pagalba

NEW ARTICLE

Kaip išmokti kinų kalbą prieš jūsų viešnagės Kinijoje?
Tai nėra lengva eiti studijuoti ar dirbti Kinijoje nepasitarę kinų.
Nors kursai vartosite bus anglų arba galėsite kalbėti angliškai su savo kolegomis, jums tikrai reikia išmokti kinų gauti per kasdienį gyvenimą.
PolyglotClub suteikia jums patarimų ir atsiliepimų iš savo narių, kurie padės jums pradėti.

Chinese yra prieinamas visiems


'Kai nuėjau į Kiniją, aš ne kalbėti apie kinų žodis, aš sužinojau, ten ir aš grįžo su gera lygio pokalbį, sako Cécile, 24, kuris nuvyko į Pekiną mainų programą su savo universitete.
'Aš turėjau keletą valandų kinų mokykloje, bet iki to laiko, palikau aš nekalbu išvis, prisimena Martine, 23, kurie mokėsi Šanchajuje. Mano 6 mėnesių vykdymo vietoje kinų leido man pradėti stažuotę, kur aš dirbo kalbėti kinų kalba. Aš jau rašė mažai ir, visų pirma, galėčiau skaityti ir įveskite Kinų! '

Kiniečių kalbos mokymasis yra sunkiau nei anglų ar ispanų kalbomis. Tačiau Kinijos patenka į visų nepasiekiamoje vietoje.
Pati kalba nėra sunku. Gramatika yra prieinama. Kinų, yra, iš tikrųjų, nei vyrai ar moterys, ne vienaskaitos arba daugiskaitos ar konjugacijos, ar variantus. Kuris gali būti problema yra keletas garsai, kurių nėra išvis savo gimtąja kalba ir kad padaryti iš kinų tarimas ilgiau meistras nei japonų, pavyzdžiui.

Kažkas, kas neturi ausų muzikos turės sunkiai laikas atskirti skirtingus garsus, tačiau svarbiausia išmokti kinų, ypač būti disciplinuota ir turėti gerą atmintį.
Kiniečių kalbos mokymasis yra kaip mokymosi dvi kalbas: rašytinė ir žodinė.
Kinijoje, aš sužinojau, nei skaityti, nei rašyti, aš tik išmokau kalbėti, sako Cécile. Po vienerių metų, aš galėtų padaryti savo pirkinių, pirkti traukinio bilietą, taksi, tvarką restorane ir kalbėti apie lietų ir oro sąlygų.

Jei turite mažai laiko, prieš išvykstant iš Kinijos, mes patariame jums sutelkti dėmesį į burnos be pradedant mokytis rašyti, kuris yra labai sunku.
Žinoma, jums reikės žinoti keletą simbolių nustatyti gatvių pavadinimus, autobusų stotelės ar tualetą!
Nors tai geriausia pradėti mokytis kinų, prieš išvykdami, jūs pažangą, ypač Kinijoje. Kaip Cécile pabrėžia: 'Mes, be abejo, mokytis 2 metus Prancūzijoje ką mes išmokti per 2 mėnesius vietoje!'

Mandarin: kalba, kuria visoje Kinijoje


Yra ne vienas, o keli kinų kalbomis, palyginti su tarmių. Bet jei norite kalbėti naudingą Chinese, pradėti su mandarinų.
Pasak miesto ar vietovės Kinijos, kur esate, Kinijos nebūtinai kalbėti mandarinų tarp jų, bet visi jie žino, mandarinų ir jie gali kalbėti be problemų su jumis. Kinijos simboliai yra visų kinų kalbomis tas pats, bet jų tarimas ir kai žodžiai yra skirtingi.
Išskyrus keletą televizijos kanalų Kantono, televizija, radijas ir visi žiniasklaidos mandarinų!

Pass HSK išbandyti savo Chinese


HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi) yra tik kinų bandymų pripažino Kinijoje. Tikrina jūsų Kinų 1 lygis (galima naudoti ir suprasti paprastus sakinius) po 6 (dabartinis kalbos mokėjimo).
Daugiau informacijos apie HSK.

Related topics:

Comments