Допомога

{1}Як знайти друзів під час подорожі (1/5)?Частина 1 з 5 (Перейти до частини 2 )

Я думаю, що найважливіше подорож не місто або країна, яка виявила, але друзі, з якими ми поділяємо ці моменти!

Ось деякі поради про те, як зустріти людей і друзів, коли подорожувати поодинці.

- Забудьте всі ваші 'апріорі'


Багато людей починають з незліченними 'апріорі' і помилкових причин, з яких вони не можуть робити певні речі. Вони відчувають себе занадто старими або дуже молодий, занадто сором'язливий, і т.д., щоб спробувати зробити те чи це. Ви завжди можете дізнатися щось від кого ви зустрічаєте, незалежно від їхнього віку.

- Перебування в гуртожитку


Якщо ви подорожуєте в поодинці гуртожитки, безсумнівно, краще місце, щоб зустріти людей. Є люди різного віку. Звичайно, ви завжди зустрінете молодих глобус рисаків, але ви також зустріти сім'ям, які вирішили відправитися в подорож на бюджеті.
Маленький секрет пам'ятати про гуртожитках, що вони часто пропонують одномісні номери. Таким чином, ви перебуваєте як в готелі, насолоджуючись перевагами життя громади.
Тепер, ми повинні також отримати деяку інформацію перед перед бронюванням. Я пам'ятаю, під час моєї поїздки в Дублін я збирався через HostelBookers сайт, щоб подивитися, що люди думали про конкретне місце. Хостел, який отримав кращі коментарі був у місці, де я ніколи не знав і якого атмосфера була дійсно великий. Загалом, ви знайдете дуже докладні і справжні коментарі.

- Обмін Поліглот мову клуб події


Поліглот члени клубу організувати зустрічі
в багатьох містах по всьому світу. Учасники дуже відкритими. Ви зустрінете місцевих жителів, які хочуть вивчати іноземні мови та іноземців (подорож чи ні), які хочуть вивчити мову країни. Там, ви можете легко зробити друзі, які також можуть показати вам навколо міста.

- Стати лідером: організувати зустріч Поліглот клуб


Одним з основних принципів людської психології є те, що люди завжди привертали лідерів. Таким чином, замість того, щоб чекати речей, щоб статися, зробити їх буває!
Наприклад, ви можете стати організатором Поліглот-клуб просто створення нової зустрічі на сайті: вибрати гарний і тихий громадському місці в центрі міста (як в пабі або парку), день і час. Інші члени в області з регістром для Вашого заходу, і ви зустрінете багато нових друзів.

Просто створіть нову зустріч ТУТ!

Перейти до частини 2

Пов'язані теми: