Pomoc

NEW ARTICLE

Jaké jsou 5 dobrých důvodů, proč jít studovat v cizí zemi?Studium v ​​zahraničí? Je to jak fascinující a děsivý? Pokud jste ještě trochu zdráhá se ponořit, Polyglotclub vám dává hlavní důvody pro opuštění své domovské země. Dare dobrodružství!
Chystáte se do zahraničí za své vzdělání není jen tak! Především, že jdete ze správných důvodů?
Zde je 5 z nich:

1. Naučit se cizí jazyk


Staňte se bilingvní zdá v dnešní době nutností. Jaký lepší způsob, jak se naučit cizí jazyk, než úplného ponoření? Průběžná praxe jazyk s rodné zemi je nejlepší způsob, jak to zvládnout. Prostřednictvím svého studia, můžete dokonce naučit konkrétní technickou slovní zásobu týkající se vašeho oboru (řízení, financí, komunikace ...). Je to velmi cenným přínosem pro personalisty. Kromě profesionální výhodu, bude mistr jiné jazyky vám umožní získat více přátel snadno. Proč ne usadit v zemi později? Ale i tam je potřeba určitý čas, aby se stal jazyků. Budete potřebovat minimálně tři měsíce, mít dobré znalosti jazyka. Jeden rok pobytu je samozřejmě nejlepší.
Jakmile se můžete zúčastnit vícejazyčných akcí na setkání s místními a intenzivně používat jazyk.

2. Objevte novou kulturu


Globalizace standardizované většině kultur, ale ne zcela! Každá zachovává svá specifika. To může být zajímavé objevovat jiné způsoby života, to vám dá větší otevřenost. Budete si uvědomit, že existují různé způsoby myšlení a vidění věcí. S ostrým kritické mysli, budete se moci porovnat a posoudit události doma či jinde.

3. Build sebevědomí


'Sám v džungli', tato cesta do neznáma budete zrát. Bez vaší rodiny, budete muset dostat na vlastní pěst. Jedinečný zážitek budovat sebevědomí! Dozvíte se více o sobě, ale také otevřou pro ostatní. Potkáte mnoho lidí, a přizpůsobit se různým situacím a vrátit se jako nový člověk.

4. Naučte jinak


Vyučovací metody nejsou stejné jinde než tady, doma! Budete muset přizpůsobit na studijní prostředí, kde pravidla jsou odlišné.

Například ve Velké Británii nebo ve Spojených státech, učitelé podporovat osobní myšlení spíše než učení zpaměti.
Nebojte se: jistě budete až na par. Pokud jsou přijímány v zahraniční škole, obvykle to znamená, že jste dobrý student. Opravdu, výběr je obvykle na základě vašich záznamů a své motivaci.

5. Vylepšete svůj životopis


Konečným cílem studia v zahraničí je pro označení dobu studia.
V éře globalizace, mezinárodní kariéra je cennější náborář. To ukazuje, že jste nezávislí, open minded s jistou intelektuální zvídavost. Chcete-li žít mimo své domovské zemi, musíte mít adaptačních schopností. Tyto dovednosti jsou velmi žádané by zaměstnavateli. Kromě toho bude tato zkušenost v zahraničí být způsob, jak odlišit a soutěžit snadněji na trhu práce. Nezapomeňte uvést své zkušenosti na Váš životopis! 'Naučila jsem se žít daleko od domova a integrovat jsem na nové prostředí'

Co když nechceš jít sám?


Pro některé lidi, takže sám o sobě je radost. Pro ostatní však iniciativa zdá nebezpečný a vyžaduje odvahu. Je pravda, že existují překážky: volba vzdělávání; zdravotního pojištění; vysoké náklady na cestování a pobytu v cizí zemi ...
Studenti, kteří váhají a bojí množství papírování mohou získat pomoc od 'výměnných programů'. Byly vytvořeny, aby co nejlépe podporovat mobilitu studentů. Nicméně, nečekejte, že by mohli odejít v krátké době. V této oblasti, ne zázrak: musíte připravit svůj odchod alespoň jeden rok před plánovaným datem odjezdu, i když jen na registraci.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All