Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se spřátelit cestách (1/5)?Část 1 z 5 (Jdi na části 2 )

Myslím si, že nejdůležitější cesta není město nebo země, která je objeven, ale přátelé, s nimiž sdílíme tyto okamžiky!

Zde je několik tipů na to, jak se setkat se s lidmi a dělat přátele, když cestují sami.

- Zapomeňte na všechny vaše 'a priori'


Mnoho lidí začít s nesčetnými 'a priori' a falešných důvodů, který oni nemohli dělat určité věci. Mají pocit, příliš staří nebo příliš mladí, příliš plachý, atd., Aby se pokusili to či ono udělat. Vždy se můžete naučit něco od každého, koho potkáte, bez ohledu na jejich věk.

- Ubytujte se v hostelu


Při jízdě samotné ubytovny jsou bezpochyby nejlepším místem k setkat se s lidmi. Tam jsou lidé všech věkových kategorií. Samozřejmě, budete vždy splňovat mladými glóbus klusáků, ale budete také narazit na rodiny, které se rozhodnou jít cestovat na rozpočet.
Malé tajemství k zapamatování ubytovny je, že často nabízejí jednolůžkové pokoje. Tímto způsobem jste ubytováni jako v hotelu a zároveň se těší výhod komunitního života.
Teď, musíme také získat nějaké informace dopředu před rezervací. Vzpomínám si během své cesty do Dublinu jsem šel přes hostelbookers webové stránky, aby viděli, co si lidé mysleli o určitém místě. Hostel, který obdržel nejlepší připomínek byla v místě, nikdy jsem znal a jehož atmosféra byla opravdu skvělá. Obecně platí, že zjistíte, velmi podrobné a skutečné vyjádření.

- Polyglot Club jazyk výměnné akce


Polyglot členové klubu pořádat setkání
v mnoha městech po celém světě. Účastníci jsou velmi otevřené zlobil se. Setkáte se s místními obyvateli, kteří se chtějí učit cizí jazyky a cizinců (cestování, či nikoli), kteří se chtějí naučit jazyk země. Tam, můžete snadno vytvořit přátele, kteří mohou také ukázat vás po celém městě.

- Staňte se vůdce: uspořádat setkání Polyglot Club


Jedním ze základních principů lidské psychologie je, že lidé jsou vždy přitahováni k vůdcům. Takže namísto čekání na věci se stane, aby jim nestane!
Například, můžete se stát Polyglot Club organizátor pouhým vytvořením nového setkání na webových stránkách: vybrat pěkný a klidný na veřejném místě v centru města (jako hospodu nebo parku), den a čas. Ostatní členové v této oblasti se zaregistrovat na vaší akci a potkáte spoustu nových přátel.

Stačí vytvořit novou schůzku ZDE!

Přejděte na část 2

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All