עזרה

NEW ARTICLE

כיצד להפוך את החברים בעת נסיעה (1/5)?חלק 1 מתוך 5 (עבור לחלק 2)

אני חושב שהמסע החשוב ביותר הוא לא העיר או המדינה שגילתה אבל החברים שאיתם אנו חולקים את הרגעים האלה!

הנה כמה טיפים על איך לפגוש אנשים ולהכיר חברים בעת נסיעה לבד.

- תשכח מכל 'מראש' שלך


אנשים רבים מתחילים עם סיבות אינספור 'אפריורי' ושקר שבו הם לא יכולים לעשות דברים מסוימים. הם מרגישים זקנים מדי או צעירים מדי, ביישנים מדי, וכו 'כדי לנסות לעשות זה או אחר. אתה תמיד יכול ללמוד משהו מכולם שאתה פוגש, בכל גילם.

- הישאר בהוסטל


בעת נסיעה אכסניות לבד הן ללא ספק המקום הטוב ביותר לפגוש אנשים. יש אנשים בכל הגילים. כמובן, אתה תמיד לפגוש גלובוס-רגלי צעיר אבל אתה גם נתקל משפחות שבוחרות ללכת נוסע על תקציב.
הסוד הקטן שיש לזכור לגבי אכסניות הוא שהם לעתים קרובות מציעים חדרים ליחיד. בדרך זו אתם שוהים במלון כמו תוך שהם נהנים מיתרונות של חיי הקהילה.
עכשיו, אנחנו חייבים גם לקבל קצת מידע לפני לפני ההזמנה. אני זוכר בטיול שלי לדבלין עובר עליי HostelBookers האתר כדי לראות מה אנשים חשבו על מיקום מסוים. האכסניה שקיבלה התגובות הטובות ביותר הייתה במקום שמעולם לא ידע ואווירה שהייתה ממש נהדר. באופן כללי, תוכל למצוא הערות מפורטות מאוד ואמיתיות.

- אירועי החלפת שפת מועדון Polyglot


חברי מועדון לשוניים לארגן פגישות
בערים רבות ברחבי העולם. משתתפים מאוד ראש פתוחים. תוכל לפגוש מקומיים שרוצים ללמוד שפות וזרים (נסיעה או לא) שרוצים ללמוד את השפה של המדינה זרות. שם, אתה יכול בקלות להפוך לחברים שגם יכול להראות לך ברחבי העיר.

- להפוך למנהיג: לארגן פגישת Polyglot מועדון


אחד העקרונות הבסיסיים של פסיכולוגיה אנושית הוא שאנשים תמיד נמשכים למנהיגים. אז במקום לחכות שדברים יקרו, לגרום להם לקרות!
לדוגמא, אתה יכול להיות מארגן Polyglot מועדון רק על ידי יצירת פגישה חדשה באתר: לבחור במרכז העיר מקום הציבורי נחמדה ושקטה (כמו פאב או פרק), ביום ובזמן. חברים אחרים באזור עם הרשמה לאירוע שלכם ותוכלו לפגוש הרבה חברים חדשים.

רק ליצור פגישה חדשה כאן!

עבור לחלק 2

Related topics:

Comments