Допомога

Досі кілька європейських програмах з обміну не дозволив вам робити частину вашого навчання за кордоном. Найбільш відомим є програма Erasmus для студентів. З січня 2014, програма Erasmus інтегрований в нову програму Erasmus +. Це більш амбітні, більш відкриті і прості.
Erasmus + агрегатів колишнього Коменського, Леонардо да Вінчі, GRUNDTVIG і Еразм на трьох основних напрямках діяльності: організація мобільності, співпраці в стратегічних партнерств, підтримка політичних реформ. Великі новини: більш високу якість і більший вплив фінансованих проектів, студенти більше не будуть представляти їх застосування окремо. Тепер, мобільність буде організована установ і навчальних організацій.

Місії програми


У Франції, наприклад, Еразма + програми або Європейського співтовариства схемою дій щодо мобільності студентів університетів, перебуває у віданні Агентства Європа-освіта -тренування Франції.
Він призначений для всіх аудиторій: школа, дорослих та студентів.
Вони можуть піти вчитися в європейському партнер освітньої установи або пройти стажування в європейській компанії.
Очевидно, що в якості «Erasmus студентів +', вам передати ваші іспити на сайті і отримати вказівки перевірених в ступені вашій країні. Це принцип визнання період перебування в приймаючій організації.
Під час вашого перебування ви також можете використовувати ваш паспорт 'Europass'. Це набір з п'яти документів, які відображають точки зору навичок і кваліфікацій знань, досягнутих, завершив навчання і професійний досвід.
Період дії перебування Erasmus + між 3 місяців до 1 року.
Загалом, студенти вирішують виїхати, коли вони добираються до мінімального рівня.
Причина? Всі країни, які підписали Болонську угоду погодилися на рівень кваліфікації. Ця програма відкриває двері 28 країн-членів ЄС, а також Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн, Туреччини, Швейцарії та Хорватії.

Europass - паспорт для навчання за кордоном


Europass - цу набір з п'яти документів, в якому сформульовані ваші навички та кваліфікація в Європі.
Два документа знаходяться у відкритому доступі:
- Резюме (CV) представляє ваші навички та кваліфікацію чітко і ефективно
- Мовний Паспорт є інструментом самооцінки для ваших лінгвістичних вмінь і навичок.
CV і мовний паспорт можна створити онлайн прямо з сайту Cedefop, www.cedefop.europa.eu . Приклади та інструкції допоможуть вам завершити ці два документи.
Два інші документи, видані компетентними органами в галузі освіти та професійної підготовки:
- Europass Mobility використовується для запису знання та навички, набуті при вивченні рухливості або стажування в іншій європейській країні; це реалізовано будь-яким типом установи або організації, що бажає підвищити якість досвіду мобільності своїх учнів
- Додаток до диплома, розроблене вищих навчальних закладів, описує знання та навички, отримані власниками дипломів про вищу освіту.

Стажування Мобільність для студентів


Програма пропонує провести стажування в європейських компаніях. Це в значній мірі сприяння відхилення. Незабаром студенти взяли можливість зіткнутися з реаліями європейських компаній. Найбільшим попитом в області соціальних наук, бізнесу і права (50% курсів) і інженерні роботи, виготовлення та будівництво (близько 20%). Європа приваблює, але не протягом дуже тривалого: в середньому, стажування триває 3 з половиною місяці.

Можливі гранти


Кандидати, чиї заявки в прийматися будуть мати право на отримання фінансової допомоги. Howerver, Erasmus + мобільності гранти призначені для покриття додаткових витрат, пов'язаних з періодом навчання за кордоном і не всю вартість проживання (між 150 і 300 € на гранти мобільності для досліджень, а також між 300 і 450 € за мобільність гранту розміщення).
Іншими словами, він не дозволить вам жити. Дійсно, це стипендія призначена серед інших речей, щоб допомогти, якщо рівень життя вищий, ніж у вашій країні.

Щоб йти далі ... Ploteus портал представляє навчальний пропозицію в Європі. П'ять записи можливі: можливості дослідження, системи освіти, стипендії та програми обміну, практична інформація про кожну країну, і, нарешті, в розділі 'Контакти', щоб задати питання в режимі онлайн.

Erasmus + для шкільної освіти та освіти дорослих (колишній Коменський і Grundtvig)


Вона забезпечує майбутніх вчителів, які закінчили принаймні два роки вищої освіти, щоб стати помічником і жити європейського пригоди. Таким чином, вони стикаються з іншою освітньої системи навчання.

Крім того, Erasmus + дозволяє будь-який бажаючий, щоб завершити кар'єру в сфері освіти дорослих для роботи в якості асистента в європейській організації.

Erasmus +, для освіти та професійної підготовки (колишній Леонардо да Вінчі)Його мета полягає в тому, щоб фінансувати в Європі стажування мобільності людей в початкової професійної підготовки (студенти, стажисти).
Програма також відкрита співробітників і осіб, які шукають роботу у поданій професійної підготовки.

- Країни-члени Європейського Союзу: Австрії, Бельгії, Болгарії, Кіпру, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Греції, Угорщини, Ірландії, Італії, Латвії, Литви, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Польщі, Португалії, Чехії, Хорватії , Румунія, Словаччина, Словенія, Сполучене Королівство, Швеція.
- Країни, що беруть участь в програмі Tempus: країн-партнерів на Західних Балканах, у Східній Європі, Центральній Азії та Середземномор'я.

Пов'язані теми: