Pomoc

Jak zdobyć przyjaciół podróżując (3/5)?Część 3 z 5 (Przejdź do części 2 - Przejdź do strony 4 )

- grup turystycznych


W niektórych krajach, takich jak Nepal, że jest o wiele łatwiej cieszyć się z grupą wycieczki. Istnieje wiele korzyści z uczestnictwa w tego rodzaju pobytu 'all inclusive', nawet jeśli to nie twoja sprawa. Zasadniczo skończyć się w pułapce z klientem, jak ty, więc jesteś zobowiązany do prowadzenia rozmowy i zaczynają się zaprzyjaźnić.

- Wycieczki piesze i darmowe


Nie trzeba iść tak długo, żeby zaprzyjaźnić się: podwyżka kilka godzin może być wystarczające. Wszystkie miejsca turystyczne oferują różne formy turystyki pieszej. Zarejestruj się i być otwartym na innych. Wszystko co musisz zrobić, to rozpocząć rozmowę, gdy przewodnik nie rozmawia. Większość ludzi jest otwarty na dyskusję, gdy nie ma nic innego do zrobienia lub zobaczyć.

- Gra w karty


Gra w karty są niesamowitym sposobem aby zdobyć przyjaciół. To świetny sposób aby się bawić z kimś kogo właśnie poznałeś.

- Zapytaj innych


Nie bać śmieszności jest również dobra technika, aby spotkać ludzi. Podczas turystyki, nie wahaj się zapytać o drogę do nieznajomego i zapytać o radę, co robić w okolicy. Nie koniecznie muszą być nawet stracił skontaktować obcy. Często zadaję pytania, chociaż ja już znam odpowiedź. To nie jest kłamstwo, lecz tylko pretekst, aby rozpocząć rozmowę.

Przejdź do części 2 - Przejdź do części 4

Podobne wątki: