עזרה

NEW ARTICLE

מהו + ארסמוס?עד עכשיו, כמה תוכניות לחילופים אירופיים אפשרו לך לעשות את החלק של האימונים שלך בחו'ל. המפורסם ביותר היא תכנית ארסמוס לסטודנטים. מאז ינואר 2014, תכנית ארסמוס משתלבת בתכנית החדשה ארסמוס +. זה יותר שאפתן, פתוח יותר ופשוט.
ארסמוס + צובר קומניוס לשעבר, לאונרדו דה וינצ'י, Grundtvig וארסמוס על שלוש פעולות עיקריות: ניידות ארגון, שיתוף פעולה בשותפויות אסטרטגיות, לתמוך ברפורמות מדיניות. חדשות גדולות: באיכות טובה יותר ומשפיע יותר של פרויקטים במימון, תלמידים כבר לא להגיש את בקשתם בנפרד. עכשיו, ניידות תהיה מאורגנת על ידי מוסדות או ארגוני אימון.

משלחות תכנית


בצרפת, למשל, ארסמוס + תכנית או הקהילה אירופאית פעולה תכנית לניידות של סטודנטים באוניברסיטה, מנוהל על ידי סוכנות אירופה-חינוך -אילוף צרפת.
הוא מיועד לכל קהלים: בית ספר, מבוגרים ותלמידים.
אלה יכולים ללכת וללמוד במוסד חינוך השותף אירופאי או לעשות סטאז 'בחברה אירופאית.
ברור, כמו '+ תלמיד ארסמוס', אתה עובר את הבחינות שלך באתר ולקבל את הערות תוקף בתואר במדינה שלך. זה העיקרון של הכרה בתקופה בילתה במוסד המארח.
במהלך שהותכם תוכל גם להשתמש בדרכון שלך 'Europass'. זוהי קבוצה של חמישה מסמכים המשקפים במונחים של מיומנויות וכישורי ידע שהושגו, הכשרה הושלמה וחוויות מקצועיות.
משך שהות ארסמוס + הוא בין 3 חודשים והשנה 1.
באופן כללי, תלמידים מחליטים לעזוב כשהם מגיעים לרמה מינימאלית.
הסיבה? כל המדינות שחתמו על הסכם בולוניה הסכימו על רמת כישורים. תכנית זו פותחת את הדלתות של 28 מדינות החברות באיחוד האירופי בתוספת נורבגיה, איסלנד, ליכטנשטיין, טורקיה, שווייץ וקרואטיה.

Europass, הדרכון שלך ללמוד בחו'ל


Europass הוא קבוצה של חמישה מסמכים לבטא את הכישורים ואת הכישורים שלך באירופה.
שני מסמכים נמצאים בגישה פתוחה:
- קורות החיים (CV) מציג את הכישורים ואת הכישורים שלך בצורה ברורה ויעיל
- השפה Passport הוא כלי להערכה עצמית לכישוריך ואת הכישורים לשוניים.
קורות חיים והשפה דרכון יוצרים באינטרנט ישירות מאתר האינטרנט של Cedefop, www.cedefop.europa.eu. דוגמאות והוראות יעזרו לך להשלים את שני המסמכים הללו.
שני מסמכים אחרים שהונפקו על ידי הרשויות המוסמכות בחינוך ובהכשרה:
- Europass הניידות משמשת להקלטת הידע ומיומנויות שנרכשו במחקר ניידות או עבודת ההשמה במדינה אירופאית אחרת; זה מיושם על ידי כל סוג של מוסד או ארגון המעוניינים לשפר את איכות חוויית הניידות של לומדיהם
- מוסף הדיפלומה, שפותח על ידי מוסדות להשכלה גבוהים, מתאר את הידע ומיומנויות שנרכש על ידי בעלי התעודות של השכלה גבוהה.

ניידות התמחות לסטודנטים


התכנית מציעה לבצע את ההתמחות שלך בחברות אירופאיות. זה העדיף במידה רבה יציאות. בקרוב, התלמידים נצלו את ההזדמנות להתמודד עם המציאות של חברות אירופאיות. הביקוש הגבוה ביותר הוא בתחומי מדעים, עסקים חברתיים ומשפט (50% מקורסים) והנדסה, ייצור ובנייה (כ -20%). אירופה מושכת, אבל לא לתקופות ארוכות מאוד: בממוצע, ההתמחות נמשכת 3 וחצי חודשים.

מענקים אפשריים


מועמדים שבקשות הוא יתקבלו יהיו זכאים לסיוע כספי. Howerver, מענקי ארסמוס + ניידות נועדו לכסות את העלויות נוספות של תקופת מחקר בחו'ל ולא בעלות המלאה של השהות (בין 150 ו 300 € למענקי ניידות ללימודים ובין 300 ל 450 € לקצבת ניידות המיקום).
במילים אחרות, זה לא מאפשר לך לחיות. ואכן, מלגה זו נועדה, בין היתר כדי לעזור אם רמת החיים גבוהה יותר מאשר במדינה שלך.

כדי להמשיך הלאה ... Ploteus הפורטל מציג את הצעת האימון באירופה. חמישה ערכים אפשריים: הזדמנויות המחקר, מערכות חינוך, מלגות ותוכניות לחילופים, מידע מעשי על כל מדינה, ובסופו דף 'צור קשר' לשאול שאלות באינטרנט.

+ ארסמוס לחינוך בבית הספר וחינוך מבוגרים (לשעבר קומניוס וGrundtvig)


הוא מספק מורים לעתיד שסיימו לפחות שתי שנות לימוד גבוה והופכים לעוזר ולחיות הרפתקה אירופאית. כך הם מתמודדים למערכת חינוך הוראה שונה.

באופן דומה, ארסמוס + מאפשר לכל אחד שרוצה להשלים את קריירה בחינוך מבוגרים לעבודה כעוזר בארגון אירופאי.

ארסמוס +, לחינוך והכשרה מקצועית (לשעבר לאונרדו דה וינצ'י)מטרתו לממן בניידות התמחות אירופה לאנשים בהכשרה מקצועית ראשונית (תלמידים, חניכים).
התכנית פתוחה גם לעובדים ומחפשי עבודה בגישה של הכשרה מקצועית.

- מדינות החברות באיחוד האירופי: אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קפריסין, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, פולין, פורטוגל, צ'כיה, קרואטיה , רומניה, סלובקיה, סלובניה, בריטניה, שוודיה.
- מדינות המשתתפות בתכנית Tempus: מדינות שותפות של המערב הבלקן, מזרח אירופה, מרכז אסיה והים התיכון.

Related topics:

Comments