Pomoc

NEW ARTICLE

Život v cizí zemi: jak se přizpůsobit?
Pochopení novou kulturu a při jeho ložiska v cizí zemi, se rovnováha mezi adaptací do jiného prostředí a zachování jeho původní identitu ... Úspěšná integrace v hostitelské zemi, je jedním z hlavních problémů práci v zahraničí. Mnoho krajanů věří pochopení kultury země je hlavním faktorem pro úspěšnou integraci.

Zde je 6 klíčové body:

1. Naučte se jazyk země.


Ať už máte téměř naprostý nedostatek znalosti místního jazyka, nebo máte jen několik základních, bude nevyhnutelně čelit jazykovou bariéru. Se znalostí angličtiny, budete mít možnost se 'dostat' v mnoha non-anglicky mluvících zemí. Nicméně, tato stragegy není v dlouhodobém horizontu dostačující. Za pouhé pohodlí, zvládnutí jazyka země pobytu v zahraničí je nepopiratelný integrace vektor. Úsilí mluvit v jazyce, který není tvoje také změnit způsob, jakým jsou vnímány nebo péči v zahraničí.
Naučit se jazyk, můžete začít v dostatečném předstihu před vysídlení, ale to může být provedeno jednou na místě, v plném ponoření. Pokud jste úplný začátečník, měli byste mít třídy. Každému, co jeho vlastní metody učit se, zlepšovat nebo stát bilingvní: mít intenzivní kurzy, dívat se na televizi a číst místního tisku, účast na skupinových aktivit a samozřejmě, přihlaste se k akci Polyglot klubu .

2. Staňte se Polyglot Club organizátor


Tím, že na starosti sítě Polyglot klubu, budete dělat spoustu přátel rapidely. Jako výměnný jazykový pořadatele potkáte mnoho místních, kteří se chtějí naučit anglicky nebo jiné jazyky. Můžete se také setkat s jinými expati, kteří se chtějí naučit se různé jazyky.
Vytvořit novou schůzku hned!

3. Prozkoumejte zemi, své město, své okolí.


A pokud opravdu objevovat nové místo, jste se ztratit trochu? Chcete-li se cítit jako doma v zemi vyslání do, nemáte prostě musí uložit svůj domácí kanceláře trasu nebo navštívit slavné památky jako projíždějící turisty. Přesuňte se postupně od hlavních turistických okruhů městem společně s přáteli, kteří byli tam po dlouhou dobu. Pochopení specifika země, nebo identifikovat své oblíbené adresy vyžaduje určité úsilí.

4. Přijmout místní životní styl.


Sotva jste se dát své tašky v Thajsku, které budete spěchat do specializované supermarketu se snaží, aby tam najít produkty, které používají ke konzumaci ve své domovské zemi. Emigrant ve Spojených státech po dobu několika měsíců, jste v podstatě se podívat na zahraničních televizních kanálů, které jsou známé, že máte zájem velmi blízko k expat komunity, budete trávit hodiny na Skype ... Pokud je tato operace může být uklidňující v První, to neusnadňuje vaši integraci do vašeho nového domova.
Musíte žít kulturu a zažít. Zvědavost se stane vaším nejlepším spojencem. Drž se čas od času od svých krajanských přáteli, ochutnat místní pokrmy, navštěvovat kulturní akce, seznámí vás s různými kódy zdvořilosti ... Jinými slovy, přijměte se překvapit. Cílem není, aby se stal někdo jiný, a dodržovat všechny místní zvyky, ale ve skutečnosti zažít kulturu země, ve které žijete.

5. Vybudovat společenský život.


By možnost, aby se kontaktu s oběma místními obyvateli a dalšími krajany být rozhodujícím faktorem úspěchu expatriace? Nově příchozí se mohou hodně naučit z obou stran. Získejte spolu s krajany, kteří již mají o krok zpět o své zkušenosti v zemi nejen zabránili případnému izolaci při příjezdu, ale také poskytnout vám praktické rady: úsilí o otevření bankovního účtu, registrovaných lékaři, zdravotní systém, výběr pojišťovny , školy, obnova pracovních povolení ... Najít krajanské sítě a sdružení a ... vyměňovat! Opět platí, že síť Polyglot klub bude velkým přínosem: členové kontaktovat prostřednictvím internetových stránek, navštěvovat všechny druhy společenských akcí.
Navázat spojení s místními obyvateli. To zvýší vaše znalosti o zemi a posílí své pocity sounáležitosti.
V závislosti na zemi, to je více či méně obtížné, aby bylo možné splnit místní lidi, ale zadat všechny možnosti: aktivity klubu, školy v přírodě, podnikatelské prostředí, přátele přátel ...

6. Udržovat spojení s vaší země původu.


Za práci v zahraničí rozhodně změní způsob, jakým se díváte na své vlastní zemi. Nicméně, kterou se přizpůsobuje neznamená vzdát se své vlastní kultury. Úkolem je podařilo vybudovat jakousi dvojí kultury. Tak to je nejlepší zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou, kterou často dočasně zanechali. Chat prostřednictvím sociálních sítí, výměnu maily, vrátit se čas od času ve vaší zemi ... Tato snaha také pomoci zmírnit dopad návratu ze zahraničí.

Related topics: