Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se spřátelit cestách (3/5)?Část 3 z 5 (Jdi na části 2 - Přejděte na část 4 )

- Tour skupiny


V některých zemích, jako je Nepál, že je mnohem jednodušší, aby si to s turné skupiny. Existuje mnoho výhod pro účast v tomto druhu pobytu 'all inclusive', i když to není vaše věc. V podstatě jste skončili v pasti s klientem, jako jste vy, takže jste povinni zapojit se do rozhovoru a začít dělat přátele.

- Pěší turistika a bezplatné prohlídky


Nemusíte jít tak dlouho, aby se přátelům: několik hodin výlet může být dostačující. Všechny turistické místa nabízejí různé formy turistiky. Zaregistrujte se a být otevřený pro ostatní. Jediné, co musíte udělat, je začít konverzaci, když je příručka nemluví. Většina lidí jsou otevřené diskuzi, když není nic jiného dělat nebo vidět.

- Hra Card


Karetní hra je neuvěřitelný nástroj, aby se přáteli. To je skvělý způsob, jak se pobavit a bavit se s někým, koho právě potkali.

- Zeptejte se ostatních


Ne se bát výsměchu je také dobrá technika setkat se s lidmi. Když děláte cestovního ruchu, neváhejte se zeptat na cestu na cizince a požádat o radu o tom, co dělat v okolí. Nemusíte nutně ani být ztracen kontaktovat cizince. Často jsem klást otázky, i když jsem už znal odpověď. Není to lež, ale jen záminka zahájit konverzaci.

Přejděte na část 2 - Přejděte na část 4

Related topics: