راهنمایی

چگونه سازگار شویم؟:زندگی در یک کشور خارجی
درک یک فرهنگ جدید و در نظر گرفتن یاطاقان خود را در یک کشور خارجی به یک توازن بین انطباق با محیط های مختلف و حفظ هویت اصلی خود را ... ادغام موفق در کشور میزبان یکی از چالش های اصلی مهاجرت است. بسیاری از مهاجران باور درک فرهنگ کشور عامل اصلی برای یکپارچه سازی موفق است.

در اینجا 6 نکات کلیدی عبارتند از:

1. یادگیری زبان کشور است.


این که آیا شما عدم تقریبا کل دانش از زبان محلی و یا شما فقط چند اصول اولیه، شما ناگزیر خواهد شد مانع زبان مواجه هستند. با دانش زبان انگلیسی، شما قادر خواهید بود به 'دریافت توسط' در بسیاری از کشورهای غیر انگلیسی زبان می باشد. با این حال، این stragegy نخواهد بود در دراز مدت کافی است. فراتر از راحتی صرف، تسلط بر زبان از کشور مهاجرت بردار ادغام غیر قابل انکار است. تلاش برای در زبان است که نه مال شما نیز راه شما تصور یا دریافت در خارج از کشور تغییر صحبت می کنند.
یادگیری زبان به خوبی می تواند قبل از مهاجرت شروع اما می توان آن را یک بار در سایت انجام می شود، در غوطه وری کامل. اگر شما یک مبتدی کامل هستند، شما باید کلاس را. به هر روش خود را برای یادگیری، به بهبود و یا دو زبانه تبدیل: گذراندن دوره های فشرده، تماشای تلویزیون و خواندن مطبوعات محلی، شرکت در فعالیت های گروه و، البته، ثبت نام برای رویداد چند زبانی باشگاه .

2. تبدیل به یک سازمان چند زبانی باشگاه


با اینکه مسئول یک شبکه چند زبانی باشگاه، شما خواهد شد بسیاری از دوستان rapidely را. به عنوان یک رویداد سازمان تبادل زبان شما را ملاقات بسیاری از محلی که می خواهید به یادگیری زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر. همچنین شما می خواهد شرح دیگر که می خواهید به یادگیری زبان های مختلف را تامین کند.
ایجاد یک جلسه جدید در حال حاضر!

3. کاوش کشور، شهرستان خود را، محله شما.


و اگر واقعا کشف یک محل جدید، شما تا به حال به دست داده کمی؟ به احساس در خانه در کشور شما از مهاجرت، شما به سادگی نیست که به حفظ مسیر خانه دفتر خود و یا بازدید از آثار تاریخی مشهور مانند یک توریست عبور. حرکت به تدریج به دور از مدارهای مهم توریستی از طریق شهرستان با هم با دوستان که وجود دارد برای مدت طولانی بوده است. درک ویژگی های یک کشور و یا شناسایی آدرس های مورد علاقه خود نیاز به برخی تلاش ها دارد.

4. اتخاذ شیوه زندگی محلی است.


به سختی شما قرار داده کیسه های خود را در تایلند است که شما را به یک سوپر مارکت تخصصی تلاش برای پیدا کردن وجود دارد محصولات شما استفاده می شود به مصرف در کشور خود عجله. خارج از کشور در ایالات متحده برای چند ماه، شما اساسا در کانال های تلویزیونی خارجی که برای شما آشنا هستند نگاه کنید، شما علاقه مند هستند بسیار نزدیک به جامعه مهاجرین، شما صرف ساعت در اسکایپ ... اگر این عمل می تواند اطمینان بخش در اول، آن ادغام خود را به خانه جدید خود را تسهیل نیست.
شما باید برای زندگی فرهنگ و تجربه آن. کنجکاوی بهترین متحد خود تبدیل می شود. دور ماندن از زمان به زمان از دوستان مهاجرین خود را، طعم غذاهای محلی، حضور در رویدادهای فرهنگی، دریافت با کدهای مختلف از ادب آشنا ... به عبارت دیگر، شرایط را به شگفت زده کرد. هدف این است که برای تبدیل شدن به نه شخص دیگری و پایبند به تمام عادات محلی، اما به واقع فرهنگ کشور است که در آن زندگی می کنید را تجربه کنند.

5. ساخت یک زندگی اجتماعی است.


آیا توانایی به ایجاد ارتباط با هر دو مردم محلی و دیگر مهاجران یک عامل تعیین کننده در موفقیت مهاجرت؟ تازه وارد ممکن است بسیار از هر دو حزب یاد بگیرند. همراه با مهاجران که در حال حاضر یک گام پشت در تجربه خود را در این کشور نه تنها انزوا ممکن در هنگام ورود جلوگیری از بلکه شما با توصیه های عملی ارائه: تلاش برای باز کردن یک حساب بانکی، پزشکان ثبت نام، نظام سلامت، انتخاب بیمه ، مدارس، تجدید مجوز کار ... تعیین محل شبکه های خارج از کشور و انجمن ها و ... ارز! باز هم، شبکه چند زبانی باشگاه خواهد کمک بزرگی خواهد بود: اعضای تماس با از طریق وب سایت، حضور در همه نوع از رویدادهای اجتماعی.
برقراری پیوند با مردم محلی. این دانش خود را از این کشور را افزایش می دهد و خواهد احساس خود را از تعلق تقویت می کند.
بسته به کشور، آن است که بیشتر یا کمتر دشوار قادر به پاسخگویی به مردم محلی اما وارد کنید همه فرصت های: فعالیت های باشگاه، سفرهای مدرسه، محیط کسب و کار، دوستان از دوستان ...

6. ارتباط با کشور اصل خود را حفظ کند.


مهاجرت قطعا تغییر راه شما را در کشور خود نگاه کنید. با این حال، تطبیق به این معنا نیست دادن به فرهنگ خود را دارد. چالش در مدیریت به ساخت یک نوع از فرهنگ دو نهفته است. بنابراین بهتر است برای در تماس بودن با دوستان و خانواده شما اغلب به طور موقت پشت سر گذاشت نگه دارید. چت از طریق شبکه های اجتماعی، تبادل ایمیل، بازگشت از زمان به زمان در کشور شما ... این تلاش ها نیز کاهش تاثیر از بازگشت از خارج از کشور کمک کند.

مباحث مرتبط: