Abi

NEW ARTICLE

5 CRAZY kuidas saada ÜLE pelgus kohe ei Joomine / vajalikke narkootilisi aineidIngliskeelset versiooni see artikkel on kirjutatud Benny Lewis, kuulsa iiri polüglott.

Minu filosoofia keeleõpet, on alati olnud ja jääb alati rääkida esimesest päevast alates.
Kuid paljud inimesed, et see on kohutav! Ja kuna ma olen rääkinud nii palju sellest, kuidas tõhusat ma leidsin kasutades Skype ja keele vahetust veebilehed, või isiku kohtumised varakult keel projekti vestelda emakeelena kohe, ma olen palunud palju küsimusi kohta, mida teha, kui sa oled liiga häbelik rääkida esimesest päevast alates.
Nii et täna ma lähen nendele küsimustele vastata.

Ma olin väga häbelik


Aga enne kui ma seda teha, ma tahan teha midagi väga selge: Ma olin väga häbelik.
See võib olla raske uskuda, sest ma ilmselt nii väljaminevate nüüd-ja ma olen! But- pidin ületama palju saada kuni punktini, kus ma praegu olen, kus ma saan hea meelega kõndida kuni võõrad ja edasi teha ass välja ise oma keelt arvestades olen lihtsalt hakkas õppima. See kartmatus on oskus olen meisterdatud, õppeprotsessi ja kindlasti mitte midagi, mis on omane või geneetilise.
Aga mul oli raske aeg seda. Ma ei joo, nii et ma ei ole kunagi olnud 'vedel julgust' mulle mingeid eeliseid.

Ja kuni minu 20s, ma ei olnud väga hea rääkida tüdrukud-millel osalesid kõigi poiste keskkooli ja enamasti meessoost (inseneri) kursuse (õnneks mul on nüüd minu imeline tüdruk igas sadamas ja saab teha mees- ja naissoost sõbrad võrdselt lihtne nüüd).
Esimene aasta hakkasin minema, ma olin alati mees nurgas, kes mängiks tema telefoni või teeselda, et saata tekstisõnum, mitte pidada kohmakalt ole võimalik rääkida inimestega. Mõnda aega on kõik ühisüritusi tegi minu jaoks oli tee mind paremaks mängija 'Snake' vana Nokia telefoni.
Aga see on minu taga nüüd. Ja ma tahan jagada teiega kõik naljakaid lugusid hull asju, mida ma tegin, et sundida ennast välja mu häbelik soovmõtlemine ja ei jää saada hea räägi võõrastega. Need lood on hull, aga tõsi!

1. HOST Sohvasurfarid


Isegi paar aastat minu reisidest, ma olin ikka natuke ebamugav ümber inimesi, et ma ei tea veel nii hästi. Ma ei tea, mida rääkida neile. Saak-22 on selles, et saad mugavamalt rohkem aega veedate inimestega, aga kuidas sa selle aja esimene koht, kui olete liiga ebamugav olla umbes?
See, kui ma avastasin, ja couchsurfing.org, ja mõistsin, et ma võiks kutsuda huvitavaid inimesi minu linn ja hängida nendega mitu päeva korraga. Tundsin kasulik, sest ma teadsin, et linna paremaks kui nad tegid, ja ma teadus ajalugu, et anda neile jalutuskäik. Rääkides mu kodu oli lihtne, tingimusel vahetu vestlus ideid ja aitas meil sattuda muud teemad.
Nagu ka see, kui keegi viibib kodus (isegi diivanil, seega saidi nime), siis on hommikusöök koos ja hängida rohkem kui teeksite tavaliselt inimesi. Nad on täiesti võõras alguses, kuid sa end mugavalt ja saab teada, et avada ennast natuke parem inimesed te ei tea väga hästi. Parimat, ala on läbivaatamise süsteemi, et sa tead, sa ei usalda neid enne kui isegi kutsuda neid üles riputada välja.

2. muutunud harrastusfotograaf


Ma pole kunagi meeldinud idee joogivee saada rohkem sotsiaalset. Platseebo efekt võib sageli kaasa inimesed on rohkem 'vintis', ja isegi kui ta ei ole, ma arvan, et see on väga piiravad, et saab olla ainult rohkem lahkuv reedel ja laupäeva õhtuti. Mis siis, kui on võimalus olla sotsiaalse äkki hüppab üles kell 3 teisipäeval?
Nagu idealistlik kui ma saan siin olla küll, Fakt on see, et inimesed joomist ühisüritustel end ebamugavalt aegadel, kui sul ei ole midagi oma kätega. Nii et pigem andke surve, ma olen leidnud, et võttes midagi oma kätega saab tegelikult leevendada pingeid ja annab sulle huvitav jutukas starter.
Mida ma tegin oli ülikooli säästa kuni üks väga varases digikaamerad. Ekraan oli väike LCD ekraan, kuid piisavalt suur, et näha fotot lihtsalt võtta. Ma tegin endale ametlikuks 'campus fotograaf' ja läks ümber, et kaamera ja tegelikult ei fotograafia oskusi-ja hämmastavalt võttes täielikult käsitsi tähendas, et keegi tõstaks jooke mind enam.
Teine suur asi on see, et kaamera ise aitas mul sõpru. Ma lihtsalt kõndida kuni inimesed ja ütlevad: 'Tere, ma saan pilti teha ülikooli koduleheküljel?' Ja nad tahaks öelda jah iga kord. Kõik oli mul oli põhiline staatiline leht, mis juhtus asuma ülikoolis, ja ma postitada pilte ma võtta lehe kõigile teada hiljem. See toimis hästi, ja varsti pärast seda sain rohkem populaarne kui 'fotograaf', kuna keegi teine ​​ajal pani fotosid!
See ots on raskem nüüd (kõigile ja nende koer saab üles laadida fotosid hetkega), kuid seal on palju muid asju, mida saate teha, et aidata inimeste isikutele kestab paremini. Kui ma olin Burning Man, ma kätte tasuta kõrvatropid (vannis 200 neist maksab mulle), sest see oli lärmakas sündmus ja magamine oli raske. Kontsertidel, olen aktiivne app minu telefon, mis teeb telefoni välja nagu küünal ja hoidke seda minu poolt asemel. Tegi mulle nii palju sõpru!
Teine lõbus üks oli, kui ma olin Valencia (esimest korda siis, kui ma olin 21), õnnestus mul leida tandem bike tõesti hea hinnaga. Tegin sõbrad (peaaegu alati meessoost), pakkudes küüti, et igaüks, kes vajasid seda, sest mul oli ruumi teha neid.
Lõpuks olen leidnud, et bilansiline umbes juhuslikult segane objekte vestlus starter võib imet julgustada teisi inimesi, kellega rääkida sulle teevad mõned serv off sa alati võttes algatada vestlusi.
Ma leian, inimeste 'surve' juua ei ole nii palju, et nad vajavad sind juua, kuid nad ei näe sa midagi või lõbus, ja tahan seda muuta. Lihtsalt ei otsi, nagu sa oled kohmakalt puudu 'midagi' muudab kõike neid sündmusi, ja kui te saate tuua midagi, mida saab teha juhul lõbusam, kõik parem!

3. kõlks Esiteks, küsida küsimusi hiljem


Ma arvan, et suurim probleem oli mul siis, kui ma olin häbelik küll mõtlesin ise välja täiesti hea võimaluse kohtuda inimestega.
Keegi huvitav oleks seal kõrval või minu ees, ja ma hakata mõtlema, mida ma peaks ütlema neile, või äkki fraas välja hea avamine vestluses, mis võib kesta vähemalt 10 minutit, või ei tea, kas äkki ma olen liiga igav nendega rääkida, või mis siis, kui nad on paha tuju täna ja ei taha minuga rääkida ....

Ja enne kui ma teadsin seda, ma ei olnud mõelnud nii kaua võimaluse tulnud ja läinud.
Nüüd, kui ma ei suhelda nii palju inimesi ühisüritustel, võin teile sisse väike saladus: enamik inimesi ei ole väga tark vestlused ja midagi tuleb üle analüüsida. Tegelikult, ma olen tõesti segane ja ütles midagi väga imelikku minu intro, kuid naeris ta ära ja läinud tavaline vestlus.
See on põhjus, miks nüüd on mul strateegia lihtsalt jalgsi kuni keegi ja ütleb: 'Tere! Ma olen Benny Iirimaa, mis su nimi on? 'Ja näha, mis juhtub. Kõige tähtsam, et ma mõtlen enne kui ma läheneda keegi uus ... midagi.
Ma tahan helistada see minu 'klaas kõlks trikk' aegadel, sest ma tutvustas ta oma sõbrale Saksamaal, kes tahtis harjutada inglise ja lihtsalt haarasin tal käest ja sundis teda kõlks prillid mõned ameeriklased ja ma siis jooksis minema. Tema aeg mõelda midagi 'targad' Öelda viidi minema, ja ta lihtsalt oli öelda 'Tere' ja minna sealt. Kaks tundi hiljem ta ütles mulle, et ta oli harjutanud English kogu öö!

4. omaks oma sisemise Klingonid


Kuigi tegelikult räägib Klingon (jah, mina) võib olla võrdne nuking oma võimalusi sõbrad, kui see on, kuidas sa vestlust alustada, ma olen leidnud, et leida väga konkreetseid ühiseid huvigruppide ja käivad neid on tehtud sõpru nii lihtsam.
Kui ma hakkas reisil, ja oli veel kindel, mida rääkida võõrastega, leidsin rühmade kohta konkreetsetel teemadel, et ma tean, et ma ei saa rääkida, et olla suurepärane võimalus saada mulle avada! Kuna ma olin arvesse keeleõppe osalesin kohtuvad-ups keele õppijad (nagu mingi ma korraldab ise sel aastal, kus ma tulen julgustada inimesi segama omavahelist leida uusi sõpru ja harjutada oma keeles).
Olen märganud, et seal on sündmuste meetup.com kohta ja couchsurfing.org Kohtume-up lehed, Facebook, kui sa otsida sündmusi oma linna, kus inimesed mitteametlikult kokku saada, et rääkida sellest, mida nad on kirglik. Kui te olete arvesse malet, lendavad tuulelohed, koer kõndimine, jooga, kodeerimine veebilehed, või midagi muud, leiad rühm, mis saab kohtuda.
Ja kui ma olen riigid Minu arvates on nii kummaline, kuidas konkreetsed konverentsid saad! On konverentside mitte ainult bloggers, kuid spetsiaalselt reisi blogijate, veini blogijate, või rahanduse bloggers. Ma muidugi osalesid Star Trek konventsiooni, ja lõpuks leidis minu online polüglott konverentsidel.
Nii mõelda, mida sa oled kirglik ning otsida umbes üritused, kus inimesed sama kirg kokku. Võite olla üllatunud, kuidas oma konkreetse huvi on nii palju inimesi leida üksteist tänu Internetile, ja tulevad koos iga nädal või kord aastas.
Rääkides keeleõpet kui ma hakkas reisil, ja siis räägime minu kirg reisimise ajal ja couchsurfing.org vasta-ups, tõesti aitas mind üle saada 'Mida me räägime?' Probleem võõrastega kohtumise, sest meil oli juba teema ma oli palju öelda.
Kell Star Trek konventsiooni (selleks ajaks olin palju väljaminevate) Mäletan kohata kedagi, kes oli selgelt väga häbelik ja kes ma olin näinud üksi terve nädalavahetuse, aga kui ma ütlesin hi temale oli meil elav arutelu teenete ajalise põhidirektiivile, ja ma olin nii õnnelik, et teda näha sära.

5. AIM ebaõnnestuda


Üks hirmutav asju mind alguses sõidab, kui ma kohale kusagil uut ja tean, mitte keegi, oleks minna sotsiaalne sündmus täiesti üksi ja vajavad sõpru.
Kui hästi need esialgsed katsed sõpru on oluline, millel on positiivne kogemus järgnevatel kuudel, ja see on palju survet. Kohati tundsin, kui ma ei teinud seda täiesti, siis ma ei pea ühtegi sõpra kuud.
Ja siis oli mul idee sõber proovida sotsiaalse langevarjuhüpped, ja lihtsalt minna kuni nii palju inimesi kui võimalik ja mõistavad, et mida rohkem ma üritan, seda tõenäolisemalt Olen teha sõbrale. Kuigi kvaliteet trumpab kogus iga kord, sa pead natuke kogus esimesel kohtuda õigete inimestega.
Vastasel oma esimesel katsel võiks teha sõbrale kellegi täiesti ebasobivad poomise läbi koos sinuga, ja kuidas halvasti läheb hirmutada teid ja tühjenevad oma ego ülejäänud öö.
Sellepärast minu uus lähenemine oli ei saa midagi, kuid positiivne koostoimeid, kuid minna igasse suhtlemist mõtteviisi, et 'see katse teha uus sõber võib krahhi ja põletada, ja see on OK'. Ma püüan oma parima ja aktsepteerida suutmatus olla mitte ainult võimalus, kuid tõenäolisem tulemus enamiku ajast. Eesmärk ei suuda.
Hämmastav, selgub võõrad ei taha hammustada oma pea ära, ja sa saad meeldivalt üllatunud enamus ajast ja oma usku mõjub võluv iseloom iseloomujoon ja inimesed tahavad õppida tundma sind paremini. Kui ma lähen kuni uute inimestega ma teesklesin olla kindlad nii palju kordi, et nüüd ma selline olen.
Mine üles rohkem inimesi, tegutseda kindel ja et võib-olla nad ei osta, ja vabandas ennast. Õlakehitus see välja ja proovi uuesti. Loputada ning korrata ja sul on sõbrad lõpuks öösel.

KEELEÕPPE Nõuanded introverts


Aga Benny ... Mulle meeldib olla häbelik! Ma ei taha jagada oma bike istme võõrastega või kellelegi rääkida minu kirg Star Trek! Mis minust??
Kasutades oma keeleoskust olla sotsiaalse ja uusi sõpru ja ühendused kultuuride vahel viib nii palju rahuldust kogemusi, ja ma armastan teid kõiki välja minna, ületada oma hirmud ja muutuvad elu oma osapooled!
Aga mitte igaüks tahab 'üle saada' oma pelgus. Nii et siin on mõned võimalused teile, mu introvertne sõbrad!
Kui soovite rääkida emakeeles, kuid on liiga häbelik või kardad päästikule:

Kas Skype vestlus kaamera välja!
Ei ole reegel, mis ütleb, mida sa pead rääkima päevast alates näost näkku-saate lihtsalt küsige vahetada partner teha häält ainult vestelda. See tähendab, et saate lounge oma voodis, ja ei pea muretsema teiste inimese on võimalik näha oma närvilisus või kõhkluseta.
Ja see on kaasas Boonusena! Sest sa ei saa tugineda näo või teiste kehakeelt näpunäidete, mis aitavad teil mõista keelt sa harjutanud, siis võib tõesti keskenduda keel ise, kuidas see kõlab ja see on intonatsiooni, boonus kuulamine praktikas!
Kas Skype vestlus sõnaraamatu ja Google Translate avatud
Ma tegelikult seda kogu aeg ennast karjääri alguses. Kui oled närvis eksprompt vestlus, üks asi, mida saate teha, on rääkida oma vahetust partner ette, et sa oled algaja, ja et sa kasutad sõnaraamatus või tõlkija kogu vestlus. Siis, õppida, kuidas öelda 'Ma ei saa aru. Kas te palun kirjuta, et välja? 'Teie sihtkeelde (sul võib olla, et sõnad tõlgitakse sind italki teadetetahvlid või esitada see kuulda, mida räägib emakeelena päev või nii edasi Rhinospike).
Siis on teie Skype kõne (kaamera või off-sinu valik!). Mine lause lause haaval, ja iga kord, kui teie õpetaja ütleb midagi uut, mis võiks olla iga lause, kuid kes hoolib! Kergelt kasutatav- lihtsalt paluda neil kirjutada selle välja ja seejärel esitada oma kirjalikud fraasi Google tõlkida. See on suurepärane võimalus õppida nii hästi, sest sul õppida uusi sõnu ja väljendeid osaletakse vestlus, ja ei pea olema plaan, mida rääkida, ega eelteadmisi sõnavara ette.
Kui soovite vastata tagasi küsimus, protsess jääb samaks. Pane oma fraas tõlkija, ja seda korrata oma partner. Nad parandada teid mis tahes vigu sõnade järjekord või hääldus-ja BAM! Sa sõnavara, hääldus ja grammatika kõik ühes, ilma et tal oleks olnud uurida enne.
Kui rääkida emakeelena üldse teeb sind närviliseks:

Kasutage multimeedia!
See on tõesti oluline kuulda keelt emakeelena looduslikes tingimustes ja sa saad seda teha telekat, filme või kuulata Podcaste keele-seal on nii palju võimalusi selleks.
Kirjutage laused soovite selgitada ja pärast neid teadetetahvlid
Üks kasu kõnelema emakeelena on, et saad kohe selgitusi midagi te ei saa aru lihtsalt küsib: 'Mida see tähendab?' Või 'Kas sa ütled, et aeglasem?' See on raskem, kui sa oled lihtsalt kuulata, kuid mitte võimatu. Oletame, et teil kohanud fraas kuulates podcast oma sihtkeelde et sa ei saa aru. Kirjutage see maha, ja küsida, kui keegi keeles kogukonna, nagu Ladus 3 kuud foorumid või teadetetahvlid on italki. Nad ütlen teile, mida see tähendab õnnelikult.
Võta hääldus / kirjutamise selgemaks
Teine oluline eelis räägib emakeelena, et sa hakkad sisemiselt oma kõnes mustrid ja läheb paremaks ajapikku imitatsiooniga oma aktsendiga. Aga, võite teha seda koos lag-kasutades häält või teksti esitamise süsteem nagu Rhinospike ja Lang8 ja saada põliselanikud annab teile, mis toimib tagasi.
Ma tõesti loodan, et need nõuanded aitavad ja et paljud saad aktiivsemalt kasutama oma eesmärgi keeles. Minu rääkida päevast alates lähenemine on see, mis töötab minu jaoks parim, kuid isegi kui sa oled rohkem introvertne poolel, saate endiselt kasutada oma keel päev 1 rakendades neid nõuandeid.
Anna mulle teada oma mõtteid need oma kommentaarides allpool, ja jagada oma nõuandeid nende ületamiseks argus ülejäänud meist!

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All