Pomoc

NEW ARTICLE

Prečo by ste sa mali naučiť nový jazykNaučiť sa nový jazyk nemusí byť všetko tak jednoduché, ale existuje mnoho výhod naozaj. Mnoho ľudí sa učia jazyky pre mnoho rôznych dôvodov, ale tu som sa bude týkať 7 základných dôvodov, prečo by ste mali otvoriť tie knihy a získať učenie na novom jazyku:
1. Budete mať oveľa väčšiu kultúry. Ľudia, ktorí majú kultúru, sú ľudia, ktorí sú oboznámení a ktorí poznajú svoju cestu okolo života. Ak viete, že iný jazyk, budete mať viac kultivovaný jednoducho preto, že by to dovolí vám viac cestovať a budete vedieť, lepší svet.
2. Ľudia vás budú mať radi. Ľudia majú radi múdrych ľudí, od ktorých sa môžu niečo naučiť. Pokiaľ nie ste namyslení a nevyťahujete sa. Rozprávaním o svojej krajine alebo rozprávaním svojich cestovateľských príbehov si tak môžete vytvoriť nových priateľov.
3. Toľko toho objavíte. Nebudete len otvorenejší voči úplne novej kultúre, ale budete môcť stretnúť tisíce ľudí vďaka Vášmu ďalšiemu jazyku. Nikto nevie, kám nás život zavedie a ovládanie ďalšieho jazyka môže Váš život úplne zmeniť.
4. Budete rozvíjať svoju myseľ. Do učenia ste cvičenia váš mozog, a preto by ste mali byť rýchlejší pri memorovanie a robí jednoduché mentálne cvičenie. Keď sa naučiť nový jazyk, musíte dať slová dohromady a slovesá, ktoré pracuje váš mozog. Budete veľmi dobrý v združujúca iné veci rovnako.
5. Kariéra Výhody: Ľudia, ktorí majú plynulosť v najmenej v dvoch jazykoch (ich rodný a druhý) sú v väčší dopyt na trhu práce, a často 'biť' konkurencii, pretože tohto druhého jazyka. Každá spoločnosť, ktorá má alebo plánuje mať medzinárodnú prítomnosť bude takmer vždy vybrať kandidáta s 2. jazykové znalosti.
6. Lepšie cestovateľské zážitky: Keď jednotlivci hovoria rodným jazykom krajín, ktoré navštevujú, sú schopní vytvoriť bezprostredný vzťah s 'miestnymi' a sú tak viac dôverne ponorený v kultúre, naučia sa veci, ktoré sa typický 'cudzinec' nenaučí. Na niekoľkých príležitostiach na mojich cestách po celej Strednej a Južnej Amerike, som bol pozvaný do domácností na jedlo a veľké diskusie o politike, ekonomike, a podobne. Moja perspektíva sa určite rozšírila.
7. Lepšie pochopenie gramatickú štruktúru v niečí rodnom jazyku: To som zistil z prvej ruky rovnako. Len učenie slovesných časov v inom jazyku mi umožnil ich identifikácia v angličtine a ma lepšiu učiteľa angličtiny.

Related topics:

Comments