pagalba

NEW ARTICLE

Kaip mes turime išmokti gramatiką?Ar mes dar turime oficialiai mokytis?

Yra daug nuomonių, kaip apibrėžta kalbos mokymosi bendruomenės dėl mokytojų ir besimokančiųjų dalis dėl gramatikos.Kai kurie žmonės mano, kad gramatikos pagrįstas požiūris yra labai svarbus siekiant efektyviai mokytis kalbą. Jie teigia, kad kruopščiai gramatikos tyrimas yra būtinas norint suprasti kalbos struktūrą. Jie tvirtina, kad be supratimo gramatikos, kalbos būtų žodžių kratinys sunku iššifruoti. Kai eiti kiek pasakyti, kad jie pirmiausia reikia turėti gerą suvokti gramatikos dar prieš pradedant mokytis kalbos. Aš vadinu tai grynai analitinis požiūris.

Kita vertus, kiti mano, kad visiškai priešingai: kad gramatikos knygos yra nereikalingas kliūtis, sulėtinti mokymosi procesą. Gramatikos taisyklės turėtų būti tik numanomas iš kalbos, o ne atvirkščiai. Pagal šią viziją, mokinys turėtų pradėti kiek įmanoma greičiau 'puola' kalbą. Masyvi ekspozicija ir atskaitymą yra pagrindiniai veiksniai čia. Aš vadinu tai grynai indukcinis metodas.
Gramatikos apibrėžimas

Radau gana įdomų apibrėžimą gramatikos. Gramatika yra 'struktūrinis pamatas mūsų gebėjimas išreikšti save. Daugiau mes žinome, kaip tai veikia, daugiau mes galime stebėti prasmę ir veiksmingumą taip, kaip mes ir kiti naudoja kalbą. Jis gali skatinti tikslumą, aptikti dviprasmiškumą ir išnaudoti saviraiškos turtingumą. Tai gali padėti visiems, ne tik kalbos mokytojus, bet visi viską mokytojus '.

Kas mane nustebino, buvo frazė: daugiau mes žinome, kaip ji veikia. Nemanau, kad mums reikia žinoti, kaip jis veikia. Mes tiesiog turite padaryti jį dirbti. Kai kalba srautų ir tiksliai išreikšti, mes sužinojome savo gramatiką. Penkerių metų amžiaus vaikai yra net ne suvokti, kad žodis gramatikos, tačiau jie galėtų eilutę kartu pilna, teisingi sakiniai gimtąja kalba Jie internalizuoti ją nesąmoningai.
Karščiausios kodą

Mūsų tikslas yra bendrauti. Mes nesiekiame daryti gerai ne gramatikos pratimus ir su tuo susijusių klausimų. Gramatika bus internalizuoti, jei besimokantysis veikia tikrai efektyviai.
Peržiūrėti kalbas kodus. Kiekvienas kalba turi kitą kodą. Kalbos yra būdų, kurie žmonėmis 'koduoti' garsų ir žodžių perteikti pranešimą. Jei mes dalykiškai bendrauti, mes sulaužė kodą.
Norint suskaldyti kodą, turime išsiaiškinti savo modelius. Štai raktas.
Kai lūžo kodą, kalba skleidžiasi ir viskas tampa lengvas ir malonus.
Kaip iššifruoti kodą?

Pagrindinis klausimas yra, kaip iššifruoti kodą? Kaip rasti būdą praktiškai visa tai?
Leiskite man duoti jums analizuoti ir išvadą pavyzdys.
Panagrinėkime po seka sveikieji skaičiai, vadinami Fibonačio skaičių:

0 1 1 2 3 5 8 13 ...

Vietoj duoti jums paaiškinimą, aš galiu duoti jums užuominą: yra tiksli ir paprasta modelis tarp gretimų numerių, laikoma poromis. Ar jūs figure it out? Jei nebuvo, bandykite dar kartą, ji yra verta pastangų.
Gerai, kad jums rasti sprendimą sprendimas? Ar ne jūs manote, pasitenkinimo jausmą?
Dabar įsivaizduokite, kad aš tiesiog davė jums tokį apibrėžimą:
Pirmieji du skaičiai Fibonačio seka yra 0 ir 1, ir kiekvienam vėlesniam skaičius yra ankstesnių dviejų suma. Be matematinių terminų, seka Fn Fibonačio apibrėžia pasikartojimų atžvilgiu:

FN = Fn-1 + Fn-2

Su sėklų vertybių F0 = 0, F1 = 1.

Su šiuo, turėsite įrašyti numeriai pradines sėklų vertybes ir gauti seka tik. Jūs išmoko Fibonačio serijos sąvoką, Jums yra sakęs, kaip ji veikia. Pirmuoju atveju ,, Vietoj to, jūs jau suprato jį patys. Jei tu, smegenys bus padaryta pastangas rasti modelį. Kad pastangos yra svarbu, kad jis sukelia neuronų tinklus, kad forma. Daryti išvadą, kad, ką su nedidele pagalba iš išorės yra labai svarbi.
Mano būdai

Esu labai tikslą orientuota asmuo, ir aš padaryti 100% tikras, kad galiu patogiai bendrauti tiksline kalba.
Siekiant tai padaryti, aš iškirpti visus riebalus ir tik sutelkti dėmesį į tai, kas yra būtina naudoti kalbą. Aš tiesiog pasirinkti tekstus, kurie tiktų mano interesus ir intuityviai bando suprasti gramatiką stebint realų kalba yra gimtoji. Esu ramus ir atsipalaidavęs, nes aš žinau, kad labai vienas sakinys yra visa gramatika man reikia žinoti, norint išreikšti tam tikrą mintį, kaip Fibonačio seka yra prie jo kodavimo raktą tik keletą skaičių. Mažiau yra daugiau mano metodu.
Tiems iš jūsų, kurie domisi naudojant jį, aš galiu parodyti jums tiksliai, kaip pasiekti tai, ko man pavyko pasiekti per daugelį metų sėkmingai mokytis kalbų žodžiais 'coaching' jus per visą procesą.
Šie duomenys bus knygos Aš šiuo metu dirba apie, kurią preliminariai planuojama išleisti birželio, 2013.
Parašė Luca Lampariello

Related topics:

Comments