راهنمایی

یادگیری یک زبان با گوش کردن به موسیقی:چگونه نتیجه موثر تری داشته باشیم؟بله، آن را به خوبی شناخته شده است که موسیقی می تواند یک ابزار بسیار موثر برای یادگیری یک زبان خارجی است. همانطور که با فیلم در نسخه اصلی، شعر از موسیقی یک منبع خوبی از کلمات و عبارات به حفظ در حالی که داشتن سرگرم کننده است. همچنین، گوش دادن یا آهنگ های خارجی همهمه برای بهبود تلفظ خود را. این مقاله ارائه می دهد برخی از ایده های برای کمک به شما یک زبان خارجی را با موسیقی یاد بگیرند، و شما را دعوت به تمرین این روش که من دوست دارم شخصا. موسیقی زبان انگلیسی در زندگی روزمره ما بسیار وجود داشته باشد، چه در سوپر مارکت، در ماشین، گوش دادن به رادیو یا تماشای تلویزیون ... هر جا که شما بروید، نت های موسیقی همراه با متون انگلیسی با چماق زدن مغز ما. از طریق موسیقی، امواج عظیمی از کلمات و عبارات در اطراف ما، با پتانسیل فوق العاده ای برای یادگیری است.
اما اغلب ما توجه کافی (گوش دادن منفعل) پرداخت نمی کند، پس از آن سطح زبان ما را بهبود نمی بخشد. یادگیری یک زبان با موسیقی، در تلاش است برای مقابله با اطلاعات زبانی در حالی که انجام یک فعالیت است که ما را دوست. شور و شوق برای موسیقی می تواند کلیدی برای بهبود زبان (یا انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، عربی، و غیره). من می دانم که بسیاری از دوستان که آموخته اند انگلیسی در حالی که strumming گیتار و زمزمه در همان زمان! در اینجا گام برای رسیدن به بهینه سازی یادگیری خود را با موسیقی در حالی که باقی مانده یک فعالیت لذت بخش هستند:

1 - انتخاب آهنگ دوست دارید


بدون نیاز به رفتن بیشتر را انتخاب کنید چه موسیقی برای گوش دادن به وجود دارد. مشاوره است که با آهنگ شما در حال حاضر گوش شروع می شود. سپس اشعار شما را دوست پیدا کنید. ما گوش ده بار در روز آهنگ های مورد علاقه ما است، اما شاید ما توجه کافی به محتوا و معنای کلمات خود را پرداخت نمی کند. من فکر می کنم شما هم اکنون می دانیم که تکرار یکی از عوامل مهم در یادگیری یک زبان خارجی است.

2 - سعی کنید به خواندن و یا همهمه بدون نگاه


اگر می خواهید برای بهبود تلفظ شما، مهم است که سعی کنید به خواندن در تلاش برای به بهترین شکل ممکن تلفظ بدون خواندن اشعار. در واقع، زمانی که یکی سعی می کند به خواندن خواندن اشعار، ما بد تلفظ عادات سر گرفته خواهد شد. مهم نیست که اگر شما معنی آنچه شما می خوانم متوجه نمی شوید، در این مرحله است به درستی تلفظ کنید. گام های اضافی خواهد بود به تلاش برای ارسال اشعار با گوش دادن. این یک تمرین بسیار خوبی (شما باید با این حال در سطح متوسط ​​دارند) است.

3 - به دنبال کلمات


سپس شما می توانید اشعار را بر روی اینترنت پیدا کنید. برای این کار، فقط جستجو در گوگل 'lytics نام آهنگ'. و اگر شما نیاز به ترجمه، فقط جستجو 'NomDeLaChanson ترجمه lytics' برای به دست آوردن آنچه که شما در چند کلیک نیاز دارید. من شخصا ترجیح می دهم سایتهایی که هر دو متن اصلی و ترجمه به زبان خود را در همان صفحه ... اگر شما با استفاده از آیتونز، شما می توانید یک برنامه کوچک است که نقش کتابخانه موسیقی خود را به صورت خودکار و ثبت واژگان در فایل MP3 را نصب کنید. توصیه من 'LyricsFetcher' نرم افزار PC یا MAC 'دریافت تغزلی'. آنها به شما اجازه چند کلیک به اشعار راست بر روی آی فون یا آی پاد خود را در همان زمان به عنوان موسیقی. بنابراین حتی زمانی که شما در حال حرکت هستید، شما می توانید، اگر می خواهید، گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را در حالی که خواندن کلمات او.

4 - گوش دادن به آهنگ در حالی که خواندن متن


از آن زمان به گوش دادن به موسیقی با اشعار، شما خواهید بود برای پیدا کردن کلمات و عبارات شما در حال حاضر می دانیم بدون از آن آگاه باشند شگفت زده کرد. در واقع، آن است که همیشه آسان نیست به درک توسط خودتان کلمات یک آهنگ در یک زبان خارجی است. تمرکز بر عبارات مورد علاقه و یا شاید فقط کر. اگر شما می دانید کر از آهنگ های مورد علاقه خود را، این کافی است برای شما برای یادگیری صدها نفر از کلمات و عبارات در زبان های خارجی.
در اینجا چند نمونه عبارتند از:
برای انگلیسی: عنوان و گروه کر از 'ما می توانیم آن کار کردن' بیتلز به ما می آموزد از اصطلاح 'کار کردن' که به معنی 'حل'.

صدای استینگ 'من امیدوارم که کسی پیام من در یک بطری،' به شما خواهد آموخت، بدون تلاش زیاد است، یک جمله کامل است.

'نه، نه ES آمور / حقیقت شما sientes / SE لاما وسواس' (نه، این عشق نیست / چه شما احساس می کنید / آن وسواس نامیده می شود) خوانده شده توسط اونتورا، فلوریدا. در اینجا تصویری از موسیقی وسواس در یوتیوب است.

برای ایتالیایی: یک آهنگ بسیار زیبا توسط شارل آزناوور وجود دارد: 'لا ماما'. در واقع، Aznavour نیز به زیبایی تفسیر آهنگ در ایتالیا.

پس از آن، سلیقه همه، مهم این است که انتخاب کنید که آهنگ تو را دوست دارم!

5 - گوش دادن دوباره و شروع به آواز خواندن


حالا که می دانید شعر و مفهوم کلی درک، سپس شما می توانید همچنان به گوش دادن به آن در حالی که آواز خواندن آن. هنگامی که آهنگ های مورد علاقه خود را به شما را انتخاب کرده اند، شما قطعا می خواهید به آن را می خوانم در حالی که انجام فعالیت های دیگر مانند، به عنوان مثال، رانندگی، در حمام ... بعد از مدتی، شما خواهد شد در نهایت حفظ آهنگ! تکرار یکی از اصول حفظ است. اگر شما آن 5 مراحل زیر را دنبال، من به شما تضمین می کنند که شما در راه معنی دار بهبود خواهد، و همه بدون هیچ گونه تلاش، و در راه دلپذیر است.
یکی از ترفندهای من می توانم شما را در یادگیری زبان توصیه است به صورت متناوب کمی 'مطالعه جدی' با فعالیت های لذت بخش (موسیقی، فیلم، و غیره.) برای حفظ تکرار بدون یک قطره از توجه. نتایج را می توان فوق العاده شگفت انگیز! و شما، آیا تا به حال یک زبان از طریق موسیقی آموخته؟ اگر چنین است، چه آهنگ؟ (لطفا از قرار دادن لینک یوتیوب در نظر)

مباحث مرتبط:

Comments