Допомога

Як розвинути свої мовні навичкиПрактикування англійської мови - одна з найприємніших та корисних частин вивчення цієї мови. Ви зможете хоч трохи поговорити англійською, є безліч способів поліпшити виші навички швидко, отримуючи тонни задоволення. Ось деякі поради для поліпшення вашої розмовної англійської мови і чудового проведення цьго часу.
Будьте впевнені у собі іговоріть якомога частіше, у вас може вийти, як і у багатьох інших людей. Не соромтесь допущених помилок. Щочастіше випрактикуєте, то кращими та впевненішими ви станете у вимові та лексиці. Пам'ятайте, говоріння - навичка, подібна до гри на інструменті чи до нового виду спорту: єдиний спосіб освоїтись - дійсно займатись цим.
Смартфон може стати потужним інструментом для вивчення мов. Використовуй його, щоб записувати своє мовлення, потім дай прослухати, як звучить твоя англійська мова, іншим людям. Задій більшість своїх корисних телефонних додатків, щоб організовувати свій час практики і занотовувати всі нові слова, що вивчаєш.
Слухайте випуски новин і пісні на англійській мові, щоб чути вимову слів. Таким способом ви можете також вивчати нові слова і вирази. Щобільше ви слухаєте, то більше вивчаєте. Спробуйте написати що ви чуєте, щоб попрактикувати вашу вимову і дізнатись, які слова в реченні наголошені.
Читайте вголос для себе газети або журнали. Ви можете навіть віднайти сценарій своєї улюбленої телепрограми і розіграти його. Це гарний спосіб попрактикувати вимову, так як вам потрібно лише слідкувати за тим, щоб ваша англійська мова звучала добре.
Оберіть слово, над яким хотіли б попрацювати і використовуйте його в різних реченнях. Використовуйте його, доки не вивчите і продовжуйте вживати його регулярно.
Знайдіть англомовних друзів чи інших, хто вивчає англійську мову. Говоріть про те, що ви дізнались і обмінюйтесь ідеями.
Візьміть курс кулінарії англійською мовою або приєднайтеся до книжкового клубу. Все, чим вам подобається займатися, робіть впевнено, і спілкуйтеся англійською. Використання англійської, у говорінні про речі, які вам подобаються перетворитить практику у позитивний досвід.
Дискутуйте англійською мовою на теми, що цікавлять вас і ваших друзів. Намагайтесь наскільки зможете використовувати свій словниковий запас, щоб викласти свою думку і уважно вислухати аргументи інших, так щоб ви змогли сперечатись з ними ефективно.

Пов'язані теми: