Допомога

5 CRAZY шляхи виходу з Сором'язливість НЕГАЙНО, не пити / НАРКОТИКИ НЕ ПОТРІБНОАнглійска версія цієї статті була написана Бенні Льюїсом, відомим ірландським поліглотом.

Моя філософія у вивченні мови є, завжди була і завджи буде "Починати Говорити з Першого Дня".
Але для багатьох людей, це страшно! І тому, що я говорю так багато про те, як ефективний я знайшов за допомогою Skype і веб-сайти мовного обміну, або особисті зустрічі на ранній стадії проекту мову, щоб поспілкуватися з носіями мови відразу, я був заданий багато питань про те, що робити, якщо ви занадто сором'язливі, щоб говорити з першого дня.
Таким чином, сьогодні я збираюся відповісти на ці питання.

Раніше я була дуже сором'язливою


Але перш, ніж я роблю, я хочу, щоб зробити щось дуже ясно: я надзвичайно сором'язливий.
Це може бути важко повірити, тому що я, здається, так вихідні тепер і я! -Але Я мав подолати багато, щоб дістатися до точки, де я зараз перебуваю, де я можу з радістю ходити до незнайомця і приступити до зробити дупу із себе на їх мові з урахуванням Я тільки почав вивчати його. Це безстрашність вміння Я продуманої, процес навчання, і, безумовно, не те, що притаманне або генетична.
Але у мене був важкий час нього. Я не п'ю, так що я ніколи не мав 'рідкий мужність», щоб дати мені які-небудь переваги.

І до тих пір, в мої 20, я не був дуже добре говорити з дівчатками-то, взяли участь все-хлопчиків середню школу і в основному чоловічої статі (технічне) університетський курс (на щастя, у мене тепер є мій прекрасний дівчина в кожному порту і може зробити і чоловік і жінка тепер друзі однаково легко).
Перші роки я почав виходити, я завжди був хлопець у кутку, який гратиме з його телефону або претендувати на відправити текстове повідомлення, а не розглядатися як ніяково не в змозі говорити з людьми. Якийсь час, всі громадські заходи зробили для мене було зробити мене кращим гравцем у «змія» на старому Nokia телефон.
Але це позаду мене зараз. І я хочу поділитися з вами всі смішні розповіді про божевільних речей, які я зробив, щоб змусити себе з моєї соромливою омани і не мати ніякого вибору, але, щоб стати добре говорити з незнайомими людьми. Ці розповіді з розуму, але це правда!

1. HOST COUCHSURFERS


Навіть пару років в моїх подорожах, я був все ще трохи незручно навколо людей, що я не дуже добре знаю ще. Я не знаю, що говорити з ними про. Заковика-22 є те, що ви можете отримати більш комфортно, тим більше часу ви витрачаєте з людьми, але, як ви отримаєте, що час, в першу чергу, якщо ви занадто незручно, щоб бути навколо?
Ось коли я виявив, Couchsurfing, і зрозумів, що я міг би запропонувати цікавих людей мого міста і поспілкуватися з ними протягом декількох днів за один раз. Я відчував, корисно, тому що я знав, що місто краще, ніж вони зробили, і я б дослідити історію, щоб дати їм пішохідну екскурсію. Говорячи про мій будинок було легко, за умови, миттєві ідеї розмова, і допомогли нам потрапити в інші теми.
Як це, якщо хтось залишається у вашому будинку (навіть на дивані, звідси і назва сайту), ви разом поснідати і повісити більше, ніж зазвичай, з людьми. Вони зовсім незнайомий спочатку, але ви звикнете і може вчитися, щоб відкрити себе трохи краще для людей, яких ви не знаєте дуже добре. Найкращий з усіх, на сайті є система огляду, так що ви знаєте, ви можете довіряти їм, перш ніж ви навіть запросити їх, щоб бовтатися.

2. СТАТИ фотограф-любитель


Я ніколи не подобалася ідея пити, щоб стати більш соціальною. Ефект плацебо часто можуть внести свій внесок у людей, що знаходяться більш 'напідпитку', і навіть якщо це не так, я думаю, що це дуже обмежує, що ви можете бути тільки більш вихідних по п'ятницях і суботах. Що робити, якщо можливість бути соціально раптом схоплюється в 3:00 дня у вівторок?
Як ідеалістичної, як я можу бути тут, хоча, факт в тому, що люди, що п'ють на соціальні заходи почувати себе некомфортно в раз, якщо ви не є щось у ваших руках. Таким чином, замість того, щоб дати тиску з боку однолітків, я виявив, що маючи щось у ваших руках може фактично послабити напруженість, і дати вам цікавий розмовний стартер.
Так що я зробив в університеті був накопичити на одному з найбільш ранніх цифрових камер. Дисплей був крихітний РК-екран, але досить великий, щоб побачити фотографію тільки що зроблений. Я зробив собі офіційну 'кампусу' і фотограф обійшли з цієї камери і без фактичних навичок і фотографії-дивно, що має повний рука означає, що ніхто не наполягатиме напої в мене більше.
Ще одна цікава річ в тому, що сама камера допомогла мені подружитися. Я б просто підійти до людей і сказати: 'Привіт, я можу отримати фотографію вас на сайті університету?', І вони говорять, та кожен раз. Все у мене було основне статичної сторінки, що це сталося, яка буде організована в університеті, і я б розмістити фотографій я взяв на сторінку для всіх, щоб знайти пізніше. Він працював великий, і незабаром після цього я отримав більш популярним, як 'фотографа', так як ніхто в той час не було покласти фотографії в Інтернеті!
Ця рада важче зараз (все і їх собака може завантажити фотографії в Інтернеті в мить), але є багато інших речей, які ви можете зробити, щоб допомогти зробити народних партій працювати краще. Коли я був у Burning Man, я роздав безкоштовно сережки пробки (бак 200 з них коштувало мені), так як це було шумно подія і спати було важко. На концертах, я активував додаток на моєму телефоні, що робить телефон схожим на свічки, і утримуйте це замість мене в руці. Зроблено мені так багато друзів!
Ще одне задоволення, коли я був у Валенсії (в перший раз, коли я був 21), мені вдалося знайти тандем велосипед для дійсно хорошою ціною. Я подружився (майже завжди чоловічої статі), пропонуючи їхати додому, щоб хто потребував, так як я був простір, щоб нести їх.
Нарешті, я знайшов, що тягати випадкових заплутаних предметів, як почати бесіду може творити дива, щоб заохочувати інших людей, щоб поговорити з вами і взяти частину краю від вас завжди має ініціювати розмови.
Я вважаю, "тиск з боку однолітків" до пиття не є від того, що їм так треба пити, вони просто не бачать як ти чимось займаєшся чи розважаєшся і хочуть це змінити. Просто коли ти не будеш дивитись на це незручно, немов щось втрачаєш, все на цих подіях зміниться і якщо ти можеш принести щось, що зробить подію більш захоплюючою, дуже добре!

3. CLINK ПЕРШИЙ, потім задавати питання


Я думаю, що найбільша проблема у мене було, коли я був сором'язливий, хоча був думати себе з прекрасно хороших можливостей, щоб зустріти людей.
Хтось цікаве буде прямо там, поруч або навпроти мене, і я хотів би почати думати про те, я повинен сказати їм, або, може бути фраза з хорошого відкриття розмова нитка, яка може тривати не менше 10 хвилин, або дивуватися, якщо можливо, я перебуваю занадто нудно, щоб поговорити з ними, або те, що, якщо вони знаходяться в поганому настрої сьогодні ввечері, і не хочу, щоб зі мною поговорити ....

І перш, ніж я знав це, я думав так довго можливість прийшов і пішов.
Тепер, я взаємодіяти з такою кількістю людей на громадських заходах, я можу дозволити вам на маленький секрет: більшість людей не дуже розумні розмови і нічого не повинно бути більше-проаналізовані. Насправді, я дійсно зіпсував і сказав щось дійсно дивне в моїй інтро, але віджартовувався і отримали в звичайній розмові.
Саме тому тепер у мене є стратегію просто ходити до когось і сказати 'Привіт! Я Бенні з Ірландії, що ваше ім'я? ', І, бачачи, що відбувається. Найголовніше, що я подумати, перш ніж я підходжу до будь-якого новий ... нічого.
Мені подобається називати це моє 'скляний дзвін трюк' в рази, тому що я представив його одному в Німеччині, який хотів практикувати англійську мову, а просто схопив її за руку і змусив її почаркуватися з деякими американцями, і я втекла. Її час, щоб подумати про щось 'розумної', щоб сказати відвезли, а вона просто повинна була сказати 'Привіт' і йти звідти. Дві години потому вона сказала мені, що вона практикує англійська всю ніч!

4. EMBRACE Ваш внутрішній Клінгонською


У той час як насправді кажучи клінгонов (так, я) може бути еквівалентна видалення вмісту диска свої шанси друзів, якщо це, як ви починаєте розмову, я виявив, що знайти дуже конкретних груп спільний інтерес, і участь їх зробив дружити набагато легше.
Коли я вперше почав подорожувати, і досі не впевнені, що говорити про з незнайомими людьми, я знайшов групи про конкретні темах, які я знаю, що я можу говорити, щоб бути відмінним способом, щоб змусити мене відкрити! Так як я був у вивченні мови, я був присутній Meet-злети з вивчають мову (як вид я буду себе організації в цьому році, де я буду заохочувати людей, щоб змішатися серед один одного, щоб завести нових друзів і практикувати свої мовні).
Я виявив, що є події, на Meetup.com, на Meet-сторінок до Couchsurfing, на частку Facebook Якщо ви шукаєте заходів у вашому місті, де люди неофіційно збираються разом, щоб поговорити про те, що вони захоплені. Якщо ви в шахи, повітряних зміїв, собака ходьба, йога, веб-сайти, що кодують, або що-небудь ще, ви можете знайти групу, що ви можете зустрітися з.
І всякий раз, коли я перебуваю в Штатах я знаходжу це так цікаво, як конкретні конференції можуть отримати! Є конференції не тільки для блогерів, але спеціально для туристичних блогерів, винних блогерів, або фінансовими блогерів. Я, звичайно, взяв участь у Star Trek конвенції, і, нарешті, знайшов мої онлайн Поліглот конференцій.
Так що подумайте про те, що ви захоплені, і шукати навколо подій, де люди з тією ж пристрастю приходять разом. Ви можете бути здивовані, як ваш специфічний інтерес має так багато людей знайти одне ще завдяки Інтернету, і збираються разом щотижня або один раз на рік.
Говорячи про навчанні мови, коли я вперше почав подорожувати, а потім говорили про моє пристрасть до подорожей в Couchsurfing зустрітися-злети, дійсно допомогло мені отримати над 'Що говорити?' Проблему з зустрічі незнайомців, тому що ми вже тема, яку я було багато, щоб сказати про.
На з'їзді Star Trek (до того часу, я був набагато більш вихідних) Я пам'ятаю зустріну когось, хто був явно дуже сором'язливий, і хто я бачив поодинці весь уїк-енд, але коли я сказав привіт йому, ми мали жваві дебати Заслуги тимчасової прем'єр директиви, і я був такий щасливий бачити його блиск.

5. метою FAIL


Одним з найбільш страшних речей для мене в моїх ранніх подорожей, коли я ніколи прибувають небудь нове і знають абсолютно нікого, йтиме на соціальні заходи в повній самоті і потребують подружитися.
Наскільки добре ці початкові спроби подружитися мають вирішальне значення для мають позитивний досвід протягом найближчих місяців, і це великий тиск. Час від часу я відчував, що якщо я не зробив це відмінно, то я б не було друзів на всіх протягом декількох місяців.
А потім у мене була ідея з моїм другом, щоб спробувати стрибки з парашутом соціальній, і просто йти, як багато людей, як це можливо і зрозуміти, що чим більше я намагаюся, тим більш імовірно, я повинен зробити друг. У той час як якість козирі кількість штук кожен раз, ви повинні трохи кількість на перший зустріти потрібних людей.
В іншому випадку ваша перша спроба може бути, щоб зробити один з кимсь зовсім не підходить для проведення часу з вами, і як погано вона йде залякати вас і викачати своє его на всю ніч.
Ось чому мій новий підхід не, щоб не отримати нічого, крім позитивних взаємодій, але йти в кожній взаємодії з мисленням, що 'це спроба зробити новий друг може терпіти крах і горіти, і це нормально'. Я хотів би спробувати все можливе і приймати невдачі бути не тільки варіант, але ймовірний вихід більшу частину часу. Мета на провал.
Дивно, але виявляється незнайомців не хочу відкусити вам голову, і ви отримаєте приємно здивовані переважна більшість часу і ваша впевненість приходить через як чарівна риса характеру, і люди хочуть, щоб дізнатися вас краще. Коли я йду до нових людей я підробив будучи впевненим, так багато разів, що тепер я начебто є.
Перейти до більшої кількості людей, діяти впевнено і визнати, що, можливо, вони не будуть купувати його, і простіть себе. Shrug його і спробуйте знову. Промити і повторювати, і ви будете мати нових друзів, наприкінці ночі.

Вивчення мови ПОРАДИ ДЛЯ інтроверти


Але Бенні ... Мені подобається бути соромтеся! Я не хочу, щоб поділитися велосипед місце з незнайомими людьми або нікому про мою пристрасті до Star Trek! Що про мене ??
Використання свої мовні навички, щоб бути соціальної і завести нових друзів і зв'язків між культурами призводить до так багато повноцінної досвідом, і я хотів би всіх вас, щоб піти туди, подолати свої страхи і стати життя ваших власних партій!
Але, не кожен хоче, щоб 'подолати' свій сором'язливість. Так ось кілька варіантів для вас, мої друзі інтроверти!
Якщо ви хочете, щоб поговорити з рідною, але занадто сором'язливі або налякані, щоб натиснути на курок:

Є чат Skype з виключеною камері!
Там немає правила, що говорить, що ви повинні говорити з першого дня лицем до лиця-ви можете просто задати своє партнера по обміну, щоб зробити голос тільки прямо. Це означає, що ви можете вітальня на вашому ліжку, і не доведеться турбуватися про іншої особи, в змозі бачити вашу нервозність або нерішучість.
І це відбувається з доданою користю! Тому що ви не можете покладатися на особи або іншої мови тіла сигнали, щоб допомогти вам зрозуміти мову ви практикуєте, ви можете дійсно зосередитися на самій мові, як це звучить, і це інтонація, для практики прослуховування бонус!
Є чат Skype зі словником і Google Translate відкритий
Я насправді весь цей час себе в початковій стадії. Якщо ви нервуєте про імпровізованої розмови, одна річ, ви можете зробити, це, щоб розповісти свою партнера по обміну заздалегідь, що ви новачок, і що ви будете використовувати словник або перекладач протягом усієї розмови. Тоді ви дізнаєтеся, як кажуть, 'я не розумію. Чи можете ви будь ласка, введіть що з? 'У цільовому мовою (ви можете мати цю фразу перекладений для вас на italki дошках або представити його, щоб почути його кажуть рідний на день або так на Rhinospike).
Тоді є свій Skype дзвінок (камери або вимкнути-вашим вибором!). Перейти вирок за вироком, і кожен раз, коли ваш учитель говорить щось нове-які могли б бути в кожному реченні, але хто піклується! -Просто Попросити їх ввести його, а потім представити їх письмове фраза через Google Translate. Це відмінний спосіб дізнатися, як добре, тому що ви дізнаєтеся нові слова і фрази через випадкова розмова, і не потрібно мати план, про що говорити, або будь-яких попередніх знань про лексику заздалегідь.
Якщо ви хочете, щоб відповісти назад на питання, процес залишається тим же. Покладіть вашу фразу в перекладач, і повторити його з вашим партнером. Вони виправити вас на будь-які помилки в порядку слів або вимова і БАМ-! Ви вчитеся лексики, вимова і граматика все в одному, не маючи заздалегідь вивчити.
Якщо говорити в рідній взагалі змушує вас нервувати:

Використовуйте мультимедіа!
Це дійсно важливо, щоб почути рідний кажучи в природних умовах, і ви можете зробити це, телебаченням, кіно, або прослуховування подкастів на мові-є так багато варіантів в цьому напрямку.
Запишіть фрази ви бажаєте уточнити і розміщувати їх на дошках оголошень
Однією з переваг кажучи з рідною, що ви можете отримати миттєвий роз'яснення на що-небудь ви не розумієте, просто попросивши, 'Що це значить?' Або 'Чи можете ви сказати, що повільніше?' Це складніше, коли ти просто слухати, але не неможливо. Скажімо, ви зіткнетеся з фразою під час прослуховування подкасту в цільовому мовою, що ви не розумієте. Запишіть це, і попросити когось у мовної спільності, як і вільний в 3 місяці форумах або дошках оголошень в italki. Вони скажуть вам, що це означає, щасливо.
Отримати вимова / написання роз'яснення
Ще однією важливою перевагою кажучи з рідною, що ви починаєте засвоїти їх мовні і краще з плином часу з реплікацією їх акцент. Але, ви також можете зробити це за допомогою лаг-системи подачі голосу або тексту як Rhinospike і Lang8, і отримати тубільців даючи вам, що працює назад.
Я дійсно сподіваюся, що ці поради допоможуть і що багато з вас може отримати більш активно використовувати цільові мови. Мій говорять з першого дня підходу є те, що працює найкраще для мене, але навіть якщо ви більше на стороні інтровертний, ви все ще можете використовувати ваш мову з 1 дня з реалізації цих рад.
Дозвольте мені знати ваші думки на них в коментарях нижче, і поділитися своїми порадами з подолання сором'язливості з рештою з нас!

Пов'язані теми: