Abi

NEW ARTICLE

Õpi keelt muusika kuulamise ajal: kuidas saada paremaid tulemusi?Jah, see on hästi teada, et muusika võib olla väga tõhus vahend võõrkeele õppimise. Nagu filme originaalkeeles, lyrics muusika on hea allikas sõnu ja väljendeid meelde jätta samas lõbus. Ka kuulata või hum välismaa laule, et parandada oma hääldust. See artikkel pakub mõningaid ideid, mis aitavad teil õppida võõrkeelt muusika ja kutsub sind harjutada seda meetodit, et mulle meeldib isiklikult. Inglise muusika on väga kohal meie igapäevaelus, kas supermarketis, autos, raadiot kuulates või telekat ... Kui te lähete, noodi kaasas ingliskeelne tekst nui meie aju. Läbi muusika, suured lained sõnu ja väljendeid meie ümber, erakorralise potentsiaali õppimiseks.
Aga tihti me ei pööra piisavalt tähelepanu (passiivne kuulamine), nii et see ei parane meie keele tase. Keele õppimine muusika, püüab käsitleda keelelise info tehes tegevus, mis meile meeldib. Kirg muusika võib olla parandamise võti keel (kas inglise, hispaania, prantsuse, saksa, araabia, jne). Tean, et paljud sõbrad, kes on õppinud inglise ajal strumming kitarri ja koolibrid samal ajal! Siin on sammud, et optimeerida oma õppimist, muusika jäädes nauditav tegevus:

1 - Vali laulu soovite


Ei ole vaja minna kaugemale valida, millist muusikat kuulata. Soovitus on alustada lood juba kuulata. Siis otsitakse lyrics sa armastad. Kuuleme tosin korda päevas meie lemmik laulud, kuid võib-olla me ei pööra piisavalt tähelepanu nende sisu ja tähendust oma sõnadega. Ma arvan, et sa nüüd teada, et kordamine on üks olulisemaid tegureid võõrkeele õppimise.

2 - Proovi laulda või hum ilma vaadates


Kui te soovite parandada oma hääldust, on oluline, et proovida laulda üritab oleks parim võimalik hääldus ilma lugemine lyrics. Tõepoolest, kui üks üritab laulda lugemine lyrics, meie halb hääldus harjumusi jätkub. Ei ole oluline, kui sa ei mõista tähendust, mida sa laulda, kõige rohkem see samm on korralikult hääldada. Täiendav samm oleks proovida kirjutada lyrics kuulates. See on väga hea kasutada (peate aga on kesktasemel).

3 - otsida sõnu


Siis leiad lyrics internetis. Et seda teha, lihtsalt otsida google 'trombolüütikume nime laulu'. Ja kui teil on vaja tõlget, lihtsalt otsida 'tõlke NomDeLaChanson trombolüütikume', et saada, mida sa vajad paar klõpsu. Isiklikult ma eelistan saite, mis on nii originaaltekst ja tõlge keel samal lehel ... Kui te kasutate iTunes, võite installida väike programm, mis mängib oma muusikakogu ja salvestab automaatselt sõnu MP3 fail. Ma soovitan 'LyricsFetcher' PC tarkvara või MAC 'Get Lüüriline'. Nad võimaldavad teil paari hiireklõpsu olema lyrics otse oma iPhone või iPod samal ajal kui muusika. Nii et isegi kui sa oled liikvel, saate, kui soovite, kuulata oma lemmikmuusikat lugedes tema sõnu.

4 - Kuula laulu teksti lugedes


On aeg kuulata muusikat lyrics, siis saad üllatunud sõnu ja väljendeid Sa juba tead, olemata sellest teadlik. Tegelikult see ei ole alati lihtne mõista ise sõnu laul võõrkeeles. Keskendu laused huvi või äkki lihtsalt kooris. Kui te juba teate koori oma lemmiklaulu, see on piisav, et sa õppida sadu sõnu ja väljendeid võõrkeeltes.
Siin on mõned näited:
Sest keeles: pealkiri ja koori 'Me võime selle välja' Beatles õpetab meile mõistega 'töötada välja', mis tähendab 'lahendada'.

Sting hääl 'Ma loodan, et keegi saab mu Sõnum pudelis' õpid, ilma palju vaeva, täielik lause.

'Ei, ei es amor / Lo sa sientes / se laama Obsession' (Ei, see pole armastus / mida sa tunned / seda nimetatakse kinnisidee) laulis Aventura. Siin on video Obsession muusikat YouTube.

Itaalia: seal on väga ilus laul Charles Aznavour: 'La Mamma'. Tõepoolest, Aznavour ka ilusti tõlgendab laulu Itaalia.

Pärast seda, igaühe maitsele, Oluline on valida laule sa armastad!

5 - Kuula ikka ja laulma


Nüüd sa tead, lyrics ja arusaadav üldises mõttes, siis saab edasi kuulata seda lauldes seda. Kui olete valinud oma lemmik laul, saate kindlasti tahan laulda seda tehes samal ajal teisi tegevusi nagu näiteks autojuhtimine, duši all ... Mõne aja pärast, siis lõpuks meelde laul! Kordamine on üks põhialuseid memorization. Kui te järgite neid 5 sammu, ma garanteerin teile, et te parandada mõtestatult ja kõik ilma pingutuseta ja meeldiv viis.
Üks trikke võin teile nõu keeleõpe on vaheldumisi natuke 'tõsine uurimus' meeldiv tegevus (muusika, filmid jne.), Et hoida korrates ilma tilga tähelepanu. Tulemused võivad olla uskumatult hämmastav! Ja sina, kas te olete kunagi õppinud keelt läbi muusika? Kui jah, siis milline laul? (Palun pange YouTube link oma kommentaari)

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1  1 All