Допомога

Як знайти друзів підчас подорожі (5/5)?Частина 5 з 5 (Перейти до частини 4 )

- Завжди є олівець і папір на вас


Завжди тримайте ручку і папір з вами або смартфон можна використовувати, щоб написати речі.
Цей простий інструмент допоможе вам перетворити просту бесіду в справжньої дружби. Особливо, якщо Ви поділитеся спільні інтереси. Якщо ви хочете когось, знайти привід, щоб записати свій номер телефону. Скажіть йому, що потребуєте інформації про своє рідне регіоні, наприклад. Ви навіть можете попросити його прийняти вас у своїх улюблених місцях.

- Створити обліковий запис Facebook (і використовувати його!)


Facebook є кращим способом зберегти в контакті з друзями. Ви можете відправити свої листи, 'як' їх публікацій або коментар, що вони роблять. Це дозволить вам залишатися на зв'язку з людьми, яких Ви зустрічали. Якщо ви зацікавлені в чийогось життя, вони будуть зацікавлені у вашій, а також.
Ви можете використовувати свій статус, щоб оголосити ваші поїздки на найближчі дні. Ви можете отримати коментарі від людей, що живуть або подорожують в місцях, де ви збираєтеся піти. Це дає ще більше можливостей поділитися моментами з друзями.

- Коли ви подорожуєте в поодинці, тримати в безпеці!


Ми дали вам кілька порад, які допоможуть вам подружитися під час подорожі. Деякі, безсумнівно, допоможе вам відкрити і вийти зі своєї зони комфорту. Однак у нас ще є декілька порад для вас ...
Вправи розуму!
Більшість людей дуже доброзичливі і сповнені добрих намірів. Але деякі все ще прагнуть заподіяти вам шкоди в тій чи іншій. Тим не менш, здійснювати критичного судження. Ваша особиста безпека є більш важливим, ніж будь-який інший рада, описаної вище. Ніколи не поставити себе в небезпеці. І завжди слідувати своїм інстинктам. особливо коли подорожуєте в поодинці.

Останнє, що ...


Нарешті, я хотів би процитувати цю фразу від Вільяма Єйтса: 'Там не чужі, тільки друзі ви ще не зустрічалися'

Ми хотіли б почути ваші власні методи, щоб зустріти людей під час подорожі. Так що не соромтеся поділитися своїми порадами, написавши коментар!

Перейти до частини 4

Пов'язані теми: