راهنمایی

تا به حال، چندین برنامه های مبادله اروپا اجازه شما را به انجام بخشی از آموزش های خود در خارج از کشور. معروف ترین برنامه اراسموس برای دانش آموزان است. از ژانویه سال 2014، برنامه اراسموس به برنامه جدید اراسموس + یکپارچه شده است. این بلند پروازانه تر، باز و ساده است.
اراسموس + جمع Comenius سابق، لئوناردو داوینچی، Grundtvig و اراسموس در سه اقدامات کلیدی: سازماندهی تحرک، همکاری در همکاری های استراتژیک، حمایت از اصلاحات سیاست. خبر بزرگ: کیفیت بهتر و تاثیر بیشتر از پروژه های تامین مالی، دانش آموزان دیگر برنامه های خود را به صورت جداگانه ارسال کنید. در حال حاضر، تحرک خواهد شد توسط موسسات یا سازمان آموزش سازمان یافته است.

ماموریت


در فرانسه، به عنوان مثال، اراسموس + برنامه یا جامعه اروپا طرح اقدام برای انتقال دانشجویان دانشگاه، توسط مدیریت آژانس اروپا-آموزش -Training فرانسه.
مدرسه، بزرگسالان و دانش آموزان: این است که برای همه مخاطبان در نظر گرفته شده.
این می تواند برود و تحصیل در یک موسسه آموزش شریک اروپایی و یا انجام کارآموزی در یک شرکت اروپایی است.
واضح است، به عنوان یک 'اراسموس دانش آموز +'، به شما منتقل امتحانات خود را در سایت و دریافت یادداشت معتبر در درجه کشور شما. این اصل به رسمیت شناختن دوره صرف در موسسه میزبان است.
در طول اقامت خود را شما همچنین می توانید گذرنامه خود را 'Europass' استفاده کنید. این مجموعه ای از پنج اسناد که از نظر مهارت ها و صلاحیت دانش به دست آمده، آموزش تکمیل و تجارب حرفه ای منعکس است.
طول مدت اقامت اراسموس + است بین 3 ماه و 1 سال است.
به طور کلی، دانش آموزان تصمیم به ترک زمانی که آنها را به حداقل دریافت کنید.
دلیل؟ همه کشورها که مورد بولونیا را امضا کرده اند در سطح مدارک تحصیلی موافقت کردند. این برنامه باز می شود درب از 28 کشور عضو اتحادیه اروپا به علاوه نروژ، ایسلند، لیختن اشتاین، ترکیه، سوئیس و کرواسی.

Europass، گذرنامه خود را به مطالعه در خارج از کشور


Europass مجموعه ای از پنج اسناد به بیان مهارت ها و صلاحیت خود را در اروپا است.
دو سند در دسترسی باز هستند:
- رزومه (CV) ارائه مهارت ها و صلاحیت خود را به وضوح و به طور موثر
- زبان پاسپورت ابزار خود ارزیابی برای مهارت های خود را و مهارت های زبانی است.
CV و زبان پاسپورت در حال ایجاد آنلاین به طور مستقیم از وب سایت Cedefop، www.cedefop.europa.eu . مثال ها و دستورالعمل شما کمک خواهد کرد این دو سند کامل است.
دو سند دیگر توسط مقامات صالح در آموزش و پرورش و آموزش صادر:
- Europass تحرک برای ثبت دانش و مهارت به دست آورد در یک مطالعه تحرک و یا قرار دادن کار در یک کشور اروپایی. آن است که توسط هر نوع نهاد یا سازمان که مایل اجرا به منظور افزایش کیفیت تجربه تحرک آموزان خود
- مکمل های غذایی دیپلم، توسعه یافته توسط موسسات آموزش عالی، توصیف دانش و مهارت به دست آورد توسط دارندگان دیپلم از آموزش عالی است.

تحرک کارآموزی برای دانشجویان


این برنامه پیشنهاد به انجام کارآموزی خود را در شرکت های اروپایی. این تا حد زیادی خروج از علاقه. به زودی، دانش آموزان از فرصت واقعیت های شرکت های اروپایی روبرو هستند. بالاترین تقاضا در زمینه های علوم اجتماعی، کسب و کار و قانون (50٪ از دوره) و مهندسی، تولید و ساخت و ساز (20٪) است. اروپا جذب، اما نه برای مدت بسیار طولانی: به طور متوسط، کارآموزی 3 ماه و نیم طول می کشد.

کمک های مالی احتمالی


متقاضیانی که برنامه های کاربردی است پذیرفته شود واجد شرایط برای کمک های مالی خواهد بود. Howerver، اراسموس + تحرک کمک های مالی در نظر گرفته شده برای پوشش هزینه های اضافی از یک دوره مطالعه در خارج از کشور است و نه کل هزینه اقامت (بین 150 و 300 € برای کمک های مالی تحرک برای مطالعات و بین 300 و 450 € برای تحرک کمک مالی قرار دادن).
به عبارت دیگر، آن اجازه نمی دهد که شما را به زندگی می کنند. در واقع، این بورس تحصیلی است در میان چیزهای دیگر در نظر گرفته شده برای کمک به اگر استاندارد زندگی بالاتر از در کشور شما است.

برای رفتن بیشتر ... Ploteus پورتال ارائه این پیشنهاد را آموزش در اروپا است. پنج مطالب ممکن است: فرصت مطالعه، سیستم آموزش و پرورش، کمک هزینه تحصیلی و برنامه های مبادله، اطلاعات عملی در مورد هر کشور، و در نهایت 'مخابرات' صفحه به پرسش آنلاین.

اراسموس + برای آموزش و پرورش مدرسه و آموزش و پرورش بزرگسالان (سابق Comenius و Grundtvig)


آن را فراهم می معلمان آینده که حداقل دو سال آموزش عالی را تکمیل کرده اند و به عنوان دستیار و به زندگی یک ماجراجویی اروپا. آنها به این ترتیب به سیستم های مختلف آموزشی آموزش مواجه است.

به طور مشابه، اراسموس + اجازه می دهد تا هر کسی که مایل به تکمیل مشاغل در آموزش و پرورش از بزرگسالان به عنوان یک دستیار در یک سازمان اروپایی کار می کنند.

اراسموس +، برای آموزش و پرورش و آموزش های حرفه ای (سابق لئوناردو داوینچی)هدف آن است که برای تامین مالی در اروپا تحرک کارآموزی برای افراد در آموزش حرفه ای اولیه (دانش آموزان، کارآموزان).
این برنامه همچنین کارکنان و جویندگان کار باز در زمینه آموزش فنی و حرفه ای.

- کشورهای عضو اتحادیه اروپا: اتریش، بلژیک، بلغارستان، قبرس، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، لهستان، پرتغال، جمهوری چک، کرواسی ، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، انگلستان، سوئد.
- کشورهای شرکت کننده در این برنامه Tempus: کشورهای شریک از بالکان غربی، شرق اروپا، آسیای مرکزی و دریای مدیترانه.

مباحث مرتبط:

Comments