راهنمایی

چگونه هنگام سفر دوست پیدا کنیم (1/5)؟قسمت 1 از 5 (رفتن به قسمت 2 )

من فکر می کنم مهم ترین سفر است شهرستان یا کشور است که کشف شده است اما دوستان ما با آنها این لحظات را به اشتراک بگذارید!

در اینجا برخی از راهنمایی در مورد چگونگی دیدار با مردم و دوستان زمانی که به تنهایی سفر می باشد.

- همه را فراموش کرده ام خود را 'پیشینی'


بسیاری از مردم با دلایل بی شماری 'پیشینی' و نادرست است که توسط آن آنها می توانند کارهای معینی را انجام نمی شروع می شود. آنها احساس خیلی قدیمی و یا بیش از حد جوان، بیش از حد خجالتی، و غیره را امتحان کنید به این یا آن انجام دهد. شما همیشه می توانید چیزی را از همه شما را ملاقات، هر آنچه که سن خود را یاد بگیرند.

- اقامت در خوابگاه


هنگامی که به تنهایی سفر خوابگاه بدون شک بهترین مکان برای دیدار با مردم. مردم در تمام سنین وجود دارد. البته، شما همیشه جوان جهان-trotters ملاقات اما شما نیز در سراسر خانواده هایی که انتخاب می کنید به رفتن سفر در بودجه آمده است.
راز کوچک در مورد خوابگاه به یاد داشته باشید این است که آنها اغلب اتاق یک نفره. به این ترتیب شما اقامت در هتل مانند در حالی که با بهره گیری از مزایای زندگی اجتماعی است.
در حال حاضر، ما باید همچنین برخی از اطلاعات پیش رو قبل از رزرو دریافت کنید. من در طول سفر من به دوبلین من قرار بود از طریق به یاد داشته باشید HostelBookers وب سایت برای دیدن آنچه که مردم فکر از یک محل خاص است. خوابگاه که بهترین نظرات دریافت کرده بود در یک مکان من هرگز نمی دونستم که فضای واقعا بزرگ بود و. به طور کلی، شما نظرات بسیار دقیق و درست را پیدا کنید.

- حوادث ارز زبانی زبان باشگاه


اعضای باشگاه چند زبانی سازماندهی جلسات
در بسیاری از شهرستانها در سراسر جهان. شرکت کنندگان بسیار باز فکر. شما مردم محلی که مایل به یادگیری زبان های خارجی و خارجی (سفر یا نه) که مایل به یادگیری زبان کشور دیدار خواهد کرد. وجود دارد، شما به راحتی می توانید دوستان که می توانند به شما در اطراف شهرستان نشان می دهد را.

- تبدیل به یک رهبر: سازماندهی یک جلسه چند زبانی باشگاه


یکی از اصول اساسی در روانشناسی انسان است که مردم همواره به رهبران خود جلب کرد. بنابراین به جای انتظار برای چیزهایی اتفاق می افتد، آنها را به اتفاق می افتد!
به عنوان مثال، شما می توانید یک سازمان چند زبانی باشگاه تنها با ایجاد یک جلسه جدید در وب سایت تبدیل: مرکز شهر محل عمومی خوب و آرام (مانند یک میخانه یا یک پارک)، یک روز و یک زمان را انتخاب کنید. دیگر اعضای در منطقه با ثبت نام برای رویداد خود را و شما بسیاری از دوستان جدید دیدار خواهد کرد.

فقط یک جلسه جدید ایجاد اینجا!

برو به قسمت 2

مباحث مرتبط:

Comments