עזרה

NEW ARTICLE

מהן השפות החשובות ביותר לעסקים?

יהיה עליך לתרגם את התוכן המסחרי והשיווקי שלך אם אתה פועל בעולם.

במאמר זה אנו אגיד לך מה הם 10 שפות החשובות ביותר לכלול את אסטרטגיית בינאום שלך .

אין ספק שהעולם הולך ומתחבר והמסחר, יותר מתמיד, הוא בינלאומי.

רוב החברות בעולם יש לפחות חשבתי על הזדמנויות רבות שמגיעות עם פשוט מציע התוכן שלהם בשפות שונות .
כדי להגיע באופן יעיל לקהל שלך , עליך לדבר איתם בשפה המועדפת עליהם .

תוכל, לדוגמה, לאתר הדרכה מקוונת כדי לשפר את התקשורת של העובדים, להעביר מדריכים למשתמש כדי לסייע ללקוחות או לאתר את האתר שלך כדי למשוך מבקרים נוספים ברחבי העולם.

זה הופך להיות יותר ויותר צורך להגדיר אסטרטגיית תרגום לוקליזציה כי לטפח אינטראקציות כאלה בעולם.

בין כ 6000 שפות חי ידוע , זה לא תמיד קל לבחור אלו השקעה טובה.
הדבר הראשון לעשות הוא להעריך את היעדים המקרו-כלכליים שלך ואת קהל היעד העיקרי שלך. לפני שאתם צוללים לתוך האוקיינוס של שפות, לבחון את אלה המשמשים את המתחרים שלך כדי לתקשר את התוכן שלהם ולשאול את עצמך אם אתה צריך להעתיק אותם או להתבלט מהם. ברגע שיש לך מספיק מידע, לקחת את הזמן לפרש אותו.

הקמנו רשימה של 10 שפות חיוניות שיש להתייחס אליהם בעת תרגום התוכן המסחרי והשיווקי שלך אם אתה פועל באופן בינלאומי. רשימה זו מציגה גם עובדות ודמויות הממחישות כיצד שפות אלו הן אופציות טובות.

1. אנגלית


אנגלית היא שפת העסקים והאקדמיה . מדובר ב 94 ארצות על ידי 339 מיליון דוברי שפת אם, זוהי השפה הרשמית של 20 הארגונים הבינלאומיים החשובים ביותר.

השימוש בו הוא ולכן נפוצה מאוד. ברוב הארצות היא גם השפה הזרה הראשונה הנלמדת בבתי הספר. זה מובן על ידי שליש מאוכלוסיית העולם .
השפה האנגלית מחזיקה גם את המיקום העליון של השפות בשימוש ביותר על ידי משתמשי אינטרנט עם 949 מיליון משתמשים, והיא השפה הנפוצה ביותר באתרי אינטרנט רב לשוני.

אנגלית היא חיונית ולכן עבור כל חברה המבקשים לפתח בזירה הבינלאומית.

אם אתה צריך מתרגם לאנגלית, אתה יכול למצוא אחד על פלטפורמת שירותי Polyglot .

2. סינית


הסינית היא סדרה של שפות סיניות-טיבטיות המהוות יותר מ 955 מיליון דוברי ילידים, או 14,4 % מאוכלוסיית העולם. היא ללא ספק השפה המדוברת ביותר בעולם , עם סך של 1 מיליארד דוברי.

העמדה הדומיננטית שלה בכלכלה העולמית הופכת אותה למקור יוצא דופן של הזדמנויות עסקיות . בתקופה שבה חברות סיניות מתרחבות בעולם ובעוד המדינה יש יכולות מיקור חוץ הולך וגדל בשל עלויות נמוכות מאוד ופרודוקטיביות גבוהה, שפה זו לא ניתן להתעלם. חוץ מזה, בפועל של אנגלית הוא לא נפוץ מאוד בסין.
מנדרינית היא גם השפה השנייה הפופולרית ביותר בקרב משתמשי האינטרנט . אם השימוש באינטרנט ממשיך לגדול במדינות אסיה הגדולות, ניתן לצפות כי סינית בקרוב להחליף באנגלית כשפה הנפוצה ביותר באינטרנט.

כדי לתרגם את תוכן כתוב אחר, תצטרך לבחור בין שתי צורות בכתב של השפה הזאת, כלומר סינית פשוטה סינית מסורתית . בעוד שרוב האוכלוסייה משתמשת בסינית פשוטה, השימוש הסיני המסורתי הולך וגדל.
אם אתה צריך מתורגמן סינית לפגישה עסקית או אירוע אחר, תצטרך לבחור בין מנדרין לקנטונזית. מצד שני, אם זה על מסמכים לתרגום , הבחירה שלך תהיה בין סינית פשוטה סינית מסורתית.

3. ספרדית


למרות שזה לא בהכרח נתפס כשפה עסקית, ספרדית, עם 405 מיליון דוברי שפת אם, היא השפה השנייה המדוברת ביותר לאחר מנדרין. אין פלא כי אז אתה מוצא את זה ברשימה שלנו.

על ידי הצעת התוכן שלך בספרדית, אתה פותח דלתות לא רק בספרד, אלא גם במדינות אמריקה הלטינית כמו מקסיקו, פרו, פרגוואי ואקוודור, ואפילו בארצות הברית, שם ספרדית היא שפת האם של כ - 37,6 מיליון אנשים.
בידיעה כי ארצות הברית היא הכלכלה הגדולה בעולם, כי האוכלוסייה ההיספני צפוי להכפיל עד 2050, את החשיבות של השפה הספרדית נראה ברור.

בזכות מגוון עשיר של הסכמי סחר דו-צדדיים, הסחר של מקסיקו הוא בין הפתוחים ביותר בעולם. בריטניה גם זיהתה אותה כמדינה בעלת עדיפות לחינוך בינלאומי.
אם אתה רוצה לעשות עסקים בארצות הברית, בכל מקום בעולם המערבי, ספרדית חייבת להיות חלק משפות התרגום שלך.

אתה יכול למצוא מבחר של מתרגמים ספרדית כאן .

4. ערבית


ערבית מדוברת על ידי 295 מיליון אנשים ברחבי העולם. זוהי השפה הרשמית של 28 ארצות שונות, כולל מספר רב של כלכלות דינמיות וצומחות במזרח התיכון ובאפריקה .

6 מדינות דוברות ערבית הן מבין 50 שוקי היצוא המובילים של בריטניה עבור סחורות . הערך המשולב שלהם במשק עולה על זה של ספרד, סין או איטליה.
מלבד זאת, ערבית מדורגת במקום השני בין 'שפות העתיד', על פי דו'ח של British Council .
המזרח התיכון הוא שוק צומח במהירות, עם צרכנים נלהבים. האזור הוא משגשג מדינות רבות מנסים למשוך תיירים למדינות שלהם, במיוחד באמצעות קניות.

ברור, חוסר הביטחון של האזור הוא בעיה אמיתית, אבל זה רק מוסיף לדרישה לתוכן בערבית כדי לענות על הצרכים של אינטליגנציה ודיפלומטיה.
האינטרנט הוא גם התקדמות במזרח התיכון, בהתחשב בעובדה כי מספר גדול של דוברי ערבית דוברי ערבית בלבד, תרגום תוכן מקוון בערבית הוא חיוני כדי להשיג יתרון בשוק הבינלאומי.
אם התצוגה של הערבית כבר מזמן בעייתי באתרי אינטרנט, את התוכנות האחרונות ואת הדפדפנים יש להתגבר על הקושי הזה. לכן סביר להניח כי יותר ויותר חברות מתרגמות את התוכן שלהן בערבית בקרוב.
החברות צריכות להתמקד בהפיכת מוצריהן לזמינים בעולם הערבי, למרות היחסים הקשים עם העולם המערבי. זה יבטיח תוצאות חיוביות לא רק עבור חברות דוברות באותה שפה, אבל אפילו יותר עבור דיפלומטיה או אנרגיה ומגזרים הביטחון.

5. גרמנית


לגרמנית יש 95 מיליון דוברי ילידים ובסך הכל 210 מיליון דוברי ברחבי העולם . זוהי גם השפה הרביעית ביותר בשימוש באינטרנט. זה אולי נראה קטן לעומת רוב השפות האחרות ברשימה זו, אבל שפה זו מדוברת בכמה הכלכלות הגדולות באירופה , כלומר גרמניה, אוסטריה, בלגיה, שוויץ, לוקסמבורג ושוויץ. ליכטנשטיין.
גרמניה, בפרט, היא הכלכלה המובילה של האיחוד האירופי ומנוע כלכלי ברמה הבינלאומית.
גרמניה היא התורמת השלישית בגודלה בעולם למחקר ופיתוח. לפיכך, חשיבותו של המחקר הגרמני חשובה במיוחד למחקרים מדעיים, והיא נמצאת בראש השפות המדעיות העיקריות המשמשות במדעים כמו רפואה, מדעי החברה, פסיכולוגיה, אמנות ומדעי אנוש אחרים.
בזכות המוניטין שלהם על איכות הידע, חברות גרמניות רבות שולטים בסניף שלהם ואם אתה רוצה להצליח בתחום שלהם, תצטרך להשתמש גם בשפה שלהם.

בדוק את מבחר המתרגמים שלנו .

6. פורטוגזית


פורטוגזית מדוברת על ידי 210 מיליון אנשים בפורטוגל (כמובן) ובברזיל, כמו גם בכמה מקומות באפריקה. זוהי גם השפה השנייה המדוברת באמריקה הלטינית (אחרי ספרדית).
עבור העסק, ברזיל היא כנראה המדינה המעניינת ביותר. למרות מיתון עמוק, ברזיל נשאר מדינה גדולה ושוק גדול . היא מייצגת את הכוח הכלכלי המוביל באמריקה הלטינית, ועל פי כמה אינדיקטורים, ההתאוששות במדינה נראה כי הודיעה בשנה הבאה או הבאה. הזדמנויות עסקיות חדשות לא יחמיצו.
כמו ברזיל הוא האזור המדעי המצוטט ביותר מחוץ למדינות G8 , הוא מציע הזדמנויות לשיתוף פעולה ולשיתוף פעולה מדעי, במיוחד בתחומי התרופות והאנרגיה.
British Council ממקמת פורטוגזית בעשר השפות החשובות ביותר לעתידה של בריטניה ומציינת הזדמנויות פוטנציאליות בתחומי המסחר, המדע, החינוך והדיפלומטיה.
הביקוש לפורטוגזית גדל גם בארצות הברית. למרות שהיא נחשבה תמיד לשפה חשובה בקנה מידה עולמי, היא הוכרה רק לאחרונה כשפה חשובה ליחסים בינלאומיים ובינלאומיים .
פורטוגל גם צובר פופולריות באסיה בגלל החשיבות של היחסים הדיפלומטיים והכלכליים של האזור עם פורטוגל ומדינות דוברות פורטוגזית.
על פי הערכות UNESCO , פורטוגזית היא השפה האירופית שצמיחתה חזקה לאחר אנגלית. על פי נתוני UNESCO שפורסמו על ידי The Portugal News , לשפה זו יש את הפוטנציאל הגדול ביותר לצמיחה כשפה בינלאומית בדרום אפריקה ובדרום אמריקה.
לכן מעניין לראות בפורטוגזית שפה שימושית לפיתוח הזדמנויות עסקיות בארבע יבשות.

הנה מבחר של מתרגמים פורטוגזית עצמאי .

7. רוסית


עם 155 מיליון דוברי אנגלית במרכז אירופה, במזרח אירופה וברוסיה, רוסית היא השפה השמינית השכיחה ביותר בעולם והשפה השנייה בשימוש ביותר לתוכן האתר לאחר אנגלית.
רוסיה היא אחת מארבע המעצמות המתפתחות הגדולות בעולם . היא כבר הכלכלה השישית בגודלה בעולם והיא צפויה להכפיל את גרמניה עד 2030.
גודלה של המדינה, הכלכלה המתעוררת שלה ומשאביה הטבעיים (היא מפיקת הנפט הגדולה ביותר בעולם) מראים בבירור את האינטרס שהשפה הזאת מציגה לעסקים. בנוסף, במוסקבה יש את הריכוז הגבוה ביותר של מיליארדרים בכל עיר גדולה בעולם.
רוסיה מפורסמת בזכות המהנדסים המוכשרים שלה ובמדעני המחשב הגבוהים שלה, ורוסית היא אחת השפות הפופולריות ביותר בספרות המדעית והטכנית של המדעים, כגון פיסיקה והנדסה.
לרוסיה יש מיומנות נמוכה בשפה האנגלית. תרגום התוכן שלך לרוסית יכול להיות צעד חשוב בהשגת המטרות שלך בעולם.

8. צרפתית


למרות צרפתית נחשב בדרך כלל לשפת האהבה, זה לא פחות מעניין עבור העסק. עם סך של 75 מיליון דוברי 39 ארצות , צרפתית נשארת שפה מאוד פופולארית. למעשה, ההערכה היא כי 220 מיליון אנשים מדברים גם צרפתית כשפה שנייה.
צרפתית היא גם אחת השפות הרשמיות של כמה ארגונים, כולל האו'ם והמסחר העולמי.
העולם הדובר צרפתית כולל גם את אפריקה, יבשת צומחת במהירות עשירה במשאבים טבעיים. חמש הכלכלות הגדל במהירות הרבה ביותר באפריקה הן רואנדה, טנזניה, מוזמביק, חוף השנהב ואת הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו. צרפתית היא השפה הרשמית ב 3 מהם. במדינות כמו אלג'יריה, מרוקו, וייטנאם וקמבודיה, שבהן רמת המיומנות בשפה האנגלית נמוכה מאוד, צרפתית היא שימושית במיוחד.
אם אתה ממקד לצרכנים בארצות אלו, תרגום התוכן שלך לצרפת יכול להיות השקעה מעניינת.

9. יפנית


ביפן יש 130 מיליון דוברי , בעיקר ביפן, שהיא הכלכלה השלישית בגודלה בעולם . British Council סבורה כי יפן תורמת משמעותית לשגשוגה של בריטניה, בין אם היא שוק הייצוא או כמשקיע מרכזי, ומציינת כי יפן מציעה הזדמנויות רבות, במיוחד בתחומי המדע והטכנולוגיה.
למרות שהכלכלה היפנית הראתה סימנים של קיפאון, אסור לשכוח את כושר ההמצאה של החברות שלה, אשר, כמו חברות גרמניות, נהנות ממוניטין של מצוינות. חברות יפניות הן חדשניות מאוד , ויפן היא המשקיע השני בגודלו בעולם בתחום המחקר והפיתוח ואחת המדינות המתקדמות והמשולבות מבחינה טכנולוגית.
יפן ממשיכה למלא תפקיד חשוב בפורומים בינלאומיים ברמה גבוהה ונשארת ספקית מובילה של סיוע בפיתוח. הלשכה לענייני חוץ וחבר העמים רואה ביפן שותפה חשובה, כולל בתחומי מדיניות האקלים, האנרגיה ואבטחת המשאבים ורפורמה במוסדות פיננסיים.

כדי לתרגם את התוכן שלך ביפנית, אתה יכול למצוא מתרגם עצמאי .

10. הינדי


למה הינדי תהיה אחת משפות המפתח של אסטרטגיית הבינאום שלך? הינדי היא השפה החמישית המדוברת ביותר בעולם ויש לה 260 מיליון דוברי אנגלית. הודו היא המדינה השביעית בגודלה בעולם במונחים של שטח, השני בגודלו באוכלוסייה, ו לטעון את המדינה המהירה ביותר בכלכלות הגדולות.
כמו סין, הודו מציעה מאגר גדול של צרכנים ומגוון תרבותי שהופך אותו לאחד השווקים הפוטנציאליים העיקריים מבחינת המיקום, אשר יכול להציע הזדמנויות עסקיות משמעותיות. מנקודת מבט זו, הבינאום בהחלט צריך לכסות את כל מגוון ערוצי השיווק (טקסט, אודיו, וידאו, ייצור מסחרי).
למרות שהודו היא המולדת של 125 מיליון דוברי אנגלית, 85 % מהאוכלוסייה אינם דוברי אנגלית, מנוצלים על ידי שימוש בשפות מקומיות.
הצעות נעשו ברמה הבינלאומית כדי להוסיף את הינדי לרשימת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות. אם ההצעות הללו יצליחו, כל המסמכים של האו'ם חייבים להיות זמינים בשפה זו.
לסיכום, הדמוגרפיה ההודית לבדה יוצרת צרכנים ועסקים, ולכן מקור הביקוש בעתיד במונחים של תוכן מקומי.

פלטפורמה זו מאפשרת לך למצוא מתרגמים הינדית.

חשוב על שפות צומחות במהירות


לא משנה מה השפות שתבחר, לעתים קרובות אתה צריך להוסיף חדשים כדי לענות על הכפל של פורמטים של תוכן ואת הצמיחה של מאגר של צרכנים פוטנציאליים ברחבי העולם.
זכור כי הרשימה שלנו היא אינדיקציה גרידא ו תואמת את מה שאנו רואים להיות רלוונטי בעולם 20 19
אם שוק היעד של החברה שלך קטן יותר, ייתכן ש'ראש הדף 'האישי שלך מכיל שפות שונות שאינן מופיעות ברשימה זו.

סיכום


הבחירה של שפות היעד היא חיונית כדי לייעל את התוצאות העסקיות ולהשיג נתח שוק בינלאומי. זוהי החלטה שאינה פשוטה ולא ברורה.
זכור כי מחקר שוק משלך הוא בראש סדר העדיפויות . מצד שני, קהל היעד שלך נשאר קריטריון חיוני לבחירת השפות שיידרשו באסטרטגיית הבינאום שלך.

Related topics:

Comments