Допомога

Як довго триває вивчити мову?
- Як довго вам знадобилося, щоб вивчити іспанську мову?
- Скільки часу вам знадобилося, щоб дізнатися китайський?
- Скільки часу потрібно, щоб вивчити мову?
Я отримую ці питання весь час. Як навчаються 13 мов, люди часто хочуть знати, скільки часу потрібно, щоб отримати все це зроблено. Це складне питання, але один, який заслуговує відповіді. Зрештою, якщо ви хочете, щоб встати на цей шлях, ви будете хотіти мати певне уявлення про те, коли ви отримаєте там, чи не так?
Перед тим, як прийти до цього відповіді, однак, ми повинні вирішити дві основні проблеми:

Що значить це «Learn» мову?


Якщо ми хочемо знати, як довго подорож займе, ми повинні з'ясувати, куди ми йдемо.
По-перше, ми знаємо, що ми хочемо, щоб вивчити мову. Але що це означає навіть вивчити мову, так чи інакше? Більшість скаже, що мова вивчається як тільки ми знаємо його вільно.
Таким чином, якщо ми переставляємо наші умови, це означає, що реальний питання:
Скільки часу буде потрібно, щоб досягти швидкості на мові?

До сих пір, так добре, чи не так? Не зовсім. Як дієслово, щоб дізнатися, визначення швидкості однаково слизький. Деякі прирівнюють швидкість до досконалості. Деякі прирівнюють це просто бути функціональним. Це великий діапазон. Занадто великий.
Навіть якщо ми візьмемо швидкість, як просто означає «знати мову добре», ми не можемо отримати дуже далеко, по крайней мере, поки ми не знаємо, наскільки добре ми хочемо вивчити мову в питанні.
На щастя, є деякі прекрасні ресурси, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам визначити, наскільки добре ви хочете знати мову. Ці ресурси дадуть вам призначення, навколо якої можна спланувати подорож навчання і допоможуть вам встановити коротко-, середньо- і довгострокові цілі, як віхи.
Ці ресурси відомі як основи майстерності. Є два основних з них у використанні по всьому світу сьогодні, найпопулярнішим з яких є шкала CEFR , У CEFR ваги забезпечують кілька різних рівнів до знання мови, кожен з яких можна використовувати для підтримки власного, особистого визначення плавності.
Особисто я вважаю , мова , який слід витягти на побіжному рівні , коли я виробив говоріння, аудіювання, читання та навички письма на рівні В2 на CEFR глобальному масштабі:
Може зрозуміти основні ідеї складного тексту як у конкретних, так і в абстрактних темах, включаючи технічні питання у своїй галузі спеціалізації.
Може розмовляти вільно та спонтанно, що робить регулярну взаємодію з носіями мови цілком можливою без напруги для будь-якої зі сторін.
Може скласти чіткий, детальний текст з широкого кола питань і пояснити точку зору на актуальну тему, вказуючи переваги та недоліки різних варіантів.
Я прагну до такого рівня, зокрема, для бездоганності, оскільки це найвища сходинка без переходу на професійний та академічний рівень.

Як швидко ви вивчаєте це залежить від декількох факторів


Після того, як ви визначили, як ви хотіли б, щоб визначити вільне володіння іноземною мовою, ви повинні бути інформовані про численні об'єктивних і суб'єктивних факторів, які будуть впливати, як швидко ви прибудете на побіжному рівні.

об'єктивні чинники


Основний об'єктивний фактор (тобто фактора, який не залежить від вас, як людина), який буде впливати на скільки час буде потрібно, щоб досягти швидкості відомий як лінгвістична відстань між вашою рідною мовою і цільовим мовою.
Щоб зрозуміти це, важливо, щоб бачити кожна мова як система, яка складається з декількох підсистем. Хоча кожна мова унікальний по-своєму, всі мови складаються з одних і тих же основних структур.
Давайте подивимося на італійській мові, наприклад.

Італійський є людською мовою, тобто вона складається з підсистем людської мови: Синтаксис, Lexicon, фонетика і т.д.
Через порівняння будь-яких двох мов, ми виявимо, що їх підсистеми можуть бути тісно пов'язані між собою, віддалене відношення, або де-небудь між ними.
Якщо порівняти італійський іспанською, ми виявимо, що є схожість в майже кожній області: порядок слів (синтаксис), словник (лексикон), звукова система (фонетика). Можна сказати , що італійський та іспанський мови є близькими.
Якщо порівнювати італійські японець, ми знаходимо менше подібність, і велика кількість відмінностей. Італійський має Subject-Verb-Object (SVO) порядок слів, в той час як японський має Subject-Object-Verb порядок слів.
Крім того, італійський має більший запас звуків, ніж японський робить, і словники обох мов майже повністю різні. Таким чином, ми можемо сказати , що італійський та японською мовами є далекими.
Беручи свою рідну мову в якості точки відліку, ви побачите, що будь-яка мова на Землі можна вважати близький або віддаленим мову, в залежності від внутрішніх мовних структур порівнюваним.
Досягнення швидкості в більш віддаленому мовою неминуче займе більше часу , ніж робити це в ближчому мовою.

суб'єктивні чинники


Є також кілька суб'єктивних факторів, які будуть впливати, як довго він буде приймати для вас, щоб досягти швидкості.
Ці фактори залежать від вас як особистість, а це означає, що ви можете керувати цими факторами, як необхідно, щоб дізнатися ваш мову перекладу швидше. Це те, що ви не можете зробити з лінгвістичним відстанню.
Три суб'єктивні чинники:
- Ваш попередній досвід вивчення мови
- Ваш мікро і макро середовища
- Ваш час на завдання

Попередній досвід вивчення мови


У вивченні мови, досвід грає велику роль в тому, як швидко ви придбаєте нову мову. Якщо ви ніколи не дізналися мови раніше, то ваш перший іноземну мову забере у вас більше часу, щоб добре вчитися, ніж майже будь-який інший мову, незалежно від мовної дистанції.
Як тільки вивчення першоі іноземної мови вже позаду, ви зрозумієте, як саме треба підходити до вивчення мови взагалі. І тому, кожна наступна мова даватиметься вам набагато легше і ви досягнете нової мети помітно швидше.

Мікро і Макро Середовища


Де і як ви живете ваше життя також грає велику роль в швидкості засвоєння мови.
На самому широкому рівні, ваше навчання залежить від вашої макросередовища. Це в значній мірі залежить від того, де ви живете: країна, регіон або держава, і місто або місто, в якому ви опиняєтеся. Залежно від ваших індивідуальних макросередовища, у вас буде легше чи важче досягаючи швидкості в вашому іноземною мовою.
Наприклад, якщо ви вивчаєте іспанську мову в Валенсії, Іспанія, у вас є макро-середовище, яке збільшить вашу швидкість навчання. Якщо ж, з іншого боку, ви вивчаєте іспанську мову в Пекіні, Китай, ваша мікросередовище не буде збільшено швидкість навчання, і, можливо, зменшити його.
На ближчому рівні, ваше навчання залежить від вашої мікросередовища. Це багато в чому залежить від того, як ви живете, і хто ви оточіть себе. Вибір, зроблений в мікро середовищі можна додати або відняти з будь-яких переваг або недоліків для навчання, викликані макросередовища.
Якщо ви вивчаєте іспанську мову в Валенсії, Іспанія, але жити, працювати і спілкуватися тільки з не іспаномовних, у вас є мікро-середовище, яке буде зменшувати швидкість навчання.
Якщо ви вивчаєте іспанську мову в Пекіні, Китай, але жити, працювати і спілкуватися тільки з іспаномовного там, у вас є мікро-середовище, яке збільшить вашу швидкість навчання.
Найшвидший шлях до швидкості завжди прийде через поєднавши свої макро і мікро середовища , так що і підтримку ваших цілей навчання. Другий найшвидший шлях буде шляхом розробки відповідної мікросередовища. Якщо ви можете жити, працювати, або інакше спілкуватися з носіями вашого цільового мови, то ці переваги будуть завжди переважують перевага або недоліки вашого географічного положення.

Час на завдання


І, нарешті, ми, мабуть, найбільш очевидні з факторів, які впливають, як швидко ви вивчити мову: скільки навчання ви насправді!
Учень, який ставить в більш сфокусованих годин навчання, день в день, завжди буде досягати своїх цілей швидше, ніж інша людина, яка ставить в менш години, або ставить в таку ж кількість годин протягом тривалого відрізка часу.

Повість про двох Учнів


Для того, щоб проілюструвати, як ці об'єктивні і суб'єктивні чинники працюють разом, щоб збільшити або зменшити, скільки часу потрібно, щоб вивчити мову, давайте подивимося на два теоретичних прикладах.
Марк і Джон обидва американців, у віці 35.
Марк вивчає японську мову, далекий мову свого рідного англійської мови. Марк не має ніякого попереднього досвіду мови, і живе в районі Техасу, який є відносно позбавлених носіїв японської мови. Таким чином, він не має ні макрос або мікро-середовища, сприятливого для швидкого вивчення японської. Марк також одружений і має багато зобов'язань, не пов'язаних з мовою в його день у день життя.
Якщо Марк ставить в одну годину часу на завдання кожен день, він досягне B2 рівня по CEFR шкалою приблизно через 3-5 років.
Джон, з іншого боку, вивчає португальську мову, який є близьким мовою до його рідного англійської мови. Джон вже володіє двома іноземними мовами на більш B2 рівні: корейський і іспанська. Крім того, він працює в області мови, як викладач іспанської мови, і тому вступає в контакт з вивчають мовою щодня. Нещодавно сингл Джон вирішив переїхати до Португалії (макросередовище) і планує подружитися з місцевими жителями там (мікросередовища).
Якщо Джон ставить в одну годину часу на завдання кожен день, він досягне B2 рівня по CEFR шкалою в 2-6 місяців.
Зверніть увагу, як Марк і Джон зробили ту ж щоденне час прихильність до вивчення мови, але через всі інші суб'єктивні та об'єктивні фактори, Джон має можливість досягнення швидкості в будь-якому місці від 3% до 16% від загального часу Марк буде витрачати на навчання. Це велика різниця!
Хоча приклади Марка і Іоанна вище досить екстремальний, важливо розуміти, що є набагато більше швидкості навчання, ніж просто час, витрачений.

висновок


Отже, скільки часу буде потрібно, щоб вивчити мову?
Питання вкрай розпливчастий, оскільки він спирається на таких термінах, як навчання, і швидкість, чиї значення змінюються від людини до людини.
У вашому випадку, я рекомендую вам звузити можливості, визначаючи швидкості для себе.
Це робиться найлегше шляхом встановлення B2 на CEFR масштабі в якості мети держави, в якості точки швидкості.
Після того, як ви знаєте, що ви прагнете, ви повинні дивитися на мовному відстань між вашим рідним і цільовим мовою, щоб отримати загальне уявлення про те, як важко буде досягти швидкості. Тоді, нарешті, ви можете подивитися на вашу конкретну ситуацію і подивитися, що суб'єктивні фактори, ви можете впливати на ваше життя, щоб прискорити себе по шляху навчання.
Майте на увазі, що швидкість для швидкості завжди буде змінюватися. Ці фактори будуть рости, змінюватися і розвиватися відповідно як ваш вибрана мова, ваш досвід навчання і вашої життєвої ситуації.
Там не може бути ярлики швидкості, але тепер ви точно знаєте, що це бере, щоб потрапити в хороший час!
Автор Luca Lampariello і Kevin Morehouse

Пов'язані теми: