Pomoc

Jak zdobyć przyjaciół podróżując (1/5)?Część 1 z 5 (Przejdź do części 2)
Myślę, że najważniejsze w podróży nie jest miasto lub kraj, który odkryłeś, ale znajomi, z którymi dzielimy te chwile!
Oto kilka wskazówek na temat tego, jak poznać nowych ludzi i zdobyć przyjaciół, gdy podróżujesz sam.

- Zapomnij wszystkie swoje a priori


Wielu ludzi zaczyna z niezliczonymi 'a priori' i wymówkami, przez które nie mogliby zrobić pewnych rzeczy. Czują się zbyt starzy, lub zbyt młodzi, zbyt nieśmiali, itd., aby spróbować to czy tamto. Niezależnie od wieku, zawsze możesz się czegoś nauczyć od każdego, kogo poznajesz.

- Pobyt w schronisku


Kiedy podróżujesz sam schroniska są bez wątpienia najlepsze miejsce na spotkanie ludzi. Są ludzie w każdym wieku. Oczywiście, zawsze możesz spotkać młodych globtroterów, ale będzie również natknąć rodzin, którzy zdecydują się przejść podróżują w sprawie budżetu.
Mały sekret pamiętać o schroniskach jest to, że często oferują pokoje jednoosobowe. W ten sposób przebywają jak w hotelu, podziwiając korzyści z życia społecznego.
Teraz musimy również uzyskać pewne informacje z wyprzedzeniem przed dokonaniem rezerwacji. Pamiętam, że podczas mojej podróży do Dublina ja jechałem przez HostelBookers stronie, aby zobaczyć, co ludzie myślą o konkretnym miejscu. Hostel, który otrzymał najlepsze komentarzy był w miejscu, nigdy nie znała i którego atmosfera była naprawdę świetna. Ogólnie rzecz biorąc, można znaleźć bardzo szczegółowe i prawdziwe komentarze.

- wydarzenia Klub język wymiany Polyglot


Polyglot członkowie klubu organizują spotkania
w wielu miastach na całym świecie. Uczestnicy są bardzo otwarci. Można spotkać mieszkańców, którzy chcą uczyć się języków obcych i cudzoziemców (podróżujących, czy nie), którzy chcą nauczyć się języka kraju. Tam można łatwo przyjaciół, którzy mogą pokazać, wokół miasta.

- Zostań liderem: zorganizować spotkanie Klubu Polyglot


Jedną z podstawowych zasad psychologii człowieka jest to, że ludzie są zawsze przyciąga do liderów. Więc zamiast czekać na rzeczy się stało, je zrealizować!
Na przykład, możesz stać się organizatorem Polyglot Club od po prostu tworzenia nowego spotkania na stronie internetowej: wybrać ładne i ciche miejsce publiczne w centrum miasta (jak w pubie lub parku), dniu i czasie. Inni członkowie w okolicy z rejestru dla swojej imprezy i można będzie spotkać wielu nowych przyjaciół.

Wystarczy utworzyć nowe spotkanie TUTAJ!

Idź do strony 2

Podobne wątki:

Comments

Filter by Language:
 1 All