pagalba

NEW ARTICLE

Kaip patobulinti jūsų kalbėjimo įgudžiusPratimai anglų yra vienas iš labiausiai įdomus ir naudingas dalių mokytis anglų kalbos. Kai jūs galite kalbėti net šiek tiek anglų, yra apkrovų būdų, kaip pagerinti savo įgūdžius greitai, o turintys tonų įdomus. Štai keletas pagerinti savo sakytinės anglų kalbos ir turintys daug laiko, o jums tai padaryti patarimai.
Būkite tikri ir kalbėti taip dažnai, kaip įmanoma, kaip daug žmonių kaip jūs galbūt galite. Nesidrovėkite padaryti mistakes.The daugiau jūs praktika, tuo geriau ir labiau pasitikintys tapsite savo tarimo ir žodyno. Atminkite, kad kalbėjimas yra kaip mokymosi muzikos instrumentu arba naują sporto įgūdžių; vienintelis būdas galite gauti geras yra iš tikrųjų tai padaryti.
Išmanusis telefonas gali būti galingas įrankis mokymosi languages.Use ją įrašyti savo kalbėjimo, tada klausytis atgal pamatyti, kaip jūsų anglų skamba su kitais žmonėmis. Padaryti labiausiai iš visų jūsų mėgstamų apps produktyvumo organizuoti savo praktikos metu ir padaryti visų naujų žodžių jūs išmoksite dėmesį.
Klausyti naujienų biuleteniai ir dainų anglų klausytis žodžių tarimas. Jūs taip pat galite išmokti naujų žodžių ir posakių šį būdą. Kuo daugiau jūs klausytis, tuo daugiau jums išmokti. Pabandykite nukopijuoti tai, ką girdi praktikuoti savo tarimą ir sužinoti, kokie žodžiai sakinyje, yra pabrėžta.
Skaitykite laikraštį ar žurnalą dėmesį į save. Jūs netgi galite rasti savo mėgstamą TV šou scenarijų ir veikti jį. Tai puikus būdas praktikuoti tarimą, nes jūs tik reikia sutelkti dėmesį, ar Jūsų Anglų skamba puikiai.
Pasirinkite žodį norėtumėte dirbti ir ją naudoti įvairiose sakiniai. Naudokite žodį, kol jūs turite išmokti ją ir toliau naudoti jį reguliariai.
Susidraugauti su anglų kalba arba kitiems, kurie mokosi anglų kalbos. Kalbėti apie dalykus, jūs turite išmokti ir keistis idėjomis.
Paimkite kepimo kursus Anglų arba prisijungti knyga klubą. Viskas, ką jūs mėgstate daryti, įsitikinkite, kad jūs tai darote ir ją anglų kalba. Naudojant anglų kalbėti apie ką jūs mėgautis leis praktikuojančių teigiamą patirtį.
Diskusijos visas temas, kurios jus domina su draugais anglų kalba. Stenkitės naudoti kuo daugiau žodyną, kaip jūs galite gauti savo tašką visoje ir atidžiai įsiklausyti į kitų argumentų, todėl jūs galite ginčytis su jais efektyviai.

Related topics:

Comments