راهنمایی

چگونه باید دستور زبان یاد بگیریم>آیا ما حتی نیاز به طور رسمی آن را یاد بگیریم؟

نظرات بسیاری از در جامعه یادگیری زبان در بخشی از معلمان و دانش آموزان در مورد دستور زبان وجود دارد.برخی از مردم بر این باورند که یک رویکرد مبتنی بر گرامر-کلید موثر یادگیری یک زبان است. آنها ادعا می کنند که یک مطالعه دستور زبان کامل لازم برای درک ساختار زبان است. آنها اصرار دارند که بدون درک دستور زبان، زبان خواهد بود آشفته بازار از کلمات دشوار به کشف. برخی از رفتن تا آنجا که به می گویند که آنها برای اولین بار نیاز به یک درک خوب از دستور زبان و حتی قبل از شروع یادگیری زبان. من این یک رویکرد کاملا تحلیلی تماس بگیرید.

از سوی دیگر، دیگران معتقدند دقیقا برعکس: که کتاب دستور زبان یک مانع غیر ضروری که کم کردن سرعت فرایند یادگیری است. قواعد دستور زبان باید منحصرا توسط زبان است و نه بالعکس استنباط. با توجه به این دیدگاه، یک دانش آموز باید شروع 'حمله' زبان در اسرع وقت. قرار گرفتن در معرض عظیم و کسر عوامل کلیدی در اینجا است. من این یک رویکرد صرفا استقرا تماس بگیرید.
تعریف دستور زبان

که من پیدا کردم یک تعریف جالب از دستور زبان. دستور زبان پایه و اساس ساختاری توانایی ما برای خودمان بیان است '. بیشتر ما از چگونه کار می کند آگاه هستند، بیشتر ما می توانیم معنا و اثربخشی از راه ما به نظارت و دیگران با استفاده از زبان است. این می تواند دقت پرورش، تشخیص ابهام و بهره برداری از غنای بیان. این می تواند هر کسی، نه تنها معلمان زبان است، اما همه معلمان از همه چیز کمک '.

عبارت چه به من زده بود: بیشتر ما از چگونه کار می کند آگاه هستند. من فکر نمی کنم ما باید از چگونه کار می کند آگاه است. ما فقط باید آن را به کار می کنند. هنگامی که یک جریان زبان و دقت بیان، ما دستور زبان آن را یاد گرفت. پنج سال بچه های قدیمی هستند و حتی از دستور زبان کلمه آگاهانه نیست، و در عین حال آنها قادر به رشته با هم کامل، جملات صحیح در زبان مادری خود آنها آن را ناخودآگاه درونی اند.
شکستن کد

هدف ما این است ارتباط برقرار کند. ما به دنبال به انجام به خوبی در تمرینات دستور زبان و مسائل مرتبط. دستور زبان خواهد درونی اگر یادگیرنده به گونه ای واقعا کارآمد می باشد.
به نظر من زبان به عنوان کد. هر زبانی دارای یک کد متفاوت است. زبان راه که انسان 'رمز' صداها و کلمات برای انتقال یک پیام است. اگر ما ارتباط برقرار موثر، ما کد شکسته اند.
به منظور شکستن کد، ما نیاز به کشف کردن الگوهای آن است. که کلید است.
هنگامی که کد شما شکسته اند، زبان گستراند و همه چیز را آسان و لذت بخش می شود.
چگونه برای شکستن کد؟

سوال اصلی این است، چگونه برای شکستن کد؟ چگونه برای پیدا کردن یک روش برای قرار دادن تمام این را به عمل؟
اجازه دهید به شما یک مثال از تجزیه و تحلیل و استنتاج را.
اجازه دهید ما در نظر گرفتن زیر دنباله ای از اعداد صحیح، به نام اعداد فیبوناچی:

0 1 1 2 3 5 8 13 ...

یک الگوی دقیق و ساده بین اعداد مجاور، در جفت در نظر گرفته وجود دارد: به جای دادن به شما توضیح، من می توانم به شما تذکر بدهد. آیا شما آن را کشف کردن؟ اگر شما نمی، دوباره سعی کنید، آن را به خوبی به ارزش تلاش.
خوب، شما یافت راه حل راه حل؟ آیا شما احساس رضایت احساس؟
در حال حاضر، تصور کنید که من به سادگی به شما داده تعریف زیر بود:
دو عدد اول را در سری فیبونانچی 0 و 1، و هر تعداد پس از آن مجموع دو قبلی است. از لحاظ ریاضی، دنباله Fn را از فیبوناچی توسط رابطه عود تعریف می شود:

کلیدهای Fn = Fn را-1 + Fn را-2

با ارزش دانه F0 = 0، F1 = 1.

با استفاده از این، شما فقط باید به وارد کردن شماره مقادیر بذر اولیه و به دست آوردن دنباله. شما مفهوم از سری فیبوناچی را آموخته اند، به شما گفته شده چگونه کار می کند. در مورد اول ،، در عوض، شما آن را توسط خودتان را نمیفهمد. اگر شما، مغز خواهد شد ساخته شده اند تلاش برای پیدا کردن یک الگوی. این تلاش که در آن باعث می شود شبکه های عصبی به شکل مهم است. استنتاج چیز با کمک کمی از خارج مهم است.
تکنیک های من

من خیلی هدف گرا فرد هستم، و من 100٪ مطمئن است که من به راحتی می تواند در زبان مقصد ارتباط برقرار کند.
به منظور انجام این کار، من برش دادن تمام چربی و تنها در مورد آنچه لازم است به استفاده از زبان تمرکز کنید. من به سادگی متون که با توجه به منافع من و به طور مستقیم سعی کنید به درک دستور زبان با رعایت زبان واقعی افراد بومی را انتخاب کنید. من آرام و آرام هستم چون از این واقعیت است که جمله بسیار تک شامل تمام دستور زبان من نیاز به دانستن به بیان یک فکر خاص، فقط به عنوان دنباله فیبوناچی شامل کلید رمزگذاری آن را فقط در چند شماره آگاه هستم. کمتر بیشتر در روش من است.
برای هر کسی از شما که علاقه مند به استفاده از آن است، من می تواند به شما دقیقا چگونه برای رسیدن به آنچه که من در طول سال های بسیاری از زبان با موفقیت یادگیری توسط 'مربیگری' شما در سراسر کل فرایند به دست آورد نشان می دهد.
جزئیات را در یک کتاب من در حال حاضر مشغول کار بر روی، که ازمایشی برای ژوئن 2013 برنامه ریزی شده است.
نوشته شده توسط لوکا Lampariello

مباحث مرتبط:

Comments