Abi

NEW ARTICLE

Kuidas teha sõpradega reisides (5/5)?Osa 5 out of 5 (Mine osa 4 )

- Alati on pliiats ja paber sulle


Hoidke paberit ja pliiatsit sinuga või nutitelefoni abil saate kirjutada asju.
See lihtne tööriist aitab teil keera lihtne vestlus tõeline sõprus. Eriti kui sa ühised huvid. Kui sulle meeldib keegi, leida ettekääne, et kirjutada alla tema telefoninumber. Ütle talle, et sa pead infot oma kodupiirkonna näiteks. Võite isegi küsida temalt, et minna oma lemmikkohad.

- Loo Facebook konto (ja seda kasutada!)


Facebook on parim viis hoida ühendust sõpradega. Võite saata oma kirju, 'like' oma väljaannetes või kommentaar, mida nad teevad. See võimaldab teil jääda ühendatud inimesed te täidetud. Kui olete huvitatud kellegi elu, nad on huvitatud oma autole ka.
Te saate kasutada oma staatuse teatada oma reisi lähipäevil. Te võite saada kommentaare inimestelt, kes elavad või reisivad kohtades, kus te kavatsete minna. See annab veelgi võimalusi jagada hetki sõpradega.

- Kui teil reisida üksi, hoida ohutu!


Me andsime sulle mõned nõuanded, mis aitavad teil teha sõpradega reisides. Mõned kindlasti aitab teil avada ja saada välja oma mugavuse tsoonist. Kuid meil on veel mõned nõuanded sa ...
Kasutada oma meelt!
Enamik inimesi on väga sõbralikud ja täis head tahet. Aga mõned ikka püüavad kahjustada teid ühel või teisel viisil. Siiski kasutavad oma kriitikavõime. Sinu isiklik turvalisus on tähtsam kui mis tahes muu nõu eespool kirjeldatud. Ära pane ennast ohtu. Ja alati järgima oma instinkte. eriti kui nad reisivad üksi.

Viimane asi, mida ...


Lõpuks tahaksin tsiteerida seda fraasi William Yeats: 'Ei ole võõrad, vaid sõpru sul ei ole veel kohtunud'

Soovime kuulda oma tehnikat, et kohtuda inimestega reisides. Nii võid vabalt jagada oma nõuandeid kirjutades kommentaar!

Mine osa 4

Related topics: