Допомога

Як швидко читати іноземною мовою?У цій статті ми будемо обговорювати прийоми швидкого читання взагалі і як їх застосовувати до читання іноземною мовою .Вивчайте швидке читання


Як заощадити час під час навчання в цілому? Навчившись читати швидше, не втрачаючи розуміння .

Будьте більш активними в читанні


Тому не варто швидко читати, не пам'ятаючи нічого, а керуватися швидшим запам'ятовуванням. Читання швидше означає бути більш активними, більш сфокусованими , що покращує розуміння і запам'ятовування. Протилежне читання під час сну!
Коли ваш мозок напевно, ви пам'ятаєте краще.

Ось кілька методів, які можна застосовувати щодня.

Використовуйте візуальний довідник


Перше, що потрібно зробити: скористайтеся візуальним керівництвом. Іншими словами, об'єкт, з яким ви будете дотримуватися тексту: перо, лінійка або навіть ваш палець. Якщо це олівець, наприклад, слідуйте (з боку, що не записує) рядок тексту, який ви читаєте. Це допомагає тренувати очі в регулярному і швидкому русі.
Коли ви читаєте, зазвичай, ваші очі повертаються в текст. Ми повинні втратити цю звичку. З візуальним керівництвом рух ваших очей буде рідиною.

Цим методом ви не можете читати роман за одну годину, оскільки це лінійне читання, тобто, де ви читаєте всі слова. Але ви вже можете подвоїти швидкість читання з практикою .

Націлюйте те, що важливо


Як ви знаєте, у підручнику або книзі все, що написано, не має такого ж значення. У обсязі 500 сторінок буде багато прикладів, анекдотів, діаграм, назв ... Ідея полягає не в тому, щоб прочитати все , а орієнтуватися на те, що важливо. Це називається селективним читанням .

Перш ніж почати читати, перегорніть посібник. Прочитайте зміст, щоб дізнатися, як вона організована, а потім резюме в кінці розділів. Спостерігайте, як автор встановлює кожну частину.

Потім перегляньте індекс: перегляньте, які ключові слова. Важливі записи з більшістю сторінок довідки. Запишіть їх на аркуші паперу, це ключові терміни підручника. Потім прочитайте вступ, особливо на кінець, в якому представлені основні ідеї, розроблені в книзі, і про висновок.

Об'єднайте лінійне читання і вибіркове читання


Читайте книгу тільки після того, як ці кроки були досягнуті! Використовуйте покажчик для більш швидкого лінійного читання. Зосередьтеся на словах, виділені жирним шрифтом або курсивом, діаграми, графіку, фотографії та легенди ...

Наприклад, в історичній книзі ви пам'ятаєте дати і причини подій, що відбулися. Ви можете коментувати декілька дат у лівому полі та писати у правому полі речення, яке підсумовує сторінку.

Об'єднуючи візуальне керівництво та вибіркове читання , ви заощадите час на навчання. Але будьте обережні, це не диво. Треба трохи інвестувати, перш ніж повернути прибуток!

Вимірювання та навчання


Те, що не вимірюється, не покращується. Як швидко ви читаєте зараз? Якщо ви не знаєте, настав час його виміряти.

Є багато онлайн-інструментів, призначених для вимірювання швидкості читання. Ось три з них:
1. ReadingSoft.com
2. FreeReadingTest.com
3. MyReadSpead.com

Результатом цього тесту буде базовий рівень, з якого ви можете покращити.
Нижче наведено деякі середні швидкості читання (носії англійської мови рідної мови):

Швидке читання іноземними мовами


Тепер, коли ви знаєте, як швидко читати, ви повинні навчитися читати іноземною мовою.
Вам потрібно буде поєднати дві навички .
Мабуть, не швидкість читання потребує поліпшення, а швидше розуміння .
Читання розуміння залежить від глибокого розуміння лексики в контексті .
Найкращим і найефективнішим способом поліпшення швидкості розуміння є витрачання багатьох годин на прослуховування мови .

У першу чергу, передача новин та інша експозиція мови, якою говорять місцеві жителі за звичайної швидкості, збільшить розуміння.
До тих пір, поки людина не стане повністю вільно володіти іноземною мовою, існує потреба в розумовому перекладі на нашу рідну мову, що ми чуємо на іноземній мові. Це нормально.

Коли ми починаємо мислити іноземною мовою , то ми не повинні переводити розумово, а швидкість осягнення миттєва.
Ви зможете скористатися своїми навичками читання та дуже гарним мовним розумінням, щоб швидко прочитати цю мову.

Джерела


Letudiant.fr
Quora.com
insanity-mind.com

Що про вас? Ви пробували деякі з цих методів, чи змогли ви поліпшити?
Будь ласка, поділіться своєю думкою, залишивши коментар нижче:

Пов'язані теми: