pagalba

NEW ARTICLE

5 CRAZY BŪDAI gauti per drovumą iš karto, ne negeriu / NARKOTIKAI REIKALINGAVersija anglų kalba šis straipsnis buvo parašytas Benny Lewis, garsaus airių polyglot.

Mano filosofija kalbų mokymosi, visada buvo ir visada bus kalbėti nuo pat pirmos dienos.
Tačiau daugeliui žmonių, tai yra siaubinga! O kadangi aš buvo kalbama tiek daug apie tai, kaip veiksmingai Radau naudojant 'Skype' ir kalbų mainų svetaines, arba-asmens susitikimus anksti kalba projekto kalbėtis su gimtakalbiais karto, aš buvo paprašyta daug klausimų apie tai, ką daryti, jei esate pernelyg drovus kalbėti nuo pat pirmos dienos.
Taigi, šiandien aš ruošiuosi atsakyti į šiuos klausimus.

Aš būti labai drovus


Bet prieš man daryti, aš noriu padaryti kažką labai aiškus: aš būti labai drovus.
Tai gali būti sunku patikėti, nes man atrodo, kad išeinantis dabar-ir aš esu! -bet Man teko įveikti daug gauti iki taško, kur aš dabar, kur galiu mielai vaikščioti į svetimas ir toliau, kad asilas iš savęs savo kalba svarsto Aš ką tik pradėjo mokytis. Tai bebaimiškumas yra įgūdžių aš paruošta, mokymosi procesas, ir tikrai nėra kažkas, kad yra neatskiriamas arba genetinis.
Bet aš turėjau labai sunku jį. Aš ne gerti, todėl aš niekada turėjo 'skystas drąsos' duoti man kokių nors privalumų.

Ir tol, kol į mano 20s, nebuvau labai gerai kalbėti su merginomis-baigę All-berniukai vidurinės mokyklos ir daugiausia vyrai (ENGINEERING) universitetinį laukas (laimei, dabar turiu nuostabią merginą kiekvienoje uostą ir gali padaryti tiek vyrų, tiek moterų draugai vienodai lengva dabar).
Pirmieji metai aš pradėjau eiti, aš visada buvo kampe, kurie žaisti su savo telefonu arba apsimeta siųsti tekstinį pranešimą, o ne būti vertinama kaip nerangiai negalėsi kalbėti su žmonėmis vaikinas. Kurį laiką visi socialiniai reiškiniai padarė man buvo padaryti man geriau žaidėjas 'Gyvatė' ant senų 'Nokia' telefono.
Bet tai už manęs dabar. Ir aš noriu pasidalinti su jumis visais kai kurie juokingi pasakojimai apie Insane dalykų aš priversti save iš mano drovus iliuzija ir neturi pasirinkimo, bet ir tapo gerai kalbėti su nepažįstamais žmonėmis. Šios istorijos yra crazy, bet tiesa!

1. Priimančios COUCHSURFERS


Net porą metų į savo kelionių, aš vis dar buvo šiek tiek nepatogu tarp žmonių, kad aš ne labai gerai dar nežinome. Aš nežinojau, ką pasikalbėti su jais apie. Laimikis-22 čia yra, kad jūs galite gauti daug patogiau Kuo daugiau laiko praleisti su žmonėmis, bet kaip jūs gaunate tą laiką į pirmąją vietą, jei esate pernelyg nepatogu būti maždaug?
Štai kai atradau Couchsurfing, ir supratau, kad aš galėtų pakviesti įdomių žmonių mano miestą ir hang out su jais keletą dienų metu. Jaučiausi naudinga, nes aš žinojau, miesto geriau nei jie padarė, ir aš norėčiau ištirti istoriją suteikti jiems ekskursija. Kalbant apie mano namuose buvo lengva, jei akimirksniu pokalbio idėjas, ir padėjo mums patekti į kitų temų.
Taip pat tai, jei kas nors lieka namuose (net ant sofos, taigi Svetainės pavadinimas), turite pusryčius kartu ir hang out daugiau nei įprastai su žmonėmis. Jie yra visiškai svetimas ne pirmas, bet jums patogus ir gali išmokti atidaryti sau šiek tiek geriau žmonėms, jūs labai gerai nežino. Geriausios iš visko, svetainė turi vertinimo sistemą, todėl jūs žinote, kad galite pasitikėti juos prieš jus net pakvieskite juos pakabinti.

2. tapti fotografas mėgėjas


Aš niekada patiko gėrimas, norint tapti labiau socialinė idėja. Placebo efektas dažnai gali prisidėti prie žmonių yra labiau 'išgėręs', ir net jei jis to nepadarė, manau, kad tai labai riboti, kad jums gali būti tik daugiau išeinantis penktadienio ir šeštadienio vakarais. Ką daryti, jei yra galimybė, kad socialinė staiga pakyla ne 3pm antradienį?
Kaip idealistinis, kaip aš galiu būti čia, nors klausimas yra tai, kad žmonės gerti socialiniuose renginiuose jaustis nepatogiai, kartais, jei jūs neturite ką jūsų rankose. Taigi, o ne pasiduoti spaudimą, Radau, kad turintys kažką savo rankomis iš tikrųjų gali palengvinti įtampą, ir duoti jums įdomią šnekamosios starteris.
Taigi, ką aš padariau universitete buvo sutaupyti iki vieno iš pat pirmųjų skaitmeninių fotoaparatų. Ekrane buvo mažytis LCD ekranas, tačiau pakankamai didelis, kad pamatyti nuotrauką tiesiog imtasi. Aš padariau sau oficialų 'universiteto fotografas' ir nuėjo aplink su šia kamera ir be faktinių fotografijos įgūdžių ir nuostabiai, turintys visiškai ranka, reiškia, kad niekas stumti gėrimus mane, bet daugiau.
Kitas puikus dalykas yra tai, kad pati kamera man padėjo susidraugauti. Aš tiesiog vaikščioti į žmones ir sako: 'Labas, aš galiu gauti savo nuotrauką į universitetą svetainėje?' Ir jie nori pasakyti taip kiekvieną kartą. Viskas aš buvo pagrindinis statinio puslapis kad atsitiko būti patalpinta į universitetą, ir aš rašyti nuotraukas aš, kurių buvo imtasi puslapį, kad kiekvienas galėtų rasti vėliau. Jis dirbo puikiai, o netrukus po to aš labiau populiarus, kaip 'fotografą', nes niekas kitas tuo metu buvo išleisti nuotraukas internete!
Šis patarimas yra sunkiau dabar (kiekvienas ir jų šuo gali įkelti nuotraukas internete akimirksniu), tačiau yra ir daug kitų dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant padėti liaudies partijos paleisti geriau. Kai buvau Burning Man, Aš išdalinta nemokamai ausų kištukai (200 iš jų vonia kainavo man), nes tai buvo triukšminga įvykis ir miega buvo sunku. Koncertuose, aš aktyvuota įtakos mano telefonas app, kuri leidžia telefono atrodyti žvakė, ir laikykite tai mano rankoje vietoj. Man tiek daug draugą!
Kitas įdomus vienas buvo kai man buvo Valensijoje (pirmą kartą kai man buvo 21), man pavyko rasti tandemo dviratį už tikrai gerą kainą. Aš padariau draugų (beveik visada vyrai), siūlydama kelionei namo visiems, kurie ją reikia, nes turėjau erdvę juos atlikti.
Galiausiai, Radau, kad nešioti atsitiktinių paini daiktų kaip pokalbis starteris gali dirbti stebuklai paskatinti kitus žmones kalbėti su jumis ir imtis kai kurių krašto off jūs visada turinti inicijuoti pokalbius.
Manau, liaudies 'kolegų spaudimo' gerti yra ne taip daug, kad jie turi jums gerti, bet jie nemato tu darai kažką, arba smagiai, ir nori pakeisti. Tiesiog nežiūri kaip jūs nerangiai trūksta 'kažkas' viską keičia į šiuos įvykius, ir, jei galite duoti kažką, kad gali padaryti įvykis smagiau, visiems geriau!

3. Clink pirma, užduoti klausimus Vėliau


Manau, kad didžiausia problema turėjau, kai buvau drovus, nors galvojau sau iš visiškai gerus galimybių susitikti su žmonėmis.
Kažkas įdomiau būtų teisus ten, šalia ar priešais mane, ir aš pradėti galvoti apie tai, ką turėčiau pasakyti jiems, o gal frazė iš geros atidarymo pokalbio gija, kuri gali trukti mažiausiai 10 minučių, arba įdomu, jei gal aš 'M pernelyg nuobodu su jais kalbėtis, arba ką daryti, jei jie yra blogos nuotaikos vakarą ir nenori kalbėti su manimi ....

Ir kol aš žinojau, aš galvoju taip ilgai galimybė atėjo ir praėjo.
Dabar, kad aš bendrauti su tiek daug žmonių socialinius renginius, galiu jums į dėl maža paslaptis: dauguma žmonių neturi labai protingas pokalbius ir nieko nereikia pernelyg analizuojami. Tiesą sakant, aš tikrai messed up ir pasakė kažką tikrai keista mano intro, bet juoktis jį išjungti ir Dotarłeś į įprastą pokalbį.
Tai kodėl dabar aš turiu tiesiog iki vaikščioti su žmogumi, ir sako: 'Labas strategiją! Aš Benny iš Airijos, kas yra jūsų vardas? 'Ir pamatysite, kas atsitiks. Svarbiausia, kad aš manau apie prieš aš požiūris niekam naują ... nieko.
Man patinka tai vadina savo 'Stiklo Clink apgauti', kartais, nes aš pristatė jį į Vokietijoje draugui, kuris norėjo praktikuoti anglų kalba ir tiesiog įsikabinti savo ranką ir privertė ją Clink akinius su kai amerikiečių ir aš tada pabėgo. Jos laikas galvoti apie ką nors 'protingas' pasakyti buvo atimtas, ir ji tiesiog turėjo pasakyti 'Labas' ir eik iš ten. Po dviejų valandų ji man pasakė ji buvo praktikuojančių anglų visą naktį!

4. glėbyje savo vidinį Klingonas


Nors iš tikrųjų kalbėti Klingonas (taip, aš) gali būti lygiavertė nuking jūsų šansai susirasti draugų jei tai, kaip jūs pradėti pokalbį, aš rasiu, kad rasti labai konkrečių bendrų interesų grupes ir jas lankyti pasidaro draugai taip lengviau.
Kai aš pirmą kartą pradėjo keliauti, ir dar nežinote, ką kalbėti apie su nepažįstamais, radau grupes apie konkrečias temas, kad aš žinau, kad galiu kalbėti, būti puikus būdas gauti man atverti! Kadangi aš buvo į kalbų mokymosi, lankiau Meet-up su besimokantiems kalbų (kaip rūšies aš būsiu organizuojant save šiais metais, kur aš būsiu skatinti žmones susilieti tarp vienas kitam susirasti naujų draugų ir praktikuoti savo kalbų).
Radau, kad yra įvykiai meetup.com, apie CouchSurfing Susitikime viršų puslapių, Facebook Jei ieškote renginių savo mieste, kur žmonės neoficialiai susiburti kalbėti apie tai, ką jie aistringai. Jei į šachmatų, plaukiojančių aitvarų, šunų pėsčiomis, joga, kodavimas svetaines, ar dar ką nors, galite rasti grupę, kad jūs galite susitikti su.
Ir kai aš valstybių Manau, tai taip smalsu, kaip specifinė konferencijos galite gauti! Yra konferencijos ne tik Bloggers, bet specialiai už kelionių dienoraščių, vyno Bloggers, ar finansų dienoraščių. Aš, žinoma, dalyvavo Star Trek konvenciją, ir pagaliau radau internete Polyglot konferencijas.
Taigi galvoti apie tai, ką jūs aistringai apie ir ieškoti aplink renginių, kur žmonės su tuo pačiu aistra susirinks. Jūs galite būti nustebinti, kaip jūsų specifinė palūkanų turi tiek daug žmonių rasti vieną, dar Dėka interneto, o kai susirenkate kas savaitę ar kartą per metus.
Kalbant apie kalbų mokymąsi, kai aš pirmą kartą pradėjo keliauti, o tada kalbėti apie mano aistra keliauti ne Couchsurfing patenkinti-ups, tikrai padėjo man gauti per 'Ką mes kalbame apie?' Problema su posėdžių svetimi, nes mes jau turėjo temą I turėjo daug ką pasakyti.
Tuo Star Trek konvencijos (iki tol buvau daug daugiau išeinantis) Prisimenu susitikti ką nors, kas buvo aiškiai labai drovus, ir kas aš mačiau vien visą savaitgalį, bet kai pasakiau, Hi jam, mes turėjome gyvą diskusiją apie nuopelnai laiko premjero direktyvos, ir aš buvau tokia laiminga, kad pamatyti jį blizgesį.

5. AIM žlugti


Vienas iš labiausiai bauginanti dalykų už mane mano pirmųjų kelionių, kai aš atvyksta kažkur naujas ir žino absoliučiai niekas, būtų eiti į socialinį renginį liko visiškai laisvas ir turi susidraugauti.
Kaip gerai tie pradiniai bandymai susidraugauti yra labai svarbūs, turintys teigiamą patirtį per ateinančius mėnesius, o tai yra daug spaudimo. Tuo metu aš jaučiau, jei aš ne tai puikiai, tada aš neturi ne visi draugų mėnesius.
Ir tada aš turėjo nuo mano draugas idėja pabandyti socialinę Parašiutizmas, ir tiesiog eiti į kuo daugiau žmonių kaip įmanoma, ir suprantu, kad kuo daugiau stengiuosi, tuo labiau tikėtina Esu padaryti draugui. Nors kokybė pranoksta kiekį kiekvieną kartą, jums reikia šiek tiek kiekį per pirmąjį patenkinti teisingus žmones.
Priešingu atveju jūsų pirmasis bandymas gali būti padaryti draugui su žmogumi, visiškai netinkami hanging out su jumis, ir kaip blogai jis eina gali įbauginti jus ir išsileidžia savo ego už naktį poilsio.
Štai kodėl mano naujas požiūris buvo ne gauti nieko, bet teigiamas sąveikas, bet eiti į kiekvieną sąveiką su mąstyseną, kad 'šis bandymas padaryti naujas draugas gali strigti ir sudeginti, ir kad viskas OK'. Norėčiau pabandyti mano geriausia ir priimti nesėkmę būti ne tik galimybė, bet tikėtina baigtis didžiąją dalį laiko. Tikslas žlugti.
Neįtikėtina, bet it turns out svetimi nenorite įkąsti savo galvą, ir jums maloniai nustebino daugumą laiko ir jūsų pasitikėjimas ateina visoje kaip žavinga charakterio bruožas, ir žmonės nori sužinoti jums geriau. Kai aš einu iki naujų žmonių, aš padirbti yra įsitikinęs, kad daug kartų, kad dabar aš tipo esu.
Eik kuo daugiau žmonių, veikti pasitikintys ir sutikti, kad galbūt jie bus ne pirkti, o atsiprašinėti. Shrug jį išjungti ir bandykite dar kartą. Nuplaukite ir pakartokite, ir jūs turėsite naujų draugų iš nakties pabaigoje.

Kalbų mokymosi PATARIMAI intravertai


Bet Benny ... Man patinka būti drovūs! Aš nenoriu, kad pasidalinti savo dviratį sėdynė su nepažįstamais žmonėmis ar niekam apie mano aistra 'Star Trek'! Kaip apie mane??
Naudojant savo kalbos įgūdžius, kad būtų socialinė ir susirasti naujų draugų ir jungtys įvairiose kultūrose sukelia tiek daug, atitinkančių patirtimi, ir aš myliu už jus visus eiti ten, įveikti savo baimes ir tapti jūsų pačių šalių gyvenimą!
Tačiau ne visi nori 'įveikti' savo drovumą. Taigi, čia yra keletas jums galimybes, mano intravertai draugą!
Jei norite pasikalbėti su gimtoji, tačiau jie yra pernelyg drovus ar bijo nuspausti gaiduką:

Ar 'Skype' pokalbiai su fotoaparatą!
Nėra taisyklė, kuri sako, jūs turite kalbėti nuo pat pirmos dienos į veidą-galite tiesiog paprašyti savo partnerio keistis padaryti tik balso pokalbių. Tai reiškia, kad galite Lounge savo lovos, o ne nerimauti kito asmens, kad galėtų pamatyti savo nervingumą ar dvejonių.
Ir tai ateina su papildoma nauda! Kadangi jūs negalite pasikliauti veido ar kitos kūno kalbos ženklų, siekiant padėti jums suprasti kalbą esate praktikuojančių, tikrai galite sutelkti dėmesį į pačios kalbos, kaip jis skamba ir tai intonacija, premijų klausymosi praktikos!
Ar 'Skype' pokalbiai su žodynu ir Google Translate atvira
Aš iš tikrųjų tai visą laiką save pradžioje etapais. Jei esate nervų apie ekspromtu pokalbį, vienas dalykas, kurį galite padaryti, tai pasakyti savo partnerio keistis iš anksto, kad jūs esate pradedantysis, ir kad jums bus naudojant žodyną, arba vertėjas per visą pokalbį. Tada išmokti pasakyti 'aš nesuprantu. Ar galite įrašykite, kad iš? 'Jūsų tikslinė kalba (galite turėti, kad frazė išversta jums ant italki skelbimų lentose arba pateikti ją išgirsti tai kalbėjo gimtoji per dieną ar pan Rhinospike).
Tada turite savo 'Skype' skambutį (fotoaparatas ar ne savo pasirinkimą!). Eiti bausmę bausmės, ir kiekvieną kartą, kai jūsų mokytoja sako kažką naujo, kurie galėtų būti kiekvieną sakinį, bet who cares! -simply Jų paprašyti, kad tipo jį, ir tada pateikti savo rašytines frazė per Google Translate. Tai yra puikus būdas sužinoti, kaip gerai, nes jūs išmoksite naujų žodžių ir frazių per atsitiktinis pokalbis, ir nereikia turėti planą, ką kalbėti apie, arba jokių išankstinių žinių apie žodyno iš anksto.
Kai norite reaguoti atgal į klausimą, procesas lieka ta pati. Įdėk savo frazę į vertėjo ir pakartokite jį su savo partneriu. Jie informacija jums jokių žodžių tvarkos ar tarimo-ir BAM klaidų! Jūs mokotės Žodynas, tarimą ir gramatikos viskas viename, be to, turėjo mokytis iš anksto.
Jei kalbėti gimtąja ne visiems leidžia jums nervų:

Naudokite multimedia!
Tai tikrai svarbu išgirsti gimtoji kalbėjimo natūraliomis aplinkybėmis, ir jūs galite tai padaryti, žiūrint TV, Filmai, ar klausytis podcasty ta kalba-ten yra tiek daug variantų, prie šio tikslo.
Užsirašykite frazes norite išaiškinti ir rašyti juos į skelbimų lentose
Vienas iš pokalbio su gimtoji nauda yra ta, kad jūs galite gauti trumpąją paaiškinimų dėl nieko jūs nesuprantate, tiesiog klausia: 'Ką tai reiškia?' Arba 'Ar galite pasakyti, kad lėčiau?' Tai sunkiau, kai esate tik klausytis, bet ne neįmanoma. Tarkime, jūs Natknąć frazės klausantis savo tikslinę kalbą podcast, kad jūs nesuprantate. Užsirašykite, ir paprašyti ką nors į kalbinės bendruomenės, kaip ir per 3 mėnesius forumuose ar skelbimų lentose prie italki Fluent. Jie jums pasakys, ką tai reiškia laimingai.
Gauk tarimas / Rašymo paaiškinimo
Kitas svarbus privalumas kalbėti gimtąja yra ta, kad jūs pradėsite internalizuoti jų kalbos modelius ir bus geriau laikui bėgant su atkartojantis savo akcentą. Tačiau, jūs taip pat gali tai padaryti su VVG vartojantiems balso ar teksto pateikimo sistemos, kaip Rhinospike ir Lang8 ir gauti vietinius suteikti jums, ką veikia atgal.
Aš tikrai tikiuosi, kad šie patarimai padės ir kad daugelis iš jūsų gali gauti aktyviau naudotis savo tikslines kalbas. Mano kalbėti nuo pat pirmos dienos požiūrio, kas geriausiai tinka man-bet net jei esate daugiau ant intravertai pusės, vis tiek galite naudoti savo kalbą nuo 1 dieną įgyvendinant šiuos patarimus.
Leiskite man žinoti savo mintis apie tai žemiau esančiuose komentaruose, ir pasidalinti savo patarimais įveikti drovumą su mumis poilsio!

Related topics:

Comments