Learn Languages and Make friends!
100% ZADARMO!

919274
Členovia
Hovoria o nás!

Komunita na voľnú výmenu jazykovych znalostí

Udalosti Zúčastnite sa reálnej udalosti

Nájdite si priateľa Find language exchange friends

Otázky Položte otázku.

Opravy Získajte opravy od rodených hovorcov.

Chat online Use our video chat

Services Services Marketplace

Krok za krokom

Učte sa 100% ZADARMO!

Členovia

Next events


Hovoria o nás!

Media coverage - Polyglot Club
Type your city:

Opravy

Otázky

Last Language Services

More information

Nech už je vaša jazyková úroveň alebo vaša národnosť, bude náš jazyk výmena sociálnych sietí umožňujú praktizovať rôzne jazyky online alebo offline a vytvoriť si nových priateľov a objavovanie nových kultúr. Naučte sa anglicky , španielsky , francúzsky , Nemčina , Číňan , ruský , Arabic , portugalského , talianskej , Japončina , Tamil , Telugu a ľubovoľnom jazyku ZADARMO! Ak sa chcete učiť sa jazyky, ak ste úplný začiatočník, alebo ak vaša úroveň je pokročilý, ak sa chcete stretnúť medzinárodné priatelia, ste Expat, študentka Erasmus, zemegule alebo obchodný cestujúci, skutočný polyglot alebo jednoducho zvedavá objavovať nové kultúry, potom ste na správnom mieste!

Nájsť Jazykové priateľov

Nájsť členmi pripravení vám pomôcť naučiť sa svoj obľúbený jazyk a na oplátku, naučiť ich svoj materinský jazyk. Napríklad, ak ste z Francúzska a chcú sa naučiť anglicky, nájdete americkú alebo anglickú priateľ sa učí francúzštinu. Potom môžete buď Practice Online (súkromných správ alebo chatu) alebo off-line pri tandemových sedení alebo jazyk výmenných schôdzkach. Sledujte svojich priateľov, zdieľať tipy a učenie techník.

Zúčastnite Language Exchange akciách po celom svete

Ponúkame všetky druhy jazykového vzdelávania a kultúrne akcie u vás povzbudiť, aby ste hovoriť v reálnych situáciách a stretnúť sa s medzinárodnou priatelia, cudzinci, miestni obyvatelia, študenti, obchodní cestujúci, couchsurfers ...: pozrite sa na naše ďalšie triedy, kurzy, semináre, stretnutie Jazyková výmena, Polyglot kaviarne, medzinárodné večierky, výlety a všetky druhy akcií v Francúzsko , Rusko , Veľká Británia , Španielsko , Bolívia , Brazília , Spojené štáty , Austrália , Nemecko , Portugalsko , Ekvádor , Holandsko , Taliansko , Japonsko , Mexico , China , Ukrajine alebo kdekoľvek na svete! Ak máte pocit, že organizátor podujatia, neváhajte a navrhnúť novú akciu pre spoločnosť. Môžete sa tiež stať oficiálnym správcom Polyglot Club alebo veľvyslanec vašej oblasti alebo krajine. Zapojte sa s nami!

Opraviť Text alebo Sentenses

Využite náš korekčný nástroj na zlepšenie svojej písomnej zručnosti. Pri odoslaní záznamu alebo malú esej napísaný v jazyku, ktorý sa učíte sa rodení hovorcovia pomôže zlepšiť ich opravami a pripomienky. Uložte opravy vo vašom notebooku je skontrolovať neskôr. Na oplátku si môžete tiež pomáhať ostatným členom napraviť svoje texty napísané vo svojom rodnom jazyku.

Chat online v reálnom čase

Použite náš miestnosti zlepšiť svoje písanie. Keď vstúpite do miestnosti, len povedať, v akom jazyku chcete praktizovať a ďalšie súvisiace členovia budú radi, aby vám pomohol. Potom budete mať živý rozhovor.

Sleduj videá na učenie jazyka

Sledujte všetky druhy jazykových videí zdieľaných komunitou. Tieto videá prispôsobené vašej úrovni vám pomôže zlepšiť svoje zručnosti počúvanie s porozumením, gramatika, slovná zásoba, prízvuk, alebo si svoje vedomosti o kultúre. Pridajte svoj najlepší videa na vašom profile, alebo ich zdieľať so svojimi priateľmi.

Napríklad naša obec môže poskytnúť:
- Anglický rodený hovorca žijúci v Paríži , Barcelona alebo Istanbul ,
- Výmenný jazykový stretnutie v Moscow , Beijing alebo Rio ,
- Medzinárodná párty v New York , Berlin alebo Brusel ,
- Obchodná angličtina alebo konverzácie trieda Rím , Shanghai , Tunis alebo [> link13 Alžír ,
- Čínska kaligrafia workshop Sousse , Madrid alebo London ,
- Cesta z Paris do Londýna, Mont Saint Michel, Saint Malo, Brusel, La Plagne alebo Amsterdam,
- Všetky druhy videí sa učiť a precvičovať Francúzština , španielsky , Rus , Číňan , portugalský , Arabic , Polish alebo Nemčina .

Takže, nie je času nazvyš, príďte a pripojte sa k nám!