راهنمایی

۵ راه دیوانه‌وار برای غلبه سریع بر کمرویی، بدون نیاز به نوشیدن/دارونسخه انگلیسی این مقاله توسط Benny لوئیس، چند زبانی معروف ایرلندی نوشته شده است.

فلسفه من در یادگیری زبان است، همیشه بوده است، و همیشه خواهد بود به صحبت می کنند از یک روز.
اما برای بسیاری از مردم، این وحشتناک است! و چون من شده اند صحبت زیادی در مورد نحوه موثر من با استفاده از اسکایپ و وب سایت تبادل زبان، و یا در جلسات حضوری در اوایل یک پروژه زبان به چت با زبان مادری حق دور پیدا کرده ام، من بسیاری از سوالات خواسته شده که در مورد چه کاری انجام دهید اگر شما بیش از حد خجالتی از یک روز صحبت کنید.
بنابراین، امروز من قصد دارم به پاسخ به این پرسش.

من استفاده می شود بسیار خجالتی


اما قبل از من، من می خواهم به چیزی بسیار روشن است: من استفاده می شود بسیار خجالتی.
شاید باور کردنش سخت باشه چون الان من خیلی معاشرتی به نظر میام و واقعا هم هستم! اما من مجبور بودم بر خیلی چیزها غلبه کنم تا به جایی که الان در آن هستم برسم. جایی که با خوشحالی می تونم به سمت یک غریبه برم و شروع کنم به حرف زدن به زبون اونا و از خودم یک احمق بسازم به حساب این که به تازگی شروع به یادگیری اون زبان کردم. این نترسی و بی باکی مهارتی است که به دست آورده ام، یک فرایند یادگیری است، و قطعا چیزی ذاتی یا ژنتیکی نیست.
اما برایم خیلی سخت بود. من نوشیدنی الکلی نمی نوشم، پس هیچ وقت "شجاعت مستی" نداشته ام که به کارم بیاد.
تا دهه بیست سالگی عمرم در صحبت کردن با دخترها خوب نبودم_ چون در دبیرستان کاملا پسرانه تحصیل کردم و کلاس های دانشگاه (مهندسی) هم اکثرا مذکر بودند (خوشبختانه الان دختر فوق العاده ام را در هرجا همراه دارم و دوست شدن با جنس مونث و مذکر به یک اندازه برایم آسان است
سال های اولی که شروع به بیرون رفتن کردم،همیشه آن جوان توی گوشه بودم که ترجیح می داد با تلفن همراهش بازی کنه یا وانمود کنه که داره پیامک می فرسته، تا اینکه بخواد مثل آدم ناشی ای به نظر بیاد که قادر نیست با مردم حرف بزنه. برای مدتی تمام کمکی که رویداد های اجتماعی به من کرده بودند این بود که از من بازیکن بهتری در بازی "مارخور" گوشی های قدیمی نوکیا بسازند.
اما الان دیگه این کارها رو کنار گذاشتم. و می خوام برای همه شما چند قصه خنده دار تعریف کنم از کارهای دیوانه واری که انجام دادم تا خودم رو مجبور کنم که از توهم خجالت دربیام و چاره ای جز این نداشته باشم که در حرف زدن با غریبه ها خوب بشم. این قصه ها جنون آمیزه اما حقیقت داره!

1. COUCHSURFERS HOST


حتی چند سال به سفر من، من هنوز هم کمی بی دست و پا در اطراف مردم که من به خوبی نمی دانند بود. من نمی دانم چه با آنها صحبت کنید در مورد. گرفتن-22 در اینجا این است که شما می توانید راحت تر زمان بیشتری شما را با مردم صرف کنید، اما چگونه شما آن زمان در وهله اول اگر شما بیش از حد دست و پا به اطراف می شود.
این زمانی است که من کشف به CouchSurfing، و متوجه شدم که من می توانم با افراد جالب به شهرستان دعوت و آویزان کردن با آنها برای چند روز در یک زمان. من احساس مفید است زیرا من می دانستم که شهرستان بهتر از آنها انجام داد، و من تاریخ تحقیق به آنها یک تور پیاده روی می دهد. صحبت کردن در مورد خانه من آسان بود، ارائه ایده های گفتگو فوری، و به ما کمک کرد به موضوعات دیگر دریافت کنید.
و همچنین این، اگر کسی در خانه خود باقی می ماند (حتی بر روی نیمکت، از این رو نام سایت)، شما با هم صبحانه بخوریم و آویزان کردن بیش از شما به طور معمول با مردم است. آنها یک غریبه کامل در ابتدا هستند، اما شما راحت و می توانند یاد بگیرند به خودتان باز کردن یک کمی بهتر به مردم شما را بسیار خوب نمی دانند. بهترین از همه، این سایت دارای یک سیستم بررسی بنابراین شما می دانید شما می توانید به آنها اعتماد شما حتی قبل از آنها را دعوت به اویختن.

2. تبدیل شدن به یک عکاس آماتور


من این ایده را از نوشیدن برای تبدیل شدن به اجتماعی بیشتر دوست نداشته ام. اثر دارونما اغلب ممکن است به مردم که بیشتر 'تلو تلو خور' کمک، و حتی اگر آن را نداشت، من فکر می کنم آن را بسیار محدود کننده است که شما فقط می توانید خروجی بیشتر در روز جمعه و شنبه شب باشد. اگر فرصتی برای اجتماعی به طور ناگهانی چشمه در 03:00 روز سه شنبه؟
به عنوان آرمان گرا به عنوان من می توانم هر چند در اینجا باشد، واقعیت این است که مردم آشامیدنی در رویدادهای اجتماعی احساس ناراحت کننده در زمان اگر شما چیزی را در دست خود را ندارد. بنابراین به جای دادن به فشار همسالان، من متوجه شده ام که داشتن چیزی در دست شما در واقع می تواند تنش، و شما استارت جالب محاوره است.
پس آنچه که من در دانشگاه بود ذخیره کنید تا برای یکی از اولین دوربین های دیجیتال بود. صفحه نمایش صفحه نمایش LCD کوچک بود، اما به اندازه کافی بزرگ برای دیدن عکس گرفته شده فقط. من خودم ساخته شده رسمی 'عکاس دانشگاه' و در اطراف با دوربین که و هیچ مهارت های-و عکاسی واقعی و شگفت آور به دست داشتن به معنای کامل که هیچ کس نوشیدنی در من بیشتر فشار رفت.
دیگر نکته مهم این است که دوربین خود را به من کمک کرد دوستان. من به سادگی راه رفتن تا به مردم و بگویید 'سلام، می توانید یک عکس از شما برای وب سایت دانشگاه را دریافت کنم؟' و آنها می گویند بله در هر زمان. همه من تا به حال یک صفحه استاتیک است که پایه که اتفاق افتاده است تا در دانشگاه میزبانی می شود بود، و من می خواهم عکس ها من به صفحه گرفته بود برای همه برای پیدا کردن بعد ارسال کنید. آن کار می کرد بزرگ، و به زودی بعد از این من بیشتر به عنوان محبوب 'عکاس' کردم، از هیچ کس دیگری در آن زمان بود قرار دادن عکس آنلاین!
این نکته سخت تر در حال حاضر (همه و سگ خود را می توانید عکس های آنلاین در یک لحظه آپلود) است، اما بسیاری از چیزهای دیگر شما می توانید برای کمک به ایجاد احزاب مردم بهتر اجرا وجود دارد. وقتی که من در سوزاندن انسان بود، من دست از رایگان گوش شاخه (وان 200 از آنها به من هزینه) از سال آن را یک رویداد پر سر و صدا بود و خواب سخت بود. در کنسرت ها، من یک برنامه بر روی گوشی من که باعث می شود تلفن نگاه کنید مانند یک شمع، و به جای این را در دست من را فعال کردهاید. من بسیاری از دوستان!
یک سرگرم کننده دیگر زمانی بود که من در Valencia (اولین بار وقتی که من 21 بود)، من موفق به پیدا کردن یک دوچرخه پشت سر برای قیمت واقعا خوب است. من با ارائه یک خانه سوار به هر کسی که به آن نیاز، از من فضا را به آنها را حمل به حال دوستان (تقریبا همیشه مرد) ساخته شده است.
در نهایت، من متوجه شده ام که حمل در اطراف موارد گیج کننده به صورت تصادفی به عنوان شروع گفتگو می تواند معجزه کند برای تشویق مردم دیگر با شما صحبت کنم و برخی از لبه خاموش شما همیشه نیاز به شروع مکالمات.
من 'فشار همسالان' مردم به نوشیدن است به همان اندازه نیست که آنها شما نیاز به نوشیدن، اما آنها نمی بینم که شما انجام کاری یا داشتن سرگرم کننده، و می خواهید به تغییر است. نگران نباشید، به دنبال ندارد مانند شما در حال ناشیانه از دست رفته 'چیزی' همه چیز را تغییر در این گونه وقایع، و اگر شما می توانید چیزی را که می تواند از این رویداد بیشتر سرگرم کننده است، همه بهتر!

3. جلنگ جلنگ صدا کردن اول، سوال بپرسید بعد


من فکر می کنم بزرگترین مشکل من به حال زمانی که من خجالتی بود هر چند فکر خودم را از کاملا فرصت خوب برای دیدار با مردم بود.
کسی جالب خواهد بود سمت راست وجود دارد، در کنار و یا در مقابل من، و من شروع به فکر کردن در مورد آنچه که من باید به آنها می گویند، و یا شاید عبارت از یک موضوع گفتگو باز خوب است که می تواند حداقل 10 دقیقه گذشته، و یا از تعجب اگر شاید من م خیلی خسته کننده به صحبت به آنها، و یا اگر آنها در خلق و خوی بد امشب و نمی خواهید به صحبت به من ....

و قبل از من آن را می دانستند، من فکر شده بود تا زمانی فرصت آمده بود و رفته.
حالا که من با بسیاری از مردم در رویدادهای اجتماعی، من می توانم شما را در بر کمی مخفی: اکثر مردم مکالمات بسیار باهوش نیست و هیچ چیز نیاز به بیش از تجزیه و تحلیل. در واقع، من در واقع درهم برهمه و گفت: چیزی واقعا در مقدمه من عجیب است، اما به عقیده و بدست به یک مکالمه عادی.
این است که چرا در حال حاضر من یک استراتژی به سادگی راه رفتن تا به کسی که و گفت: 'سلام! من بنی از ایرلند هستم، چه نام خود را؟ 'و دیدن آنچه که اتفاق می افتد. مهم ترین چیز این است که من در مورد قبل از من نزدیک هر کسی فکر می کنم ... هیچ چیز جدید است.
من دوست دارم به این 'شیشه ترفند جلنگ جلنگ صدا کردن' من در آن زمان، چون من آن را به یک دوست در آلمان که می خواست برای تمرین زبان انگلیسی، و به سادگی برداشت دست او و او را مجبور به جلنگ جلنگ صدا کردن عینک با برخی از آمریکایی ها و پس از آن دور معرفی شده است. بار او را به چیزی 'هوشمندانه' فکر می کنم می گویند گرفته شده بود دور، و او به سادگی به حال برای گفتن 'سلام' و از آنجا بروید. دو ساعت بعد او به من گفت که او تمرین کرده بودند انگلیسی تمام شب!

4. در آغوش درون خود کلینگون


در حالی که در واقع زبان کلینگون (بله، من انجام دهد) می تواند معادل nuking شانس خود را از دوستان اگر این که چگونه یک مکالمه از شروع، من متوجه شده ام که پیدا کردن گروه ها بسیار خاص منافع مشترک و حضور آنها ساخته شده است دوستان راه ساده تر.
هنگامی که من برای اولین بار آغاز شده سفر، و هنوز هم مطمئن نیستید از آنچه در مورد با غریبه ها صحبت شد، که من پیدا درباره موضوعات خاص که من می دانم که من می توانم در مورد صحبت می کنید، به یک راه بسیار خوبی به من برای باز کردن! از آنجا که من به یادگیری زبان بود، من ملاقات یو پی اس با زبان آموزان زبان (مانند نوع من خودم سازماندهی این سال، که در آن من می شود تشویق مردم به معاشرت در میان یکی دیگر را به دوستان جدید و تمرین زبان خود) حضور داشتند.
من متوجه شده ام که حوادث در meetup.com، در ملاقات کردن صفحات به CouchSurfing، در فیس بوک اگر شما برای رویدادهای در شهرستان خود، که در آن مردم غیررسمی با هم در مورد آنچه آنها در مورد پرشور صحبت جستجو وجود دارد. اگر شما را به شطرنج، بادبادک به هوا، پیاده روی سگ، یوگا، وب سایت های برنامه نویسی، یا هر چیز دیگری، شما می توانید یک گروه است که شما می توانید با دیدار پیدا کنید.
و هر زمان که من در ایالات هستم من آن را بسیار کنجکاو که چگونه خاص کنفرانس می توانید! در کنفرانس نه تنها برای وبلاگ نویسان، اما به طور خاص برای وبلاگ نویسان سفر، وبلاگ نویسان شراب، و یا وبلاگ نویسان مالی وجود دارد. من البته با حضور در سفر به ستارگان، و در نهایت پیدا کنفرانس چند زبانی من آنلاین.
بنابراین در مورد آنچه شما در مورد پرشور فکر می کنم، و جستجو در اطراف برای رویدادی که در آن مردم با آن همان شور گرد هم می آیند. شما ممکن است تعجب چگونه علاقه خاص خود را دارد که بسیاری از مردم از پیدا کردن یکی دیگر لطف به اینترنت، و با هم در آینده هر هفته یا یک بار در سال.
صحبت کردن در مورد یادگیری زبان وقتی که من برای اولین بار آغاز سفر، و پس از آن صحبت کردن در مورد عشق من برای سفر در به CouchSurfing ملاقات یو پی اس، واقعا به من کمک کرد بیش از دریافت 'چه ما در مورد صحبت کنید؟' مشکل با ملاقات غریبه، چرا که ما در حال حاضر یک موضوع من تعداد زیادی برای گفتن در حال.
در سفر به ستارگان من به خاطر کسی که به وضوح بسیار خجالتی، و کسی که من به تنهایی تمام آخر هفته را دیده بود، اما زمانی که من به او گفت سلام، ما یک بحث زنده در مورد حال ملاقات (در آن زمان، من بسیار خروجی بیشتر بود) شایستگی از دستور زمانی نخست، و من خیلی خوشحال به دیدن او درخشش بود.

5. AIM به شکست


یکی از چیزهایی که تهدید آمیز ترین برای من در سفرهای اولیه من، وقتی که من می خواهم وارد جایی جدید و مطمئن شوید مطلقا هیچ کسی، خواهد بود برای رفتن به یک رویداد اجتماعی کاملا به تنهایی و نیاز به پیدا کردن دوستان.
چگونه به خوبی آن تلاش های اولیه برای پیدا کردن دوستان به داشتن یک تجربه مثبت در ماه های بعدی بسیار مهم می باشد، و این مقدار زیادی از فشار است. در زمان من احساس می خواهم اگر من آن را انجام نمی کاملا، پس از آن من می خواهم هر دوستان در تمام برای ماه ندارد.
و پس از آن من تا به حال یک ایده از یکی از دوستان من به تلاش چتربازی اجتماعی، و فقط تا به عنوان بسیاری از مردم ممکن و متوجه است که هرچی بیشتر سعی، بیشتر احتمال دارد من را به یک دوست. در حالی که کیفیت پیشی مقدار در هر زمان، شما نیاز به یک مقدار کمی در ابتدا برای دیدار با مردم است.
در غیر این صورت اولین تلاش خود را می تواند به یک دوست با کسی کاملا به حلق آویز کردن با شما مناسب، و چگونه از آن می رود ضعیف می تواند به شما و جلوگیری از تورم ارعاب نفس خود را برای بقیه شب.
به همین دلیل رویکرد جدید من بود به چیزی جز تعامل مثبت نیست، اما برای رفتن به هر تعامل با طرز فکر که 'این تلاش برای یک دوست جدید ممکن است تصادف و سوختگی، و این خوب است'. من بهترین من سعی و قبول شکست می شود نه تنها یک گزینه است، اما نتیجه به احتمال زیاد از زمان. هدف به شکست است.
بطرز شگفت انگیزی، آن را تبدیل غریبه نمی خواهید به نیش می زنند سر خود را، و شما را غافلگیر اکثریت قریب به اتفاق از زمان و اعتماد به نفس خود را می آید در سراسر به عنوان یک صفت شخصیت جذاب و مردم می خواهند برای رسیدن به می دانم که شما بهتر است. هنگامی که من تا به افراد جدید من جعلی بودن اعتماد به نفس تا چند بار، که در حال حاضر من از نوع هستم.
برو به بیشتر مردم، عمل می کنند اعتماد به نفس و قبول کنند که شاید آنها آن را خریداری نیست، و بهانه ای خود را دارند. شانه را بالا انداختن آن را خاموش و دوباره امتحان کنید. شستشو و تکرار خواهد شد و شما دوستان جدید در پایان شب داشته باشد.

ترفند های یادگیری زبان برای درونگراها


اما بنی... من خجالتی بودن رو دوست دارم! نمی خوام صندلی دوچرخه ام رو با غریبه ها شریک بشم یا به کسی درباره علاقه شدیدم به "پیشتازان فضا" بگم! من چی؟؟
با استفاده از مهارت های زبان خود را به اجتماعی و دوستان و ارتباطات جدید در سراسر فرهنگ ها منجر به بسیاری از تجربیات انجام، و من می خواهم برای همه شما را دوست دارم به خارج وجود دارد، غلبه بر ترس خود را، و تبدیل شدن به زندگی احزاب خود را!
اما، هر کس می خواهد به 'غلبه بر' کمرویی خود. بنابراین در اینجا برخی از گزینه های را برای شما دوستان درونگرا من هستند،.
اگر شما می خواهید به صحبت کردن با بومی، اما بیش از حد خجالتی یا ترس به ماشه هستند:

یک چت اسکایپ با دوربین خاموش!
هیچ قانونی که می گوید شما باید از روز صحبت می کنند یک چهره به چهره وجود دارد، شما به سادگی می توانید شریک ارز خود را به انجام یک صدای تنها چت بپرسید. این به این معنی که شما می توانید سالن در بستر خود را، و نیست که در مورد شخص دیگر بودن قادر به دیدن عصبی و یا تردید خود نگران باشید.
و این همراه با سود اضافه شده است! از آنجا که شما نمی توانید در حالات چهره و یا سایر زبان بدن تکیه به شما کمک کند به زبان شما تمرین درک، شما واقعا می تواند تمرکز بر خود زبان، راه آن برای تلفن های موبایل و آن را زیر و بمی صدا، برای گوش دادن عمل جایزه!
یک چت اسکایپ با یک فرهنگ لغت و ترجمه گوگل باز
من در واقع این کار را تمام وقت خودم را در مراحل شروع شده است. اگر شما در مورد یک گفتگوی بداهتا عصبی هستید، یک چیز شما می توانید انجام دهید این است به شریک ارز خود را در پیش است که شما یک مبتدی هستید، و این که شما با استفاده از یک فرهنگ لغت یا ترجمه در سراسر گفتگو. پس از آن، یاد بگیرند که چگونه می گویند: 'من نمی فهمم. آیا می توانید لطفا نوع می باشد که می شود؟ 'در زبان هدف خود (شما می توانید این عبارت را برای شما در تابلوهای پیام italki ترجمه کرده اند و یا ارائه آن به شنیدن آن توسط بومی در یک روز یا در Rhinospike صحبت).
پس از آن باید اسکایپ تماس خود را (دوربین را روشن یا خاموش خود را انتخاب!). جمله به جمله، و هر بار معلم خود را می گوید چیزی جدید است که می تواند هر جمله، اما چه کسی اهمیت می دهد! به سادگی از آنها بخواهید به نوع آن را، و سپس عبارت نوشته شده خود را از طریق گوگل ترجمه. این یک راه عالی برای یادگیری و همچنین، چرا که شما کلمات و عبارات جدید را از طریق گفتگو گاه به گاه یاد بگیرند، و لازم نیست که به یک برنامه برای آنچه در مورد صحبت، و یا هر دانش قبلی از واژگان در پیش است.
زمانی که می خواهید برای پاسخ به یک سوال، روند ثابت می ماند. عبارت خود را قرار داده و به ترجمه، و تکرار آن را به شریک زندگی خود را. آنها به شما در هر گونه اشتباه در تلفظ کلمه یا و BAM اصلاح! شما در حال یادگیری واژگان، تلفظ و دستور زبان همه در یک، بدون به حال به مطالعه از قبل.
اگر صحبت کردن با یک بومی در همه باعث می شود شما را عصبی:

استفاده از چند رسانه ای!
این واقعا مهم است برای شنیدن یک زبان بومی در شرایط طبیعی، و شما می توانید این کار را با تماشای تلویزیون، فیلم، و یا گوش دادن به پادکست در زبان وجود دارد گزینه های بسیاری برای این منظور.
نوشتن عبارات شما می خواهید روشن و ارسال آنها را به تابلوهای پیام
یکی از مزایای صحبت کردن با یک بومی است که شما می توانید از طریق مسنجر روشن بر روی هر چیزی شما را به سادگی با درخواست، 'به چه معنا است؟' را درک نمی کنید و یا 'آیا می توانم به شما می گویند که کندتر است؟' این سخت تر است زمانی که شما فقط گوش دادن، اما غیر ممکن نیست. بیایید می گویند شما در سراسر یک عبارت آمده در حالی که گوش دادن به پادکست در زبان هدف خود را که شما را درک نمی کنند. را یادداشت کنید، و از کسی بخواهید در یک جامعه زبان، مانند مسلط به 3 ماه فروم ها و یا تابلوهای پیام در italki. آنها شما را به آنچه در آن به معنی خوش و خرم.
مطلع تلفظ / نوشتن روشن
یکی دیگر از مزایای عمده ای از صحبت کردن با یک بومی است که شما شروع به درونی الگوهای گفتار خود و بهتر در طول زمان خواهد شد با تکرار لهجه خود. اما، شما همچنین می توانید این کار را با یک صدا یا متن سیستم ارسال تاخیر با استفاده از مانند Rhinospike و Lang8 انجام دهید، و بومیان دادن به شما آنچه برگشت کار می کند.
من واقعا امیدوارم این راهنمایی شما کمک و بسیاری از شما می توانید با استفاده از زبان در هدف خود را فعال تر است. صحبت من از روز اول روش این است که بهترین کار برای من، اما حتی اگر شما بیشتر در سمت درونگرا هستید، شما هنوز هم می توانید زبان خود را از روز 1 استفاده با اجرای این راهنمایی.
اجازه دهید افکار خود را در این در نظرات زیر می دانیم، و به اشتراک گذاری راهنمایی های خود را برای غلبه بر کمرویی با بقیه از ما!

مباحث مرتبط:

Comments