راهنمایی

چگونه هنگام سفر دوست پیدا کنیم (3/5)؟قسمت 3 از 5 (رفتن به بخش 2 - رفتن به بخش 4 )

- گروه تور


در برخی از کشورها مانند نپال آن بسیار آسان تر از آن لذت ببرید با گروه تور. مزایای زیادی برای شرکت در این نوع از اقامت 'همه را شامل' حتی اگر آن را چیزی شما وجود دارد. در واقع شما را تا پایان به دام افتاده با مشتری مثل شما، بنابراین شما مجبور به شرکت در گفتگو و شروع به پیدا کردن دوستان.

- تورهای پیاده روی و رایگان


شما لازم نیست که برای رفتن طولانی را به دوستان: افزایش چند ساعت ممکن است کافی باشد. همه مکان های گردشگری ارائه اشکال مختلف از پیاده روی. ثبت نام و باز به دیگران باشد. همه شما باید انجام دهید این است شروع گفتگو زمانی که راهنمای صحبت نیست. اکثر مردم به بحث باز است زمانی که هیچ چیز دیگری را به انجام و یا دیدن وجود دارد.

-بازی با ورق


یک بازی با ورق ابزاری فوق العاده برای دوست پیدا کردن است. این روشی عالی برای لذت بردن خود و خوش گذراندن با کسی است که به تازگی ملاقات کرده اید.

- دیگران بپرسید


نه به ترس از تمسخر یک تکنیک خوب برای دیدار با مردم است. هنگام انجام گردشگری، دریغ نکنید برای جهات به یک غریبه بپرسید و از آنها بخواهید برای مشاوره در مورد چه چیزی را در محله. شما لزوما حتی نمی باید به دست داده است برای تماس با یک غریبه. من اغلب سوالات را بپرسید حتی اگر من در حال حاضر می دانیم که پاسخ دهد. این یک دروغ اما فقط بهانه ای برای شروع گفتگو نیست.

برو به قسمت 2 - رفتن به بخش 4

مباحث مرتبط: