Abi

NEW ARTICLE

Millised on 5 head põhjust minna sinna õppima välismaale?Välismaale õppima? See on nii põnev ja hirmutav? Kui oled ikka natuke vastumeelt sammu astuma, Polyglotclub annab teile peamisi põhjusi jättes oma kodumaal. Julge seiklus!
Välismaale teie haridus ei ole lihtsalt juhtub! Ennekõike sa lähed õigust põhjustel?
Siin on 5 neist:

1. õppida võõrkeelt


Hakka kakskeelne tundub tänapäeval hädavajalik. Mis oleks parem viis õppida võõrkeelt kui täielik keelekümblus? Pidev praktika keele kodumaal on parim viis kapten seda. Läbi oma õpinguid, saate isegi õppida konkreetse tehnilise sõnavara seotud oma valdkonnas (juhtimine, rahandus, side ...). See on väga väärtuslik vara värbajate. Lisaks professionaalne eelis, master teistes keeltes võimaldab teil saada rohkem sõpru lihtsalt. Miks mitte jääda sinna hiljem? Kuid isegi seal see võtab aega, et saada mitmekeelne. Sa pead vähemalt kolm kuud, et on hea keeleoskus. Üheaastane viibimise muidugi on parim.
Seal saate osaleda mitmekeelne sündmused kohtuda kohalike ja harjutada intensiivselt keelt.

2. tutvuda uue kultuuriga


Globaliseerumine on standardiseeritud Enamikes kultuurides, kuid mitte täielikult! Iga säilitab oma eripära. See võib olla huvitav teada teiste elulaadi, see annab teile suuremat avatust. Siis saad aru, et on olemas erinevad mõtteviisid ja näha asju. Terava kriitilise meele, siis nüüd oleks võimalik võrrelda ja hinnata sündmuste kodus või mujal.

3. Ehitada enesekindlust


'Alone in the jungle' see teekond tundmatusse teeb sind küps. Ilma oma pere, siis on hakkama ise. Ainulaadne kogemus ehitada enesekindlus! Õpid rohkem enda, vaid ka avab teistele. Sa kohtub palju inimesi ja kohaneda erinevates olukordades ja tagasi tulla, kui uus inimene.

4. Õpi erinevalt


Õpetamise meetodid ei ole samas mujal kui siin, kodus! Sa pead kohaneda õpikeskkond, kus reeglid on erinevad.

Näiteks Suurbritannia või Ameerika Ühendriikide, õpetajad julgustavad isikliku mõtlemise asemel õppe peast.
Ärge muretsege: sul on kindlasti kuni par. Kui teil on aktsepteeritud välisriigi koolis, tähendab see tavaliselt, et sa oled hea õpilane. Tõepoolest, valik põhineb tavaliselt oma andmeid ja motivatsiooni.

5. Ehita oma CV


Lõppeesmärk välismaal õppimine on tuua oma õppeaega.
In globaliseerumise ajastul, rahvusvahelist karjääri on kasulikum värbaja. See näitab, et te olete sõltumatu, avatud mõtlemisega teatud intellektuaalse uudishimu. Et elada väljaspool oma kodumaad, peate kohanemise oskused. Need oskused on väga nõutud värbajate. Lisaks sellele kogemusele välismaal on viis eristada ennast ja konkureerida kergemini tööturul. Ärge unustage oma kogemusi oma CV! 'Olen õppinud elama kodust eemal ja integreerida ennast uues keskkonnas'

Mis siis, kui sa ei taha minna üksi?


Teatud inimesed, jättes omal on rõõm. Teiste jaoks aga algatus tundub ohtlik ja nõuab julgust. On tõsi, et takistused: valik koolitust; tervisekindlustus; kõrge reisikulud ja elukoht välisriigis ...
Õpilased, kes julgelt ja hirm summa paberitöö võivad saada abi 'vahetusprogramme'. Nad olid loodud kõige paremini edendada üliõpilaste liikuvust. Siiski ei usu, et oleks võimalik lahkuda nii lühikese etteteatamisajaga. Selles valdkonnas ei ole ime: peate valmistada oma lahkumist vähemalt üks aasta enne kavandatud reisi aeg, kui ainult registreeritud.

Related topics:

Comments

Filter by Language:
 1 All