pagalba

NEW ARTICLE

Kaip susidraugauti keliaujant (2/5)?2 dalis iš 5 (Eiti į 1 dalį - Eiti į dalis 3 )

- Couchsurfing


Idėja yra labai paprasta: žmonės visame pasaulyje atidaryti savo namus ir siūlo 'nemokamai' hosting. Kodėl kas nors sutiktų tai padaryti? Na, daugeliui žmonių tai yra būdas išplėsti savo akiratį ir susipažinti su naujais žmonėmis, kurie dalijasi kelionių meilę. Tai ne tik nemokamas talpinimas.
Privalumas Couchsurfing yra patenkinti vietinių gyventojų, kurie atras regioną ir pasiūlysime Jums kitą perspektyvą, ką turėjo, kaip 'paprastas turistas'.
Projektą nepavojingi ... net jei esate moteris! Sutikau daug mergaičių ten ir niekada neturėjo jokių problemų. Kokia šių merginų yra įpratę daryti yra tik kontaktiniai asmenys, kurie gavo teigiamų atsiliepimų iš savo ankstesnių couchsurfers.

- Naudokite savo mėgstamus pomėgius


Kaip svetainė Meetup gali būti labai gera priemonė. Rasite daug susidaro maždaug tuo pačiu aistra, sporto ar kitą veiklą grupes. Taigi, jei esate iš žygį ventiliatorius rasite be jokių problemų vietinė grupė. Vienas iš greičiausių būdų Sutik naujų žmonių yra tą pačią aistrą.

- Sužinokite naują veiklą


Ką daryti, jei jūs neturite aistra pasidalinti? Apgaulė yra išbandyti, būdingą srityje, kur esate veiklą.
Galite, pavyzdžiui, pasiimti kalbos kursus, išmokti groti gitara flamenko, atrasti Toskanos virtuvės ar net įdėti batai 'Ceilidh šokis' (Škotijos šokių).

Ne tik jūs patenkinti kitus, kaip jums, bet jūs taip pat išbandyti naujas patirtimi. Norėdami pradėti, aš norėčiau rekomenduoti naudojant kelionių gidas. Pabandykite pamatyti, kas yra ypatinga apie srityje esate Lankymūsi ir paprašykite aplink, kuris greičiausiai būtų duoti jums pamokas. Sklypai kaip Craigslist leidžia jums rasti daug pranešimų, skirti vietinės veiklos ir remiantis žmonių, kurie gali informuoti jus, ar suteikti jums pamokas.

- Baras Nuskaitymas


Šis patarimas yra Manau, jaunesnė tarp mūsų. Geras būdas greitai susidraugauti yra padaryti pub nuskaityti. Tai sudaro susieti 4 ar 5 barai per vieną naktį, o susirasti draugų per keletą gėrimų.
Jaunimo nakvynės namai (ir kai kurie viešbučiai) yra puikus vieta pradėti bare nuskaityti. Jūs dažnai pamatyti skelbimus rodomas registratūroje.

Eiti į 1 dalį - Eiti į 3 dalis

Related topics:

Comments