pagalba

NEW ARTICLE

Kas yra 'Erasmus +'?Iki šiol daugelis Europos mainų programas leido jums padaryti dalį savo mokymo užsienyje. Garsiausios yra programa 'Erasmus' studentams. Nuo Sau 2014, programa 'Erasmus' yra integruota į naują 'Erasmus +' programą. Tai platesnio užmojo, atvira ir paprasta.
'Erasmus + užpildai buvusį Comenius, Leonardo da Vinci, Grundtvig ir Erasmus trimis pagrindiniais veiksmais: organizuojanti mobilumą, bendradarbiavimo strategines partnerystes, remti politines reformas. Didelis naujienos: geresnė kokybė ir didesnis poveikis finansuojamų projektų, studentai nebeturės pateikti paraišką individualiai. Dabar, judumas bus organizuojamas institucijų ar mokymo organizacijos.

Programa Misijos


Prancūzijoje, pavyzdžiui, 'Erasmus + programos ar Europos Bendrijos veiksmų programą dėl universitetų studentų mobilumo, yra administruoja Europos švietimo agentūra -dresavimas Prancūzijoje.
Jis skirtas visoms auditorijoms: mokyklos, suaugusiems ir studentams.
Tai gali eiti ir studijuoti Europos partneris švietimo įstaigoje ar padaryti stažuotę į Europos bendrovę.
Aišku, kaip 'Erasmus' studentų + ', jums perduoti savo egzaminus vietoje ir gauti pastabas, patvirtintas savo šalies mastu. Tai pripažinimo laikotarpį praleido priimančiojoje institucijoje principas.
Per savo buvimo, taip pat galite naudoti savo pasą 'Europass'. Tai iš penkių dokumentų, kurie atspindi požiūriu įgūdžių ir žinių kvalifikacijos pasiektų, baigė mokymą ir profesinę patirtį, rinkinys.
Apie Erasmus + viešnagės trukmė yra nuo 3 mėnesių ir 1 metų.
Apskritai, studentai nusprendžia palikti, kai jie gauna iki minimalaus lygio.
Priežastis? Visos šalys, kurios pasirašė Bolonijos sutartį susitarė dėl kvalifikacijų lygį. Ši programa atveria 28 šalių ES ir Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino, Turkijos, Šveicarijos ir Kroatijos duris.

Europasas, jūsų pasas studijuoti užsienyje


Europasas yra penkių dokumentų rinkinys artikuliuoti savo įgūdžius ir kvalifikaciją Europoje.
Du dokumentai yra atviros prieigos:
- CV (gyvenimo aprašymą) pristato savo įgūdžius ir kvalifikaciją, aiškiai ir veiksmingai,
- Kalbų pasas yra įsivertinimo įrankis savo įgūdžius ir kalbinių įgūdžių.
CV ir kalbų pasą yra sukurti interneto tiesiai iš Cedefop interneto svetainėje, www.cedefop.europa.eu . Pavyzdžiai ir instrukcijos padės jums užbaigti šiuos du dokumentus.
Kiti du dokumentai yra išduoti kompetentingų institucijų švietimo ir mokymo srityje:
- Europass mobilumo naudojamas įrašyti žinias ir įgūdžius, įgytus judumo studijų ar darbo vietą kitoje Europos šalyje; ji įgyvendinama bet įstaigos ar organizacijos, norintys tipo didinti mobilumo patirtį jų besimokančiųjų kokybę
- Diplomo priedėlis, sukurta aukštojo mokslo institucijų, apibūdina žinias ir turėtojų diplomų aukštojo mokslo įgytas žinias.

Stažuotės Mobilumas studentams


Programa siūlo atlikti savo praktiką Europos įmonėse. Tai iš esmės pritarė išvykimus. Netrukus mokiniai buvo galimybė susidurti su Europos įmonių realijas. Didžiausia paklausa yra socialinių mokslų, verslo ir teisės (50% kursų) ir inžinerijos, gamybos ir statybos (apie 20%) srityse. Europa traukia, bet ne labai ilgai: vidutiniškai stažuotės trunka 3 su puse mėnesio.

Galimi dotacijos


Pareiškėjams, kurių paraiškos yra priimamos bus skiriama finansinė parama. Howerver Erasmus + mobilumo stipendijos yra skirtos padengti papildomas išlaidas, studijų laikotarpiu užsienyje, o ne visą kainą buvimo (tarp 150 ir 300 € mobilumo stipendijoms studijoms ir tarp 300 ir 450 €, dėl praktikos mobilumo stipendijos).
Kitaip tariant, ji neleidžia jums gyventi. Iš tiesų, ši stipendija yra skirta, be kitų dalykų, siekiant padėti, jei pragyvenimo lygis yra didesnis nei jūsų šalyje.

Norėdami eiti toliau ... PLOTEUS portalą pristato mokymo pasiūlą Europoje. Penki įrašai įmanoma: studijų galimybes, švietimo sistemos, stipendijos ir mainų programose, praktinė informacija apie kiekvieną šalį ir pagaliau 'Kontaktai' puslapis užduoti klausimus internete.

'Erasmus + mokyklų ugdymo ir suaugusiųjų švietimo (buvęs' Comenius 'ir' Grundtvig ')


Ji suteikia būsimiems dėstytojams, kurie baigė bent dvejų metų aukštojo mokslo tapti asistentas ir gyventi Europos nuotykius. Jie taip susiduria su kitu mokymo švietimo sistemą.

Be to, 'Erasmus +' leidžia visiems, norintiems baigti karjerą suaugusiųjų švietimo dirbti kaip į Europos organizacija, asistentas.

'Erasmus + švietimui ir profesiniam mokymui (buvęs' Leonardo da Vinci)Jo tikslas yra finansuoti Europoje stažuotės mobilumo žmonėms pirminio profesinio mokymo (studentų, stažuotojų).
Programa taip pat atvira darbuotojams ir darbo ieškantiems asmenims filed profesinį mokymą.

- Šalys, priklausančios Europos Sąjungoje: Austrija, Belgija, Bulgarija, Kipras, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Čekija, Kroatija , Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Jungtinė Karalystė, Švedija.
- šalys, dalyvaujančios Tempus programą: šalis partneres, kad Vakarų Balkanų, Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Viduržemio jūroje.

Related topics:

Comments