راهنمایی

چرا اسکاندیناویایی‌ها انگلیسی خارق‌العاده‌ای دارند؟وقتی که من یادگیری زبان سوئدی در سال 2003 آغاز من از این واقعیت است که اسکاندیناوی انگلیسی بسیار خوب صحبت می کنند، آگاه شد. این بود به چالش کشیدن به سوئدی صحبت می کنند چرا سوئدی ها اغلب به انگلیسی تغییر به توانمند کردن گفتگوها نرم و صاف. از این نقطه به من علاقه مند به درک شد دقیقا به همین دلیل اسکاندیناوی انگلیسی را به خوبی صحبت می کنند، به ویژه به دلیل کشور من، ایتالیا، تا حد زیادی تک زبانه. آیا ممکن است که اسکاندیناوی باهوش تر از ایتالیایی ها.
قبل از رفتن به این موضوع اجازه دهید کمی صحبت در مورد اسکاندیناوی - آن را در شمال اروپا و است تا از کشورهای مختلف، از جمله دانمارک، نروژ و سوئد (بسته به نوع که شما صحبت کردن با فنلاند و ایسلند نیز ممکن است شامل شود). این سه کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی خود، میراث آلمانی و زبان مربوط بندی می شوند. دانمارکی (دانمارک)، سوئدی (سوئد) و نروژی (نروژ) به اشتراک گذاری مشترک زیادی. یک سخنران یکی از این زبان ها می توانید تعداد زیادی از زبان های دیگر بدون نیاز به مطالعه را درک کنید.

در موضوع انگلیسی: هر چیزی بین 80 - 90 درصد از اسکاندیناوی انگلیسی صحبت می کنند، در مقایسه با ایتالیا 10-20٪ (من سعی کردم به پیدا کردن اطلاعات در این است، اما و من حفظ دیدن 30٪ من مطمئن هستم که چگونه آمار نبودند. محاسبه، اما من می تواند به شما از تجربه شخصی می گویند که هیچ راهی 30 درصد از ایتالیایی ها به زبان انگلیسی صحبت وجود دارد)

تلویزیون / فیلم


بزرگترین سهم را در موفقیت اسکاندیناوی در یادگیری زبان مصرف خود را از رسانه های انگلیسی است. اسکاندیناوی تماشای بسیاری از فیلم و مجموعه تلویزیونی از امریکا به زبان انگلیسی، در حالی که ایتالیاییها دوبله تقریبا همه چیز از امریکا به ایتالیایی. این یک تفاوت مهم است، زیرا به این معنی که اسکاندیناوی نه تنها به زبان انگلیسی در اوایل زندگی خود را در معرض، بلکه به طور منظم. میزان قرار گرفتن در معرض یک به یک زبان خارجی است معمولا به سطح یک از درک، توانایی درک زبان در ارتباط که به سرعت و به توانایی فرد در به تقلید برای تلفن های موبایل سخن گفته است.
این هم تجربه من. وقتی جوان تر بودم من نشان می دهد تلویزیون و فیلم در فرانسه هر روز بعد از مدرسه را تماشا کردند. با وجود در نظر گرفتن کلاس زبان بی اثر ساخته شده بسیاری از پیشرفت چون من به صورت روزانه به رئال فرانسه قرار گرفت. هم من از سوی دیگر تلاش برای هر گونه پیشرفت چرا که تنها تماس خود را با زبان در کتاب دستور زبان بود. بسیاری از دانش آموزان شکایت آنها قادر به درک یک زبان خارجی هنگامی که آن را به سرعت صحبت نیست. البته، آن را طول می کشد زمان برای رسیدن به بومیان سرعت کلمات مطلق استفاده می شود. تنها راه حل این است که به قرار گرفتن در معرض بیشتر - و این دقیقا به این دلیل آن را یک ایده بد برای یادگیری زبان به فیلم های خارجی و برنامه های تلویزیونی دوبله شده به زبان محلی است. من به یاد داشته باشید فرصت دیگری زمانی که من در خانه یک دوست در سوئد بود و من متوجه سیمپسونها در تلویزیون به زبان انگلیسی بود، با زیرنویس سوئدی. من پرسید که چرا او به تماشای آن به زبان انگلیسی، و او گفت همه نشان می دهد تلویزیون به زبان اصلی دیده می شود. این زمانی است که روشن شده است که با وجود داشتن یکی دیگر از زبان رسمی، انگلیسی در همه جا در اسکاندیناوی بود، و این دقیقا به همین دلیل اسکاندیناوی انگلیسی روشی است که انجام صحبت کرد.
راه به دست آوردن یک زبان خارجی به سطح بالا همیشه شامل بسیاری از قرار گرفتن در معرض و تعامل - چیزی کشورهای اسکاندیناوی را پذیرفته اند، اما متاسفانه ایتالیا نیست. شما نمی توانید به عقب برگردید در زمان و تغییر مقدار از قرار گرفتن در معرض شما را به یک زبان به حال زمانی که شما جوان تر بودند، اما شما می توانید امروز تغییرات را. من پیشنهاد می کنم به جای رسانه که مصرف می کنید را در زبان مادری خود را با رسانه زبان های خارجی به شما در یادگیری، یک به یک. اگر شما لذت بردن از تماشای اخبار، شروع به تماشای اخبار به زبان هدف خود را. اگر دوست دارید به تماشای سیمپسونها، شروع به تماشای سیمپسونها در زبان هدف خود را، و به همین ترتیب. قرار گرفتن در معرض عظیم برای توسعه هسته زبان شما ضروری است. شما همچنین نیاز به تعامل، اما من بیشتر در مورد که در فرصت دیگری ارسال. شروع جایگزین رسانه های خود را با رسانه های زبان خارجی امروز.

تحصیلات


یکی دیگر از عوامل برای موفقیت اسکاندیناوی کیفیت آموزش است که بسیار بالا است. یکی از تفاوت های من می توانم بین اسکاندیناوی و ایتالیا اشاره بر اساس گفتگو با دوستان است که سیستم آموزش و پرورش اسکاندیناوی به ادغام تئوری و عمل می دهد اهمیت بالاتر است. سیستم ایتالیایی، با این حال، در درجه اول در نظریه متمرکز است. من به عنوان یک مهندس برق در دانشگاه و با وجود تحصیل در رشته تئوری چگونه تخته مدار کار من در واقع هرگز لمس کرده ام و یا کار با یک مدار به درک چگونه در عمل آموزش داده است. شما احتمالا تعجب این چگونه ممکن است، به طوری که برای روشن کردن، لازم نیست برای یک مهندس برای کار با یک مدار فیزیکی آن را به عنوان کار یک تکنسین است. با این حال نقطه من می خواهم تاکید است که کشورهای اسکاندیناوی را اهمیت بیشتری به ترکیبی از تئوری و عمل از ایتالیا، و من معتقدم که این بخشی از موفقیت خود را با زبان است.
مثال دیگر یک بار هنگامی که من با استفاده از یک وب سایت تبادل زبان را به تمرین سوئدی آنلاین و متوجه شدم حدود 20 کاربران سوئدی در وب سایت وجود دارد. من گفتگوهای متعدد آغاز شده و پس از چند معرفی من کشف همه آنها هم سن و سال بودند و از همان قسمت از سوئد آمد. من به یکی از آنها که عجیب و غریب برای دیدن بسیاری از سوئدی ها آنلاین بود نوشت، و او پاسخ داد که او در کلاس انگلیسی بود و معلم همه آنها را خواسته بود برای ورود به وب سایت برای تمرین با استفاده از زبان انگلیسی با بومیان است. من مطمئن هستم که اگر این اتفاق می افتد در تمام کلاس های زبان انگلیسی در اسکاندیناوی، اما من می توانم اطمینان دهم که کلاس های ایتالیایی چیزی شبیه به آن، و تا آنجا که به من مربوط آن را نشانه ای از تأکید بر ترکیبی از تئوری و عمل است.
شباهت زبان

دانمارکی، سوئدی و نروژی تمام زبانهای ژرمنی، که آن هم در مورد زبان انگلیسی هستند. یادگیری یک زبان است که برخی از جنبههای زبان مادری خود را، و یا یک زبان شما به خوبی می دانم، باعث می شود فرآیند یادگیری آسان تر است. من این به تخفیف دستاوردهای اسکاندیناوی نیست، اما به این نکته اشاره عامل است که اغلب نه به نظر توسط زبان آموزان مبتدی گرفته شده است. مشکل از یک زبان خارجی نسبی است. جنبه های بسیاری را به حساب مانند نحو، تلفظ و لغات وجود دارد. شما ممکن است به کشف که حداقل وجود دارد شگفت زده 1558 کلمات سوئدی که شما می دانید اگر شما انگلیسی می دانند.

در هنگام انتخاب یک زبان خارجی به یادگیری این مهم است تا از چگونگی دور زبان است به زبان شما در حال حاضر آگاه است.

ما همچنین باید اذعان کرد که این غیر معمول برای پیدا کردن کسی یادگیری زبان سوئدی، دانمارکی یا نروژی است که در اسکاندیناوی، و این که زبان آنها تنها در کشور خود سخن گفته اند، به طوری که نیاز به یادگیری یک زبان خارجی اگر آنها را به تعامل با وجود بقیه جهان است.
ایتالیایی ها در وضعیت مشابه به عنوان اسکاندیناوی با توجه به زبان است. پس از آن نشان می دهد که این به اندازه کافی از یک دلیل برای یادگیری یک زبان خارجی برای همه نیست. شاخص مهم موفقیت در یادگیری زبان انگیزه یادگیرنده است، و است که می تواند در اشکال مختلف آمده است. یعنی، نیاز و خواسته ها.

در بسیاری از موفقیت اسکاندیناوی است با زبان انگلیسی حال یادگیری وجود دارد. بودن مهم است که به درجه ای که یک زبان خارجی است را به زندگی خود را یکپارچه با توانایی خود را برای برقراری ارتباط در آن زبان ارتباط می باشد. رسانه یک ابزار قدرتمند مورد استفاده برای ارتباطات و سرگرمی در سراسر جهان است، پس از آن بسیار قدرتمند برای یادگیری زبان. من با استفاده از رسانه های خارجی تمام وقت برای گسترش و حفظ دانش و توانایی های من. به عنوان مثال، من اغلب به عنوان خوانده شده روزنامه آلمانی 'اشپیگل' قبل از رفتن به رختخواب. این یک عادت است. زبان آلمانی بخشی از زندگی من است، بنابراین بهبود چیزی من را به تلاش آگاهانه برای انجام دیگر است.
نیاز اسکاندیناوی به یادگیری زبان انگلیسی هم چیزی است که ما می توانیم از یاد بگیرند. انگیزه قوی و یا تمایل به یادگیری یک زبان برای موفقیت حیاتی است. یک محرک بزرگ برای من به طور مداوم بهبود زبان من دوستان من در سراسر جهان ساخته شده است. من دارم به اشتراک گذاری زندگی من با مردم، و برای من برای انجام این کار در راه است که من دوست دارم، من باید برای رسیدن به یک سطح بسیار بالایی از شایستگی. نیاز و یا خواسته است که انگیزه از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

ادغام زبان شما در حال یادگیری را به زندگی روزمره خود، ایجاد یک نیاز به استفاده از آن به طور منظم، و اهمیت بالا در ترکیبی از تئوری و عمل است. این دلایل به همین دلیل اسکاندیناوی استثنایی انگلیسی صحبت می کنند.

مباحث مرتبط:

Comments