Abi

NEW ARTICLE

Mis on ERASMUS +?Seni on mitmes Euroopa vahetusprogramme lubanud teil teha osa oma koolitust välismaal. Kõige kuulsam on Erasmuse programmi üliõpilastele. Alates jaanuarist 2014 Erasmus programm on integreeritud uue Erasmus + programmi. See on ambitsioonikamad, avatumaks ja lihtne.
Erasmus + koondab endise Comenius, Leonardo da Vinci, Grundtvig ja Erasmus on kolm peamist meedet: korraldada liikuvust, koostööd strateegilise partnerluse toetamiseks poliitilisi reforme. Big uudis: parem kvaliteet ja suurem mõju rahastatavate projektide õpilased enam esitama oma taotluse eraldi. Nüüd liikuvust korraldab institutsioonide või koolituse organisatsioonid.

Program Missioonid


Prantsusmaal näiteks Erasmus + programmi või Euroopa Ühenduse tegevuskava jaoks üliõpilaste liikuvusega, haldab Euroopa-hariduse selts -koolitus Prantsusmaal.
See on mõeldud kogu publikule: kool, täiskasvanutele ja õpilastele.
Need võivad minna ja õppida Euroopa partner õppeasutus või teha internatuuri Euroopa ettevõte.
On selge, et kui 'Erasmuse +', te kaotate oma eksamid kohapeal ja saada märkmeid kinnitatud määral teie riigis. See on põhimõtte tunnustamist viibitud vastuvõtva kõrgkooli.
During your stay võid kasutada ka oma passi 'Europass'. See on viiest dokumente, mis kajastavad nii teadmiste ja oskuste kvalifikatsiooni saavutanud, läbinud koolituse ja erialaseid kogemusi.
Kestus Erasmus + siinviibimise vahel 3 kuud ja 1 aasta.
Üldiselt õpilased otsustavad lahkuda, kui nad saavad minimaalne.
Põhjus? Kõik riigid, kes on sõlminud Bologna on lepingus kokku lepitud haridustase. See programm avab uksed 28 liikmesriiki EL koos Norra, Islandi, Liechtensteini, Türgi, Šveits ja Horvaatia.

Europass, passi välismaale õppima


Europass on kogum viis dokumenti väljendada oma oskusi ja kvalifikatsiooni Euroopas.
Kaks dokumendid on avatud:
- CV (CV) esitleb oma oskusi ja kvalifikatsiooni selgelt ja tõhusalt
- Keelepass on enesehindamise vahend oma oskusi ja keeleoskust.
CV ja Keelepass on luua online-otse Cedefop veebilehel, www.cedefop.europa.eu . Näited ja juhised aitavad teil täita need kaks dokumenti.
Kaks muud dokumendid on pädeva asutuse poolt väljaantud hariduse ja koolituse:
- Europass Mobility kasutatakse, et registreerida teadmisi ja oskusi omandatud liikuvust õpingute või tööpraktika mõnes teises Euroopa riigis; seda rakendatakse igat tüüpi asutus või organisatsioon, kes soovib kvaliteeti parandada liikumise kogemust oma õppijad
- Diplomilisa, mis töötati välja kõrgkoolide, kirjeldab omandatud teadmisi ja oskusi, mida saadud diplomi kõrghariduse.

Praktika Mobility üliõpilastele


Programm kavatseb teha oma internatuuri Euroopa ettevõtted. See on suuresti soositud väljumised. Varsti üliõpilased võttis võimaluse silmitsi reaalsusega Euroopa ettevõtted. Suurim on nõudlus sellistes valdkondades nagu sotsiaalteadused, ärindus ja õigus (50% kuuride lõikes) ning tehnika, tootmise ja ehituse (umbes 20%). Euroopa meelitab, kuid mitte väga pikaks ajaks: keskmiselt internatuuri kestab 3 ja pool kuud.

Võimalikud toetused


Taotlejad, kelle taotlused on aktsepteeritakse on õigus saada rahalist toetust. Howerver, Erasmus + liikuvuse toetused on ette nähtud täiendavate kulude õppida välismaal ja mitte kogu kulu viibimist (150 kuni 300 € liikuvuse toetused uuringuteks ja 300 kuni 450 € paigutamine liikuvuse toetus).
Teisisõnu, see ei lase sul elada. Tõepoolest, see stipendium on ette muu hulgas aidata, kui elatustase on kõrgem kui Eestis.

Edasi minna ... Ploteus portaal tutvustab pakutava Euroopas. Viis kirjed on võimalik: õppimisvõimalused, haridussüsteemid, stipendiumid ja vahetusprogramme, praktilist teavet iga riigi ja lõpuks 'Kontaktid' lk logima võrgus.

Erasmus + koolihariduse ja täiskasvanuhariduse (endine Comenius ja Grundtvig)


See annab tulevastele õpetajatele, kes on läbinud vähemalt kaks aastat kõrgharidust saada abi ja elada Euroopa seiklust. Seega on nad silmitsi teistsuguse õpetamise haridussüsteemi.

Samuti Erasmus + võimaldab kõigile, kes soovivad täiendada oma karjääri hariduse täiskasvanute tööd assistendina Euroopa organisatsioon.

Erasmus +, haridus ja kutseõpe (endine Leonardo da Vinci)Selle eesmärk on rahastada Euroopa internatuuri liikumine inimestele esmase kutsealase koolituse (üliõpilased, praktikandid).
Programm on avatud ka töötajate ja tööotsijate esitatud kutseõppe.

- Liikmesriigid Euroopa Liidu: Austria, Belgia, Bulgaaria, Küpros, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Madalmaad, Poola, Portugal, Tšehhi Vabariik, Horvaatia , Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Suurbritannia, Rootsi.
- Osalevad riigid Tempus programm: partner Lääne-Balkani, Ida-Euroopa, Kesk-Aasia ja Vahemere piirkonnas.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 2 All