Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se učit čínsky, než svého pobytu v Číně?
To není snadné jít studovat nebo pracovat v Číně bez mluvení čínsky.
I když kurzů budete užívat bude v angličtině, nebo si bude moci mluvit anglicky s vašimi kolegy, budete určitě potřebovat naučit čínsky, aby si od každodenního života.
PolyglotClub vám dává rady a osvědčení ze svých členů, které vám pomohou začít.

Číňan je přístupná všem


'Když jsem šel do Číny, jsem ani slovo čínštiny, jsem se naučil tam a já jsem se vrátil s dobrou úrovní rozhovoru,' říká Cécile, 24, který šel do Pekingu v výměnného programu se svým univerzitou.
'Měl jsem několik hodin Číňanů ve škole, ale v době, kdy jsem odcházel jsem nemluvil vůbec, vzpomíná Martine, 23, který studoval v Šanghaji. My 6. měsíci na místě mi čínský povolen start stáž, kde jsem odpracovaných mluvení v Číňanech. Už jsem psal málo a především jsem mohl číst a psát Číňan! '

Učení Číňan je obtížnější než v angličtině nebo ve španělštině. Nicméně, Číňan je v dosahu všech.
Jazyk sám o sobě není nijak složité. Gramatika je přístupný. V Číňanech, tam je opravdu žádný muž nebo žena, bez jednotného nebo množného čísla, nebo časování, nebo variace. Což může být problém, jsou některé zvuky, které neexistují vůbec ve svém rodném jazyce, a které činí výslovnost čínských déle pánovi než Japonci, např.

Někdo, kdo nemá hudební sluch bude mít těžké časy rozlišovat různé zvuky, ale klíč se učit čínsky, je obzvláště být disciplinovaní a mají dobrou paměť.
Učení čínštiny je jako učit dva jazyky: písemná a ústní.
V Číně, jsem se naučil ani číst, ani psát, jen jsem se naučil mluvit, říká Cécile. Po jednom roce, mohl bych dělat svou nakupování, koupit jízdenku na vlak, vzít si taxi, pořádek v restauraci a mluvit o dešti a počasí.

Pokud máte málo času, než opustí Čínu, doporučujeme vám umožní zaměřit se na orál bez začínáte učit psaní, což je velmi obtížné.
Samozřejmě, budete potřebovat znát několik znaků zjistit názvy ulic, autobusové zastávky nebo toaletu!
I když je nejlepší začít se učit čínsky, než odejdete, budete postupovat zejména v Číně. Jak Cécile zdůrazňuje 'budeme určitě naučí za 2 roky kurzu ve Francii, co se učíme za 2 měsíce na místě!'

Mandarin: jazyk, kterým hovoří po celé Číně


Existují ne jeden, ale několika čínských jazyků, srovnatelné s dialekty. Ale pokud chcete mluvit užitečné čínsky, začněte s Mandarin.
Podle města nebo oblasti, v Číně, kde se nacházíte, Číňané nutně mluvit Mandarin mezi nimi, ale všichni vědí, mandarinky a oni mohou mluvit bez problémů s tebou. Čínské znaky jsou stejné ve všech čínských jazycích, ale jejich výslovnost a některá slova jsou různé.
Kromě několika televizních kanálů v kantonský, TV, rádio a všechna média v Mandarin!

Předat HSK vyzkoušet svůj Chinese


HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi) je jediný čínský zkouška uznávána v Číně. Testuje svůj čínský úrovni 1 (možnost používat a rozumět jednoduchým větám) při 6 (aktuální jazykové způsobilosti).
Více informací o HSK.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 4 All