Допомога

Як ми повинні вчити граматику?Чи є у нас навіть не потрібно офіційно дізнатися його?

Є багато думок в рамках навчання мови спільноти з боку вчителів та учнів щодо граматики.Деякі люди вважають, що підхід граматика на основі є ключем до ефективної вивчення мови. Вони стверджують, що ретельне вивчення граматики необхідно для розуміння структури мови. Вони наполягають на тому, що без розуміння граматики, мова буде набір слів важко розшифрувати. Деякі йдуть далі, стверджуючи, що вони в першу чергу необхідно мати гарне уявлення про граматику, навіть не почавши вчити мову. Я називаю це чисто аналітичний підхід.

З іншого боку, інші вважають, що якраз навпаки: щоб граматичні книги непотрібним перешкодою, яка уповільнює процес навчання. Граматичні правила повинні бути виключно, виведена мови, а не навпаки. Відповідно до цього баченням, студент повинен почати 'атакують' язик якомога швидше. Масивна експозиції і висновок є ключовими факторами тут. Я називаю це чисто індуктивним підходом.
Визначення граматики

Я знайшов досить цікаве визначення граматики. Граматика 'структурна основа нашої здатності виражати себе. Чим більше ми знаємо про те, як вона працює, тим більше ми можемо контролювати значення і ефективність, як ми і інші використовують мову. Це може сприяти точності, виявляти двозначності і використовувати багатство вираження. Це може допомогти кожному, не тільки вчителів мови, але всі вчителі все '.

Що мене вразило, фраза: чим більше ми знаємо про те, як це працює. Я не думаю, що ми повинні знати про те, як це працює. Ми просто повинні змусити її працювати. Раз на мовних засобів і точно висловив, ми дізналися його граматику. П'ять років діти навіть не усвідомлює слова граматики, та все ж вони можуть з'єднати разом повної, точної фрази на рідній мові вони засвоїли це несвідомо.
Порушення код

Наша мета полягає в тому, щоб спілкуватися. Ми не прагнемо зробити добре в граматичних вправ і пов'язаних з цим питань. Граматика будуть засвоєні, якщо учень працює в дійсно ефективним чином.
Я мовам, як коди. Кожна мова має код. Мови є способи, які людьми 'кодують' звуки і слова, щоб передати повідомлення. Якщо ми ефективно спілкуватися, ми зламали код.
Для того, щоб зламати код, ми повинні з'ясувати, свої закономірності. Це ключ.
Після того як ви зламали код, мова розгортається, і все стає легким і приємним.
Як зламати код?

Головне питання в тому, як зламати код? Як знайти спосіб, щоб покласти все це на практиці?
Дозвольте мені дати вам приклад аналізу та виведення.
Розглянемо наступну послідовність цілих чисел, називається число Фібоначчі:

0 1 1 2 3 5 8 13 ...

Замість того, щоб вам пояснення, я можу дати вам підказку: є точний і простий зразок між сусідніми числами, що розглядаються в парах. Ти зрозуміти це? Якщо ви не, спробуйте ще раз, це добре варто зусиль.
Добре, ви знайшли рішення рішення? Чи не відчуваєте ви почуття задоволення?
Тепер уявіть, що я просто дав вам таке визначення:
Перші два числа в послідовності Фібоначчі є 0 і 1, а кожний наступний число є сумою двох попередніх. У математичних термінах, послідовність Fn Фібоначчі визначається рекурентним співвідношенням:

Fn = Fn-1 + Fn-2

З вихідних значень F0 = 0, F1 = 1.

При цьому, ви будете мати тільки вставити число, початкові значення насіння і отримати послідовність. Ви дізналися, поняття ряду Фібоначчі, ви сказали, як це працює. У першому випадку ,, замість цього, ви здогадалися самі. Якщо так, то мозок буде зробили зусилля, щоб знайти зразок. Це зусилля має важливе значення в тому, що він викликає нейронних мереж для формування. Виведення речі з невеликою допомогою ззовні має велике значення.
Мої методи

Я дуже цілеспрямована людина, і я роблю 100% впевнений, що я можу спокійно спілкуватися на мові, що вивчається.
Для того, щоб зробити це, я вирізав весь жир і тільки зосередитися на тому, що необхідно використовувати мову. Я просто виберіть тексти, які підходять мої інтереси і інтуїтивно намагаються зрозуміти граматику спостереження фактичного мову рідною. Я спокійний і розслаблений, тому що я віддаю собі звіт в тому, що дуже єдина пропозиція містить всю граматику, яку потрібно знати, щоб висловити особливу думку, як послідовність Фібоначчі містить ключ до її кодування в тільки кілька номерів. Менше означає більше в моєму методі.
Для тих, хто вас, хто зацікавлений у її використанні, я можу показати вам, як саме домогтися того, що я досяг протягом багатьох років успішно навчаються мовами 'коучинг' вас протягом всього процесу.
Деталі будуть знаходитися в книзі, яку я в даний час працюю, яку попередньо планується до випуску в червні 2013 року.
Автор Luca Lampariello

Пов'язані теми: