Pomoc

NEW ARTICLE

Ako sa spriateliť cestách (5/5)?Časť 5 z 5 (Choď na časť 4 )

- Vždy majte ceruzku a papier na vás


Vždy majte ceruzku a papier s vami alebo smartphone môžete použiť písať veci.
Tento jednoduchý nástroj vám môže pomôcť obrátiť jednoduchú konverzáciu v pravom priateľstve. Zvlášť ak zdieľate spoločné záujmy. Ak máte radi niekoho, nájsť zámienku, aby zapísať jeho telefónne číslo. Povedzte mu, že potrebujete informácie o svojom domovskom regióne napr. Môžete ho dokonca požiadať, aby vás na svojich obľúbených miest.

- Vytvoriť účet na Facebooku (a používať ho!)


Facebook je najlepší spôsob, ako zostať v kontakte s priateľmi. Môžete posielať svoje e-maily, 'rovnako ako' ich publikácií alebo pripomienku toho, čo robia. To vám umožní zostať v spojení s ľuďmi, ktorých stretol. Ak máte záujem o niečí život, budú mať záujem o váš rovnako.
Môžete použiť svoj stav oznámiť svoje cesty v nadchádzajúcich dňoch. Tie by mohli získať pripomienky od ľudí, ktorí žijú alebo cestujú v miestach, kde máte v úmysle ísť. To dáva ešte viac príležitostí na zdieľanie chvíle s vašimi priateľmi.

- Keď cestujete sami, držať v bezpečí!


Dali sme vám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu získať priateľov na cestách. Niektorí budú určite pomôže otvoriť a dostať sa von z vášho pohodlia zóny. Avšak stále máme niekoľko rád pre vás ...
Cvičenie svoju myseľ!
Väčšina ľudí sú veľmi priateľskí a plné dobrých úmyslov. Ale niektorí stále snaží ublížiť nejakým spôsobom alebo iný. Avšak, uplatniť svoj kritický úsudok. Vaše osobné bezpečnosť je dôležitejšia ako akýkoľvek iný radu popísané vyššie. Nikdy sa vžiť do nebezpečenstva. A vždy sa riadiť svojim inštinktom. najmä keď cestujú sami.

Posledná vec ...


Na záver by som rád citoval túto frázu od Williama Yeats: 'Neexistujú žiadne cudzinci, tak priatelia ste doteraz stretli'

Chceli by sme počuť vaše vlastné techniky stretnúť sa s ľuďmi pri cestovaní. Takže neváhajte a podeliť sa o svoje tipy tým, že píše komentár!

Prejsť do časti 4

Related topics: