Pomoc

NEW ARTICLE

Jak se spřátelit cestách (5/5)?Část 5 z 5 (Jdi na část 4 )

- Vždy mějte tužku a papír na vás


Vždy mějte tužku a papír s vámi nebo smartphone můžete použít psát věci.
Tento jednoduchý nástroj vám může pomoci obrátit jednoduchou konverzaci v pravém přátelství. Zvlášť pokud sdílíte společné zájmy. Pokud máte rádi někoho, najít záminku, aby zapsat jeho telefonní číslo. Řekněte mu, že potřebujete informace o svém domovském regionu např. Můžete ho dokonce požádat, aby vás na svých oblíbených míst.

- Vytvořit účet na Facebooku (a používat jej!)


Facebook je nejlepší způsob, jak zůstat v kontaktu s přáteli. Můžete posílat své e-maily, 'stejně jako' jejich publikací nebo připomínku toho, co dělají. To vám umožní zůstat ve spojení s lidmi, které potkal. Máte-li zájem o něčí život, budou mít zájem o váš stejně.
Můžete použít svůj stav oznámit své cesty v nadcházejících dnech. Ty by mohly získat připomínky od lidí, kteří žijí nebo cestují v místech, kde máte v úmyslu jít. To dává ještě více příležitostí ke sdílení chvíle s vašimi přáteli.

- Když cestujete sami, držet v bezpečí!


Dali jsme vám několik tipů, které vám pomohou získat přátele na cestách. Někteří budou jistě pomůže otevřít a dostat se ven z vašeho pohodlí zóny. Nicméně stále máme několik rad pro vás ...
Cvičení svou mysl!
Většina lidí jsou velmi přátelští a plné dobrých úmyslů. Ale někteří stále snaží ublížit nějakým způsobem nebo jiný. Nicméně, uplatnit svůj kritický úsudek. Vaše osobní bezpečnost je důležitější než jakýkoli jiný radu popsané výše. Nikdy se vžít do nebezpečí. A vždy se řídit svým instinktům. zvláště když cestují sami.

Poslední věc ...


Na závěr bych rád citoval tuto frázi od Williama Yeats: 'Neexistují žádné cizinci, tak přátelé jste dosud setkali'

Chtěli bychom slyšet vaše vlastní techniky setkat se s lidmi při cestování. Takže neváhejte a podělit se o své tipy tím, že píše komentář!

Přejít do části 4

Related topics: