pagalba

NEW ARTICLE

Kaip susidraugauti keliaujant (1/5)?1 dalis iš 5 (Eiti į 2 dalis )

Manau, svarbiausia kelionė nėra miestą arba šalį, kuri yra atrasta, bet draugai, su kuriais mes dalinamės šias akimirkas!

Štai keletas patarimų, kaip susitikti su žmonėmis ir susirasti draugų, kai keliaujate vienas patarimai.

- Pamiršti visus 'priori


Daugelis žmonių pradeda su daugybe a priori ir netikrų priežasčių, kuriomis jie negalėjo padaryti tam tikrus dalykus. Jie jaučiasi per senas arba per jaunas, per drovus ir tt pabandyti ta ar kita daryti. Jūs visada galite sužinoti ką nors iš visiems jums susitikti, nepriklausomai nuo jų amžiaus.

- Buvimas bendrabutyje


Keliaudami vien nakvynės namai yra neabejotinai geriausia vieta susitikti su žmonėmis. Yra žmonių, įvairaus amžiaus. Žinoma, jūs visada patenkinti jaunų Globe automobilius mielai, bet jūs taip pat susidurti su šeimomis, kurie nori eiti keliauja biudžeto.
Maža paslaptis prisiminti apie nakvynės namai yra ta, kad jie dažnai siūlo vienviečius kambarius. Tokiu būdu jūs gyvenate kaip viešbutyje mėgaudamiesi bendruomenės gyvenime naudą.
Dabar mes taip pat turi gauti tam tikrą informaciją į priekį prieš užsakymą. Prisimenu savo kelionę į Dubliną aš buvau ketinate per per HostelBookers svetainėje norėdami pamatyti, ką žmonės suvokiami tam tikroje vietoje. Nakvynės namai kad gavo geriausius komentarus buvo toje vietoje, aš niekada žinojo ir kurių atmosfera buvo tikrai didelis. Apskritai, rasite labai išsamią ir teisingą pastabas.

- Polyglot 'Klubas kalba keitimo renginiai


Polyglot klubo nariai organizuoja susitikimus
daugelyje miestų visame pasaulyje. Dalyviai yra labai atviri. Jūs susitiko su vietos gyventojais, kurie nori mokytis užsienio kalbų ir užsieniečius (keliaujant ar ne), kurie nori išmokti tos šalies kalbą. Ten, jūs galite lengvai susirasti draugų, kurie taip pat gali parodyti jums, aplink miestą.

- Tapti lyderiu: organizuoti 'Polyglot Klubai susitikimą


Vienas iš pagrindinių principų žmogaus psichologijos yra tai, kad žmonės visada traukia lyderių. Taigi vietoj laukia dalykų atsitikti, kad jie atsitikti!
Pavyzdžiui, galite tapti 'Polyglot' klubas organizatorius tiesiog sukurti naują susitikimą svetainę: pasirinkti gražus ir tylus viešoje vietoje miesto centro (pavyzdžiui, bare ar parko), dieną ir laiką. Kiti nariai tame rajone naudojant registre jūsų atveju ir jums bus susitikti su naujais draugais daug.

Tiesiog sukurkite naują susitikimą ČIA!

Eiti į 2 dalis

Related topics:

Comments