pagalba

NEW ARTICLE

Kaip greitai skaityti užsienio kalba?Šiame straipsnyje aptarsime greitus skaitymo būdus apskritai ir kaip juos taikyti skaitymui užsienio kalba .Sužinokite greitai


Kaip sutaupyti laiko studijų metu? Mokydamiesi skaityti greičiau neprarandant supratimo .

Būkite aktyvesni skaitydami


Todėl tai nėra greito skaitymo klausimas, nepamirštant nieko, bet norint greičiau įsiminti. Greitesnis skaitymas reiškia aktyvesnį, labiau sutelktą , kuris pagerina supratimą ir įsiminimą. Skaitymo priešas sapnui!
Kai jūsų smegenys yra budrūs, geriau prisimenate.

Štai keletas metodų, kuriuos galite taikyti kasdien.

Naudokite vaizdinį vadovą


Pirmas dalykas: naudokite vaizdinį vadovą. Kitaip tariant, objektas, su kuriuo jūs seksite tekstą: rašiklis, valdovas ar net pirštu. Jei tai yra, pavyzdžiui, pieštukas, sekite (su puse, kurioje nėra rašoma) teksto eilutę, kurią skaitote. Tai padeda mokyti akis reguliariai ir greitai.
Paprastai skaitydami, jūsų akys grįžta į tekstą. Turime prarasti šį įprotį. Su regimuoju vadovu akių judėjimas bus skystas.

Šiuo metodu negalite skaityti romano per vieną valandą, nes tai yra tiesinis skaitymas, tai yra, kur skaityti visus žodžius. Bet jau galite dvigubinti skaitymo greitį su praktika .

Taikykite, kas svarbu


Kaip žinote, vadovėlyje ar knygoje viskas, kas parašyta, nėra tokia pat svarbi. 500 puslapių apimtyje bus daug pavyzdžių, anekdotų, diagramų, pavadinimų ... Idėja yra ne skaityti viską , bet nukreipti į tai, kas svarbu. Tai vadinama atrankiniu skaitymu .

Prieš pradėdami skaityti, apverskite vadovą. Perskaitykite turinį, kad pamatytumėte, kaip jis yra organizuojamas, o tada apibendrinkite skyrių pabaigoje. Stebėkite, kaip autorius nustato kiekvieną dalį.

Tada žiūrėkite indeksą: žr., Kas yra raktiniai žodžiai. Svarbiausi yra įrašai, kuriuose yra daugiausia nuorodų. Užrašykite juos ant popieriaus lapo, tai yra pagrindinės vadovėlių sąlygos. Tada perskaitykite įvadą, ypač apie pabaigą, kurioje pateikiamos pagrindinės knygos idėjos ir išvados.

Sujunkite linijinį skaitymą ir selektyvųjį skaitymą


Perskaitykite knygą tik tada, kai šie žingsniai bus pasiekti! Naudokite žymeklį, kad galėtumėte greičiau skaityti linijinį rodmenį. Dėmesys skiriamas žodžiams paryškintu arba kursyvu, diagramomis, grafika, nuotraukomis ir legendomis

Pavyzdžiui, istorijos knygoje atsiminsite įvykių datas ir priežastis. Nedvejodami pažymėkite kelias datas kairėje paraštėje ir dešinėje parašykite sakinį, kuriame apibendrinamas puslapis.

Suderinus vizualinį orientavimą ir atrankinį skaitymą , sutaupysite laiko savo mokymuisi. Bet būkite atsargūs, tai nėra stebuklinga. Būtina šiek tiek investuoti prieš pelną!

Priemonė ir mokymasis


Ką nesuvokia, nepagerėja. Kaip greitai jūs skaitote dabar? Jei nežinote, laikas jį išmatuoti.

Yra daug internetinių įrankių, skirtų jūsų skaitymo greičiui matuoti. Čia yra 3 iš jų:
1. ReadingSoft.com
2. FreeReadingTest.com
3. MyReadSpead.com

Šio testo rezultatas bus bazinis lygis, iš kurio galite pagerinti.
Štai keletas vidutinių skaitymo greičių (anglų kalba skaitytojai anglų kalba):

Greitas skaitymas užsienio kalbomis


Dabar, kai žinote, kaip greitai skaityti, turite išmokti skaityti užsienio kalba.
Jums reikės sujungti du įgūdžius .
Tikriausiai ne skaitymo greitis, kurį reikia tobulinti, o supratimo greitis .
Skaitymo supratimas priklauso nuo išsamaus žodyno supratimo kontekste .
Geriausias ir efektyviausias būdas pagerinti supratimo greitį yra praleisti daug valandų klausytis kalbos .

Visų pirma naujienų transliacijos ir kita vietinių gyventojų kalba, kurią jie kalba įprastu greičiu, padidins supratimą.
Kol nebus visiškai laisvai kalbama užsienio kalba, reikia išversti į savo gimtąją kalbą, ką girdime užsienio kalba. Tai normalu.

Kai pradėsime galvoti užsienio kalba , tuomet nereikia versti psichiškai, o supratimo greitis yra aktualus.
Tada galėsite naudoti savo skaitymo įgūdžius ir labai gerą kalbos suvokimą, kad galėtumėte labai greitai skaityti šią kalbą.

Šaltiniai


Letudiant.fr
Quora.com
insanity-mind.com

Ką apie jus? Ar išbandėte kai kuriuos iš šių būdų, ar galėjote tobulėti?
Pasidalinkite savo nuomone, palikite komentarą toliau:

Related topics:

Comments