Допомога

Як навчитися китайську мову вашого перебування в Китаї?
Це не просто йти вчитися або працювати в Китаї, не кажучи по-китайськи.
Навіть при тому, що курси ви будете приймати буде англійською мовою, або Ви будете в змозі говорити по-англійськи із своїми колегами, ви, безумовно, потрібно вчити китайську, щоб пройти в повсякденному житті.
PolyglotClub дає вам поради та відгуки від своїх членів, які допоможуть вам розпочати роботу.

Китайський доступний для всіх


'Коли я відправився в Китай, я не кажу ні слова по-китайськи, я дізнався, що є, і я повернувся з хорошим рівнем розмови', говорить Сесіль, 24, який відправився в Пекін у програмі обміну з її університеті.
'У мене було кілька годин китайської мови в школі, але до того часу я пішов, я не говорив взагалі, згадує Мартін, 23, який навчався в Шанхаї. Мої 6 місяців на території Китайський дозволив мені почати стажування, де я працював кажучи по-китайськи. Я вже писав мало, і, перш за все, я міг читати і введіть китайців! '

Китайські ієрогліфи є більш складним, ніж англійська або іспанська мова. Тим не менш, китайська знаходиться в межах досяжності всіх.
Сама мова не складно. Граматика доступні. У китайському є, по суті, ні чоловік або жінка, які не однині або множині або сполучення, або варіації. Які можуть бути проблеми деякі звуки, які не існують на всіх на вашій рідній мові, і що роблять вимова китайського довше майстри, ніж японці, наприклад.

Хтось, хто не має музичного слуху матимуть важкий час розрізняти різні звуки, але ключ до вчити китайську, особливо бути дисциплінованим і добре пам'яті.
Китайські ієрогліфи, як навчання на двох мовах: письмові та усні.
У Китаї, я не впізнав ні читати, ні писати, я тільки навчився говорити, говорить Сесіль. Після одного року, що я міг зробити мій магазинах, купити квиток на поїзд, взяти таксі, замовлення в ресторані і поговорити про дощ і погоду.

Якщо у вас мало часу, перш ніж покинути Китай, ми радимо вам зосередитися на Мине без починає вивчати писемність, що це дуже складно.
Звичайно, ви повинні знати, декілька символів для позначення назви вулиць, автобусних зупинок або в туалет!
Хоча краще почати вивчати китайську перш ніж поїхати, ви будете прогресувати, особливо в Китаї. Як підкреслює Сесіль 'ми, звичайно, дізнаємося в 2 роки, звичайно у Франції, що ми дізнаємося через 2 місяці на місці!'

Мандарин: мовою на всій території Китаю


Є не один, а кілька китайських мовах, що порівнянно з діалектами. Але якщо ви хочете говорити на корисну китайський, почніть з мандарин.
По місту чи області Китаю, де ви знаходитесь, китайці не обов'язково говорити Мандарин між ними, але всі вони знають, мандарин, і вони можуть говорити без проблем з вами. Китайські ієрогліфи є однаковими у всіх китайських мовах, але їх вимова і деякі слова різні.
За винятком кількох телеканалів кантонським діалекті, ТБ, радіо і всі засоби масової інформації на китайському!

Пропустіть HSK для тестування китайський


HSK (Hanyu Шуіпінг Kaoshi) є єдиним китайським тест визнаний в Китаї. Він перевіряє ваш китайський рівень 1 (в змозі використати і розуміти прості фрази) на 6 (поточний знання мови).
Більш детальну інформацію про HSK.

Пов'язані теми: