עזרה

NEW ARTICLE

למה כדאי לכם ללמוד שפה חדשהלימוד שפה חדשה לא יכול להיות כל כך קל, אבל יש יתרונות רבים אכן. אנשים רבים ללמוד שפות מסיבות רבות ושונות, אבל כאן אני תכסה 7 סיבות יסוד למה אתה צריך לפתוח את הספרים האלה ולקבל לימוד על שפה חדשה:
1. יהיה לכם הרבה יותר תרבות. אנשים שיש להם תרבות הם אנשים שיש להם ידע ויודעים את דרכם בחיים. אם אתם יודעים שפה אחרת, אתם תיהיו אנשים יותר מתורבתים פשוט מפני שזה יאפשר לכם לטייל יותר אותם תכירו את העולם יותר טוב.
2. אנשים יאהבו אותך. אנשים כמו אנשים עם ידע, שהם יכולים ללמוד מ, כל עוד אתה לא שחצן. אנשים כמו לשמוע סיפורים ממדינות אחרות וגם מאחרים, כך סיפרת להם על ידי הנסיעה שלך עם השפה החדשה שלך אתה עלול לפתח חברויות חדשות.
3. אתה תגלה כל כך הרבה. לא רק אתה יהיה פתוח יותר לתרבות חדשה לגמרי, אתה תהיה מסוגל לעמוד באלף תודות לאנשים אחרות לשפה נוספת שלך. אף אחד לא יודע לאן חיים ייקחו אותנו, וידיעת שפה נוספת זה עשויה רק ​​להפוך את החיים שלך שונות לחלוטין.
4. אתה לפתח את דעתך. על ידי לימוד אתה פעילות גופנית המוח שלך, ולכן אתה צריך להיות מהיר יותר בשינון ועושים תרגילים נפשיים פשוטים. כאשר אתה לומד שפה חדשה אתה צריך לשים את המילים ופעלים יחד, אשר עובדת המוח שלך. אתה תהיה טוב מאוד בשיוך כמו גם דברים אחרים.
5. יתרונות קריירה: אנשים שיש להם שליטה בלפחות שתי שפות (האם שלהם ואחד שני) יש ביקוש רב יותר בשוק העבודה, ולעתים קרובות 'לנצח' את התחרות בגלל שהשפה השנייה. כל חברה שיש לו או מתכננת יש נוכחות בינלאומית יהיה כמעט תמיד לבחור את המועמד עם שליטה בשפה 2.
6. חוויות מטיולים טובים יותר: כאשר אנשים מדברים את השפה האם של מדינות בם הם מבקרים, הם יכולים לבסס יחסי קרבה מיידיות עם 'המקומיים' וכך שקועים באופן אינטימי יותר בתרבות, לומדים דברים ש' זר 'טיפוסי לא היית. בכמה הזדמנויות במסעותיי ברחבי מרכז והדרום אמריקה, הוזמנתי לבתים לארוחות ודיונים רבים על פוליטיקה, כלכלה, וכאלה. הפרספקטיבות שלי בהחלט הורחבו.
7. הבנה משופרת של מבנה הדקדוקי בשפה האם של אחד: זה גיליתי ממקור ראשון גם כן. זמני פועל רק לומדים בשפה אחרת אפשרו לי לזהות אותם באנגלית וגרמו לי מורה לאנגלית טובה יותר.

Related topics:

Comments