk pataisytas žmogaus, kuriam ši kalba yra gimtoji

šnekėkis tiesiogiai Use our video chat

Services Services Marketplace

Nariai


Next events

Jie kalba apie mus!

Media coverage - Polyglot Club
Įvesk savo miestą:

Pataisymai


Klausimai


Language tools


Last Language Services


More information

Nesvarbu, koks Jūsų kalbos lygis ar jūsų tautybė, mūsų kalbų mainų katinas leis jums praktikuoti įvairias kalbas online ar offline, o susirasti naujų draugų ir atrasti naujas kultūras. Learn English , ispanų , Prancūzų , Vokiečių , Kinijos , rusų , arabų , Portugalijos , Italijos , Japonijos , Tamilų Telugų ir BET kalba nemokamai! Jei norite mokytis kalbų, jei esate visiškai pradedantysis, arba jei jūsų lygis yra išplėstas, jei norite atitinka tarptautinius draugus, esate emigrantas, Erasmus studentų, gaublys ar verslo keliautojas, nekilnojamojo Polyglot ar tiesiog smalsu atrasti naujas kultūras, tuomet jūs esate reikiamoje vietoje!

Ieškoti Kalbų Draugai

Ieškoti pasirengę padėti jums sužinoti savo mėgstamą kalbą ir mainais narius, juos mokyti savo gimtosios kalbos. Pavyzdžiui, jei esate iš Prancūzijos ir norite išmokti anglų kalbą, galite rasti amerikiečių arba anglų draugui mokytis prancūzų. Tada galite arba praktika internetu (asmeninius pranešimus ar pokalbių kambarį) arba autonomiškai, darant tandemas sesijas arba kalbos mainų susitikimuose. Sekite savo draugų, dalintis patarimais ir mokymosi metodus.

Dalyvauti Language Exchange Renginiai visame pasaulyje

Mes siūlome visas kalbos mokymosi ar kultūrinių renginių rūšių šalia jūsų paskatinti jus kalbėti realiose situacijose ir susitikti su tarptautinių draugai, emigrantų, vietiniai studentai, asmenys, keliaujantys verslo, couchsurfers ...: patikrinkite mūsų kitas klases, kursai, seminarai, Kalbos keitimosi susitikimai, Polyglot kavinės, tarptautiniai subjektai, kelionės ir visos įvykių rūšims Prancūzija , Rusija , Jungtinė Karalystė , Ispanijoje , Bolivija , Brazilija , Jungtinės Valstijos , Australija , Vokietija Portugalija , Ekvadoras , Olandijos , Italija , Japonija , Meksika , Kinija , Ukrainos arba bet kurioje pasaulio vietoje! Jei manote, kad renginio organizatorius, nedvejodami pasiūlyti naują įvykį į Bendriją. Jūs taip pat gali tapti oficialiu 'Polyglot' klubas administratorius ar ambasadorius savo regione ar šalyje. Įsijunk su mumis dabar!

Taisyti tekstas arba Sentenses

Naudokite mūsų korekcijos priemonė, siekiant pagerinti savo raštu įgūdžius. Kai pateikiate įrašą arba nedidelį esė raštu ta kalba, kurią mokotės, gimtoji padės jums pagerinti savo pataisymus ir komentarus. Išsaugoti pataisas savo nešiojamojo kompiuterio peržiūrėti juos vėliau. Mainais Jūs taip pat gali padėti kiti nariai ištaisyti savo tekstus raštu savo gimtąja kalba.

Pokalbiai realiu laiku

Naudokite mūsų diskusijų kambarį pagerinti savo rašymo įgūdžius. Kai įvedate kambarį, tiesiog pasakykite, kokia kalba norite praktikuoti ir kitų prijungtų prisijungę bus malonu Jums padėti. Tada jums teks gyventi pokalbį.

Žiūrėti kalbos mokymosi video

Žiūrėti visus kalbos mokymosi video dalijasi bendruomenės rūšių. Šie filmai yra pritaikytos jūsų lygis padės jums pagerinti savo klausymo įgūdžius, gramatikos, žodyno, akcentą ar savo žinias apie kultūrą. Pridėti savo geriausius vaizdo įrašus savo profilį ar tiesiog pasidalinkite jomis su draugais.

Pavyzdžiui, mūsų bendruomenė gali pateikti jums su:
- Anglų gimtoji gyvenantis Paryžiuje , Barselona arba Stambulas
- Kalbų mainų susitikimas Maskva , Pekino arba Rio
- Tarptautinė šalis Niujorkas , Berlyno arba Briuselio
- Verslo anglų arba pokalbis klasė Roma , Šanchajus , Tunisas arba [> link13 Alžyras
- Kinijos caligraphy seminaras Susas , Madridas arba Londonas
- Kelionė nuo Paryžiaus į Londoną, Mont Saint Michel, Sen Malo, Briuselis, La Plagne ar Amsterdamas,
- Visi video rūšių mokytis ir praktikuoti prancūzų , ispanų , Rusijos , Kinijos , Portugalų , arabų , Lenkijos arba Vokiečių .

Taigi, negalima gaišti laiko, ateiti ir prisijungti prie mūsų!