راهنمایی

چگونه هنگام سفر دوست پیدا کنیم (5/5)؟قسمت 5 از 5 (رفتن به بخش 4 )

- همیشه یک مداد و کاغذ در شما


همیشه یک قلم و کاغذ را با شما یا گوشی های هوشمند شما می توانید استفاده کنید برای ارسال چیزهای نگه دارید.
این ابزار ساده می تواند به شما کمک کند مکالمه ساده به نوبه خود در دوستی واقعی. به خصوص اگر شما منافع مشترک به اشتراک بگذارید. اگر دوست دارید کسی، پیدا کردن بهانه ای برای نوشتن شماره تلفن خود را. به او بگویید که شما نیاز به اطلاعات در منطقه خانه اش به عنوان مثال. شما حتی می توانید از او بخواهید تا شما را به مکان های مورد علاقه خود را.

- ایجاد یک حساب فیس بوک (و استفاده از آن!)


فیس بوک بهترین راه برای در تماس با دوستان را حفظ است. شما می توانید ایمیل خود 'مانند' انتشارات خود را ارسال، و یا نظر آنچه انجام می دهند. این اجازه خواهد داد که شما را به ماندن متصل به مردم شما را ملاقات کرد. اگر شما علاقه مند در زندگی کسی هستند، آنها علاقه مند مال شما خواهد بود و همچنین.
شما می توانید وضعیت خود را اعلام سفرهای خود را برای روزهای آینده استفاده کنید. شما ممکن است از نظر مردم زندگی یا سفر در مکان هایی که شما قصد بروید. آن را می دهد فرصت های حتی بیشتر برای به اشتراک گذاشتن لحظات با دوستان خود.

- هنگامی که شما به تنهایی سفر، امن نگه دارید!


ما شما را به برخی از راهنمایی برای کمک به دوستان در حالی که سفر. برخی مطمئنا شما کمک خواهد کرد به باز کردن و خارج از منطقه راحتی خود را دریافت کنید. با این حال ما هنوز هم برخی از توصیه های برای شما ...
ورزش ذهن شما را!
اکثر مردم بسیار دوستانه و پر از نیات خوب می باشد. اما برخی هنوز هم به دنبال شما در برخی از راه یا دیگری آسیب برساند. با این وجود، قضاوت انتقادی خود را. ایمنی شخصی خود را از هر گونه مشاوره دیگر که در بالا توضیح مهم تر است. هرگز خودت را در معرض خطر قرار داده است. و همیشه غرایز خود را دنبال کنید. به ویژه هنگامی که به تنهایی سفر.

تاریخ و زمان آخرین چیزی که ...


در نهایت، من می خواهم به نقل قول این عبارت از ویلیام ییتس: 'هیچ غریبه وجود دارد، تنها دوستانی که ملاقات نکرده است'

ما دوست داریم که به شنیدن تکنیک های خود را برای دیدار با مردم در حالی که سفر. بنابراین احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی خود را با نوشتن یک دیدگاه!

برو به بخش 4

مباحث مرتبط: