زبانهای جدید بیاموزید و دوستان جدید بیابید
100% رایگان


همین حالا ثبت نام کنید!
جامعه آزاد تبادل زبان
1025721
اعضا
A Polyglot World
آنها درباره ما صحبت می کنند!
Media coverage - Polyglot Club

رویدادها در رویدادهای آفلاین و آنلاین شرکت کنید

دوست پیدا کنید برای تبادل زبان دوست پیدا کن

سؤال‌ها یک پرسش مرتبط با زبان مطرح کن

غلط‌گیری‌ها به وسیله ی افراد زبان اصلی تصحیح شوید

چت آنلاین از گفت‌وگوی تصویری ما استفاده کنید

Services Services Marketplace

اعضا


رویدادهای بعدی

آنها درباره ما صحبت می کنند!

Media coverage - Polyglot Club
شهرتان را وارد کنید

غلط‌گیری‌ها


سؤال‌ها


ابزار زبان


آخرین خدمات زبان آموزی


اطلاعات بیشتر

هر چه سطح زبان شما و یا ملیت خود را، شبکه اجتماعی تبادل زبان ما اجازه خواهد داد که شما را به تمرین زبان های مختلف آنلاین یا آفلاین در حالی که پیدا کردن دوستان جدید و کشف فرهنگ های جدید. یادگیری زبان انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمان ، چینی ، روسی ، عربی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، تامیلی ، تلوگو و هر زبانی بصورت رایگان! اگر می خواهید زبان یاد بگیرید، اگر شما کاملا یک مبتدی هستید یا اگر کاملا مسلط هستید، اگر میخواهید با دوستان بین المللی ملاقات کنید، مهاجر هستید، دانشجوی اراسموس هستید، یک جهانگرد و یا بازرگان هستید، چند زبانی واقعی میخواهید یا فقط برای کشف فرهنگ های جدید کنجکاو هستید، پس، شما دقیقا جای درستی آمده اید

یافتن زبان دوستان

یافتن اعضای آماده برای کمک به شما زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرند و در عوض، آنها را به زبان مادری خود را یاد می دهد. به عنوان مثال، اگر شما از فرانسه هستند و می خواهند به یادگیری زبان انگلیسی، شما می توانید یادگیری فرانسه یک دوست آمریکایی یا انگلیسی پیدا کنید. سپس، شما می توانید هر دو عمل آنلاین (پیام های خصوصی یا اتاق چت) یا آفلاین در طول جلسات پشت سر هم یا جلسات تبادل زبان. دوستان، راهنمایی سهم و تکنیک های یادگیری را دنبال کنید.

در مراسم تبادل زبان در سراسر جهان

پیشنهاد ما انواع یادگیری زبان یا رویدادهای فرهنگی در نزدیکی شما به شما را تشویق به در شرایط واقعی صحبت و ملاقات با بین المللی دوستان، مهاجران، مردم محلی، دانشجویان، مسافران کسب و کار، couchsurfers ...: چک کردن کلاس بعدی، دوره ها، کارگاه های آموزشی ما، جلسات تبادل زبان، کافه چند زبانی، احزاب بین المللی، سفر و انواع حوادث در فرانسه ، روسیه ، پادشاهی متحده ، اسپانیا ، بولیوی ، برزیل ، ایالات متحده ، استرالیا ، آلمان ، پرتغال ، اکوادور ، هلند ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، چین ، اوکراین و یا در هر نقطه از جهان! اگر شما مانند یک سازمان رویداد را احساس کنید، در صورت تمایل به نشان می دهد یک رویداد جدید را به جامعه. شما همچنین می توانید یک مدیر چند زبانی باشگاه رسمی و یا سفیر منطقه یا کشور خود را تبدیل. دریافت با ما درگیر کن!

یک متن یا گفته ها را تصحیح کنید

استفاده از ابزار اصلاح ما برای بهبود مهارت های نوشته شده خود را. هنگامی که شما ارسال یک ورودی یا مقاله کوچک نوشته شده در زبان شما در حال یادگیری، زبان مادری شما کمک خواهد کرد با اصلاحات و نظرات خود را بهبود بخشد. جویی در هزینه اصلاحات در نوت بوک خود را به آنها بعد بررسی می کند. در عوض شما همچنین می توانید کمک دیگر اعضای اصلاح متون خود را نوشته شده در زبان مادری خود را.

چت آنلاین در زمان واقعی

استفاده از چت روم ما برای بهبود مهارت های نوشتن خود را. وقتی که شما وارد اتاق، فقط بگویید به چه زبانی می خواهید برای تمرین و دیگر اعضای متصل خوشحال به شما کمک خواهد بود. بعد از آن شما خواهد شد گفتگوی زنده داشته باشد.

تماشای ویدیو های آموزش زبان

سازمان دیده بان انواع فیلم یادگیری زبان مشترک جامعه. کسانی که فیلم اقتباس به سطح خود را کمک خواهد کرد که بهبود مهارت های درک مطلب گوش دادن، دستور زبان، واژگان، لهجه خود و یا دانش خود را از فرهنگ. اضافه کردن بهترین فیلم های خود را در مشخصات خود و یا به اشتراک گذاری آنها را با دوستان خود.

به عنوان مثال، جامعه ما می تواند شما را با ارائه:
- انگلیسی زندگی زبان مادری در پاریس ، بارسلونا و یا استانبول ،
- جلسه تبادل زبان در مسکو ، پکن و یا ریو ،
- حزب بین المللی در نیویورک ، برلین و یا بروکسل ،
- کسب و کار به زبان انگلیسی یا کلاس مکالمه در رم ، شانگهای ، تونس و یا الجزایر ،
- کارگاه نستعلیق چینی در سوس ، مادرید و یا لندن ،
- سفر از پاریس به لندن، مونت سنت میشل، سنت Malo در، بروکسل، لا Plagne یا آمستردام،
- انواع فیلم ها برای یادگیری و تمرین فرانسوی ، اسپانیایی ، روسیه ، چینی ، پرتغالی ، عربی ، لهستانی و یا آلمان .

بنابراین، هیچ وقت برای تلف، می آیند و به ما بپیوندید!