עזרה

NEW ARTICLE

ללמוד שפה תוך כדי האזנה למוסיקה: איך להגיע לתוצאות אפקטיביות יותר?כן, זה ידוע שמוסיקה יכולה להיות כלי יעיל מאוד ללימוד שפה זרה. כמו בסרטים בגרסה מקורית, המילים של המוזיקה הן מקור טוב של מילות וביטויים לשנן בכיף. כמו כן, להקשיב או שירים זרים זמזום כדי לשפר את ההגייה שלך. מאמר זה מציע כמה רעיונות שיעזרו לך ללמוד שפה זרה עם מוסיקה, ומזמין אתכם להתאמן בשיטה זו שאני אוהב באופן אישי. מוסיקה אנגלית היא מאוד נוכחת בחיי היומיום שלנו, בין אם בסופרמרקט, במכונית, האזנה לרדיו או צפייה בטלוויזיה ... בכל מקום שאתה הולך, תווים מוזיקליים בליווי טקסטים באנגלית להכות את המוח שלנו. דרך מוסיקה, גלים עצומים של מילות וביטויים סביבנו, עם פוטנציאל יוצא דופן ללמידה.
אבל לעתים קרובות אנחנו לא משלמים מספיק תשומת לב (האזנה פסיבית), כך שזה לא ישפר את רמת השפה שלנו. לימוד שפה עם מוסיקה, הוא מנסה להתמודד עם מידע לשוני בעת עושה פעילות שאנחנו אוהבים. התשוקה למוסיקה יכולה להיות המפתח לשיפור שפה (או באנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, ערבית, וכו '). אני מכיר את חברים רבים שלמדו אנגלית בזמן שפורטת על גיטרה והזמזם באותו הזמן! להלן השלבים כדי לייעל את הלמידה שלך עם המוזיקה בזמן שנותר לפעילות מהנה:

1 - בחר את השיר שאתה אוהב


אין צורך ללכת רחוק כדי לבחור את מה שמוסיקה להאזנה. העצה היא להתחיל עם השירים שאתה כבר להקשיב. ואז למצוא את המילים שאתה אוהב. אנחנו שומעים עשרות פעמים ביום את השירים האהובים עלינו, אבל אולי אנחנו לא משלמים מספיק תשומת לב לתוכן והמשמעות של המילים שלהם שלהם. אני חושב שעכשיו אתה יודע שחזרה היא אחד הגורמים החשובים ביותר בלימוד שפה זרה.

2 - נסה לשיר או לזמזם בלי להסתכל


אם אתה רוצה לשפר את ההגייה שלך, זה חשוב כדי לנסות לשיר בניסיון שיש לי ההגייה הטובה ביותר האפשרית מבלי לקרוא את המילים. ואכן, כאשר אחד מנסה לשיר קריאת המילים, ההרגלים הרעים שלנו ההגייה יתחדשו. זה לא משנה אם אתה לא מבין את המשמעות של מה שאתה שר, רובם בשלב זה הוא להגות אותו כראוי. צעד נוסף יהיה לנסות לכתוב את המילים על ידי האזנה. זהו תרגיל טוב מאוד (אך אתה חייב להיות ברמת ביניים).

3 - חפשו מילות


אז אתה יכול למצוא את המילים באינטרנט. כדי לעשות זאת, פשוט לחפש בגוגל 'lytics השם של השיר'. ואם אתה צריך תרגום, פשוט לחפש 'lytics NomDeLaChanson התרגום' כדי להשיג את מה שאתה צריך בכמה לחיצות. באופן אישי, אני מעדיף אתרים שיש לי שני טקסט המקורי ובתרגום לשפה שלך באותו הדף ... אם אתה משתמש ב- iTunes, אתה יכול להתקין תוכנה קטנה המשחקת את ספריית המוזיקה שלך באופן אוטומטי רושמת את המילים בקובץ MP3. אני ממליץ על התוכנה 'LyricsFetcher' PC או MAC 'קבלו לירי'. הם מאפשרים לך כמה קליקים כדי לקבל את המילים הנכונות על iPhone או iPod שלך באותו הזמן כמו המוזיקה. אז גם כשאתה בדרכים, אתה יכול, אם תרצה בכך, להאזין למוזיקה האהובה עליך תוך כדי קריאת דבריו.

4 - האזנה לשיר תוך כדי קריאת הטקסט


זה זמן להקשיב למוסיקה עם מילות, אתה תהיה מופתע למצוא מילות וביטויים שאתה כבר יודע בלי להיות מודע לכך. למעשה, זה לא תמיד קל להבין בעצמך את המילים של שיר בשפה זרה. להתמקד בביטויים של עניין או אולי רק הפזמון. אם אתה כבר יודע את הפזמון של השירים האהובים עליכם, זה מספיק לך ללמוד למאות מילות וביטויים בשפות זרות.
הנה כמה דוגמאות:
לאנגלית: הכותרת והמקהלה של 'אנחנו יכולים לעבוד על זה' הביטלס מלמדים אותנו את המונח 'יסתדר' שפירושו 'לפתור'.

קולו של סטינג 'אני מקווה שמישהו מקבל את ההודעה שלי בבקבוק,' תוכל ללמוד, בלי הרבה מאמץ, משפט שלם.

'לא, לא es amor / Lo אתה sientes / se הלאמה אובססיה' (לא, זו אינה אהבה / מה שאתה מרגיש / זה נקרא אובססיה) מושר על ידי אוונטורה. הנה הווידאו של מוסיקת אובססיה ב- YouTube.

לאיטלקי: יש שיר מאוד יפה על ידי שארל אזנבור: 'לה מאמא'. ואכן, אזנבור גם יפה מפרש את השיר באיטלקית.

אחרי זה, הטעם של כולם, המפתח הוא לבחור את השירים שאתה אוהב!

5 - תקשיב שוב ולהתחיל לשיר


עכשיו שאתה יודע את המילים והבנת את התחושה הכללית, אז אתה יכול להמשיך להקשיב לו בזמן ששר אותו. לאחר שבחרת את השיר האהוב עליך, אתה בהחלט רוצה לשיר אותו בזמן עושה פעילויות אחרות כמו, למשל, נהיגה ברכב, במקלחת ... אחרי כמה זמן, אתה בסופו לשנן את השיר! חזרה היא אחד מהיסודות של שינון. אם אתה מבין את 5 השלבים אלה, אני מבטיח לך שתוכל לשפר באופן משמעותי, וכל זאת ללא כל מאמץ, ובצורה נעימה.
אחד הטריקים שאני יכול לייעץ לך על לימוד שפה הוא חלופי 'מחקר רציני' קצת עם פעילויות נעימות (מוסיקה, סרטים, וכו '.) כדי לשמור חוזר בלי טיפה של תשומת לב. התוצאות יכולות להיות מדהימות להפליא! ואתה, יש לך אי פעם למדת שפה דרך מוסיקה? אם כן, איזה שיר? (נא לשים קישור YouTube בהערות שלך)

Related topics:

Comments